• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môžem dať mlieko na noc do termosky?

27. novembra 2015 
Mamicky,mozem dat malemu nanoc do termosky mliecko?pije minusL
maly stale v noci papa a nechce sa mi chodit hore dole,byvame rd
17. feb 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tak to nevím.Ale myslím,že píšou co se nespotřebuje hned tak vyhodit.Možná holky budou vědt.Co takhle ohřívačku?
17. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj si horucu vodu do termosky a do flase susene mlieko, potom len zarob a ochlad :wink: . Ja to tak robim, ked chodime na dlhsie vonku
17. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mlieko urcite do termosky nedavaj, velmi rychlo v nej skysne. Ja som to robievala presne tak, ako pise bejby, do termosky vodu a zvlast odmerane mnozstvo UM a priprava mlieka trvala par sekund
17. feb 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak som to robila,lenze sme presli na mlieko minusL to ja ako kupovane mlieko v krabici,,maly ma intol.laktozy :unamused:
17. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co zkusit tu ohřívačku?
17. feb 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tak na to sa radšej spýtaj lekárky ako je to v tomto prípade.

my používame klasické susene a robim to presne ako pisu baby do termosky len vodu.
17. feb 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ak by som mohla davat mlieko do ohrievacky nanoc tak by som si ju kupila
17. feb 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
URCITE NIE, lebo v termoske moze skysnut, skor si tam len daj prevarenu vodu a rychlejsie zarobis. apropo v noci by uz take velke dietatko nemalo stale papat.
17. feb 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No můžeš ho vní ohřát.Ale kde ho budeš skladovat :confused: Tak v hrnci s ledovou vodou :confounded: Aby se nezkazilo přes noc.Moc jsem Ti neporadila :sweat_smile: :pensive:
17. feb 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobulka prečítaj si vyssie o čo tu vlastne ide.
katka nepoužíva klasické susené mlieko.
17. feb 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobulka, nemalo, ale moze :slight_smile: ....my papame este tiez, a starsia dcerka to tahala do 2 rokoch.

Katka, tiez by som nedavala do termosky :wink:
17. feb 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dat ho do termosky studené? vsak aj na studene napoje su určené termosky a potom ho zohriat v ohrievacke.

katka to mlieko musi byt v chladničke? predpokladám že asi ano ale pre istotu sa pýtam.
17. feb 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš katy :wink: společně to vymyslíme :grinning:
17. feb 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja som to skusila a tahalo sa to nadranom ako sople :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: cize odporucam vrele nie!!!daj si ho do termosky studene to je dobry napad
17. feb 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katy,musi byt v chladnicke :angry:
v noci sa mi nechce chodit po schodoch preto sa pytam

slunicko..aj ten tvoj este papa???
17. feb 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale v termosce by vydrželo studené.Zkus se zeptat doktorky,snyd to půjde :wink: Ne,ne nepapá.On bohužel mlíko nechce.Kojila jsem rok a měs.a on um.ml.nechce :frowning2:
17. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba vyskusat dat ho tam studene a uvidis co to urobi za pár hodin. ak ostalo studene tak by to malo byt ok.

katka aj my este papame, sice chvalabohu to už nie je pravidlo a ak má dobrý den tak si ho vypije až ráno ak nie tak kludne aj o tretej ráno.

sluničko nebud smutna vsak ked papa ostatné tak to je ok. ja som bola taká istá a mlieko nepijem dodnes.
17. feb 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já vím,jen mě to trochu mrzí.Ale kaši baští,tak aspoň něco :wink:
17. feb 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo si kup tu cestovnu chladnicku taky plastovy box a dava sa tam k tomu lad aby to vydrzalo...
17. feb 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mliečko by som nadávkovala podľa toho, koľkokrát malý za noc papá a aké množstvo.Dala by som do prenosnej chladničky na tie mraziace vložky, položila pri posteľ, kúpila ohrievačku a keď začne malý v noci mrnkať, len zapnúť ohrievačku a šupkúť do nej nadávkované mlieko.Do troch minút papáte.
19. feb 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my v noci papáme a bude mít už 22 měsícô. A někdy i 2 krát za noc. Také názory, že by jest dítě nemělo mám moc ráda!

A co ho nyní když je zima dát za okno. A pak v ohřívačce ohřát. Ale asi bude nejlepší ta cestovní chladnička.
13. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to nikdy nerobila...jednoducho,chce,nechce,male by malo mat cerstvo pripravene mliecko.
Zjednodusila som si to tak,ze som si dala prevarenu vodu do flase,presne odmerane mnozstvo a len ju potom ohriala a dala mlieko.Trvalo to cele asi 40 sek..... :wink:
13. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spíše bych uvažovala od od toho nočního mléka odvyknout než mu ho pořád dávat. Je už dost velký na noční dávky.
14. mar 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka, ty si si diskusiu aj precitala? katka kupuje hotove mlieko, teda nic s vodou nezaraba :wink:

katka, ako si nakoniec vyriesila problem?
14. mar 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no predli sme spat na Al 110,to je ako nutrilon,,je to lepsie ako to hotove

tomasek06,,,daj navod,,rady sa poucime zasmejeme,,ze baby?? :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
inak take mudre mam velmi rada,,jako keby som neskusala ho odnaucit
14. mar 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já to dělám tak, že udělám mléko a dám ho do termoobalu na lahev. Vydrží teplé až vlažné cca 4-5 hodin. V noci ho jen vyndám a servíruju:wink:
14. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Měla jsem stejný problém a odnaučil se budit na mléko za dva dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě jsem mu ho nedala.
16. mar 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomasek, moja mala uz velmi dlho prespi celu noc, skusila som jej dat namiesto mlieka napit cistej vody, dala cumlik a spala dalej, na mlieko sa prestala budit. Ale myslim, ze v takom veku, ako je katkin maly, ziadna mamina s nadsenim v noci nevstava na krmenie. Nie pri vsetkych detickach sa odnauca od nocneho mlieka tak lahko :wink:

sonije, a nema to mlieko potom pachut? :confused: na nutrilone je napr. napisane, ze ho treba po zarobeni spotrebovat do 2 hodin. Ja aj ked som ho dala do chladnicky, tak mi po par hodinach pripadalo ine, ako cerstvo zarobene
16. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mlieko by sa malo minut alebo vyliat cca do 2 hodin :confused:
16. mar 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co tak skusit dat zohriat mliecko v horúcom vodnom kupeli? zovriet vodu v kanvici, preliat do hrnceka a supnut don flasu s mliekom, bez cumla..je to chvilinku zdlhavejsie ale netreba ohrievacku. ja to takto robim. ale ohrievacka je iste ovela ovela lepsie riesenie
16. mar 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok