Môžem dať mlieko na noc do termosky?

katka13122
17. feb 2009

Mamicky,mozem dat malemu nanoc do termosky mliecko?pije minusL
maly stale v noci papa a nechce sa mi chodit hore dole,byvame rd

slunicko552
17. feb 2009

katka tak to nevím.Ale myslím,že píšou co se nespotřebuje hned tak vyhodit.Možná holky budou vědt.Co takhle ohřívačku?

bejby29
17. feb 2009

daj si horucu vodu do termosky a do flase susene mlieko, potom len zarob a ochlad 😉 . Ja to tak robim, ked chodime na dlhsie vonku

pietra
17. feb 2009

mlieko urcite do termosky nedavaj, velmi rychlo v nej skysne. Ja som to robievala presne tak, ako pise bejby, do termosky vodu a zvlast odmerane mnozstvo UM a priprava mlieka trvala par sekund

katka13122
autor
17. feb 2009

tak som to robila,lenze sme presli na mlieko minusL to ja ako kupovane mlieko v krabici,,maly ma intol.laktozy 😒

slunicko552
17. feb 2009

A co zkusit tu ohřívačku?

katy1979
17. feb 2009

katka tak na to sa radšej spýtaj lekárky ako je to v tomto prípade.

my používame klasické susene a robim to presne ako pisu baby do termosky len vodu.

katka13122
autor
17. feb 2009

ak by som mohla davat mlieko do ohrievacky nanoc tak by som si ju kupila

bobulka34
17. feb 2009

URCITE NIE, lebo v termoske moze skysnut, skor si tam len daj prevarenu vodu a rychlejsie zarobis. apropo v noci by uz take velke dietatko nemalo stale papat.

slunicko552
17. feb 2009

No můžeš ho vní ohřát.Ale kde ho budeš skladovat 😕 Tak v hrnci s ledovou vodou 😖 Aby se nezkazilo přes noc.Moc jsem Ti neporadila 😅 😔

katy1979
17. feb 2009

bobulka prečítaj si vyssie o čo tu vlastne ide.
katka nepoužíva klasické susené mlieko.

junovka
17. feb 2009

bobulka, nemalo, ale moze 🙂 ....my papame este tiez, a starsia dcerka to tahala do 2 rokoch.

Katka, tiez by som nedavala do termosky 😉

katy1979
17. feb 2009

a dat ho do termosky studené? vsak aj na studene napoje su určené termosky a potom ho zohriat v ohrievacke.

katka to mlieko musi byt v chladničke? predpokladám že asi ano ale pre istotu sa pýtam.

slunicko552
17. feb 2009

No vidíš katy 😉 společně to vymyslíme 😀

bubba
17. feb 2009

katka ja som to skusila a tahalo sa to nadranom ako sople 😅 😅 😅 cize odporucam vrele nie!!!daj si ho do termosky studene to je dobry napad

katka13122
autor
17. feb 2009

katy,musi byt v chladnicke 😠
v noci sa mi nechce chodit po schodoch preto sa pytam

slunicko..aj ten tvoj este papa???

slunicko552
17. feb 2009

No ale v termosce by vydrželo studené.Zkus se zeptat doktorky,snyd to půjde 😉 Ne,ne nepapá.On bohužel mlíko nechce.Kojila jsem rok a měs.a on um.ml.nechce ☹

katy1979
17. feb 2009

treba vyskusat dat ho tam studene a uvidis co to urobi za pár hodin. ak ostalo studene tak by to malo byt ok.

katka aj my este papame, sice chvalabohu to už nie je pravidlo a ak má dobrý den tak si ho vypije až ráno ak nie tak kludne aj o tretej ráno.

sluničko nebud smutna vsak ked papa ostatné tak to je ok. ja som bola taká istá a mlieko nepijem dodnes.

slunicko552
17. feb 2009

Já vím,jen mě to trochu mrzí.Ale kaši baští,tak aspoň něco 😉

bubba
17. feb 2009

alebo si kup tu cestovnu chladnicku taky plastovy box a dava sa tam k tomu lad aby to vydrzalo...

koniarova
19. feb 2009

Mliečko by som nadávkovala podľa toho, koľkokrát malý za noc papá a aké množstvo.Dala by som do prenosnej chladničky na tie mraziace vložky, položila pri posteľ, kúpila ohrievačku a keď začne malý v noci mrnkať, len zapnúť ohrievačku a šupkúť do nej nadávkované mlieko.Do troch minút papáte.

petrastudent
13. mar 2009

Aj my v noci papáme a bude mít už 22 měsícô. A někdy i 2 krát za noc. Také názory, že by jest dítě nemělo mám moc ráda!

A co ho nyní když je zima dát za okno. A pak v ohřívačce ohřát. Ale asi bude nejlepší ta cestovní chladnička.

lienka79
13. mar 2009

ja som to nikdy nerobila...jednoducho,chce,nechce,male by malo mat cerstvo pripravene mliecko.
Zjednodusila som si to tak,ze som si dala prevarenu vodu do flase,presne odmerane mnozstvo a len ju potom ohriala a dala mlieko.Trvalo to cele asi 40 sek..... 😉

tomasek06
14. mar 2009

Spíše bych uvažovala od od toho nočního mléka odvyknout než mu ho pořád dávat. Je už dost velký na noční dávky.

pietra
14. mar 2009

lienka, ty si si diskusiu aj precitala? katka kupuje hotove mlieko, teda nic s vodou nezaraba 😉

katka, ako si nakoniec vyriesila problem?

katka13122
autor
14. mar 2009

no predli sme spat na Al 110,to je ako nutrilon,,je to lepsie ako to hotove

tomasek06,,,daj navod,,rady sa poucime zasmejeme,,ze baby?? 🙂 🙂 😉 😉 😉
inak take mudre mam velmi rada,,jako keby som neskusala ho odnaucit

sonije
14. mar 2009

Já to dělám tak, že udělám mléko a dám ho do termoobalu na lahev. Vydrží teplé až vlažné cca 4-5 hodin. V noci ho jen vyndám a servíruju😉

tomasek06
16. mar 2009

Měla jsem stejný problém a odnaučil se budit na mléko za dva dny 😝 Prostě jsem mu ho nedala.

pietra
16. mar 2009

tomasek, moja mala uz velmi dlho prespi celu noc, skusila som jej dat namiesto mlieka napit cistej vody, dala cumlik a spala dalej, na mlieko sa prestala budit. Ale myslim, ze v takom veku, ako je katkin maly, ziadna mamina s nadsenim v noci nevstava na krmenie. Nie pri vsetkych detickach sa odnauca od nocneho mlieka tak lahko 😉

sonije, a nema to mlieko potom pachut? 😕 na nutrilone je napr. napisane, ze ho treba po zarobeni spotrebovat do 2 hodin. Ja aj ked som ho dala do chladnicky, tak mi po par hodinach pripadalo ine, ako cerstvo zarobene

danu
16. mar 2009

mlieko by sa malo minut alebo vyliat cca do 2 hodin 😕

zdenka821
16. mar 2009

a co tak skusit dat zohriat mliecko v horúcom vodnom kupeli? zovriet vodu v kanvici, preliat do hrnceka a supnut don flasu s mliekom, bez cumla..je to chvilinku zdlhavejsie ale netreba ohrievacku. ja to takto robim. ale ohrievacka je iste ovela ovela lepsie riesenie