Môžem dať umelé mlieko určené od 12 mesiacov už 11 mesačnému?

verronicka
27. feb 2013

maminky, dali ste uz UM mliecko skor ako dovrsil urceny vek? Napr. mame len 11mes. a mam doma mliecka az od 12mes. Nikdy som skor nedala, ale sa nam akosi rychlo minuli zasoby (malinky sa nejako rozpil 🙂 a ostali mi len tie od jedneho roka. Dali ste uz skor ´nudzovo´ alebo radsej nie?? Dakujem za nazory.

ekinkala
27. feb 2013

@verronicka ano samozrejme ze mozete tam nieje velky rozdiel kludne urcite sa nic nestane a uz skoro rok takze papa kopu inych veci kludne mu dajte

anjelicek26
27. feb 2013

@verronicka - par dni hore dolu ;)

ivka1985
27. feb 2013

Ahoj. Aj ja som to presne teraz tak urobila ma 11 mesiacov a uz som presla na to od 12 mesiacov a uplne v pohode🙂

ikke
27. feb 2013

no neviem... 11-mesacnemu mozno, no tvoje bude mat 11 mesiacov az o dobre 2 tyzdne 😨 cize otazka by mala zniet - mozem dat umele mlieko urcene od 12 mes. uz 10.5-mesacnemu?
sice par dni hore-dolu, no tu je tych par dni = 6/7 tyzdnov... a to je na moj vkus dost velky rozdiel (prilis skoro)

xenicka13
27. feb 2013

Zarob ho slabsie 🙂

verronicka
autor
27. feb 2013

@ikke ano dakujem za odpoved 🙂 ale ja som pisala 11-mesacnemu, pretoze este na taky tyzden tam toho mliecka ma...preto pisem skor, ci mam ist rychlo nakupit este mliecko do 12mes. alebo nie. Lebo chodime kupovat do Rakuska (u nas som to mliecko v obchodoch nevidela...presne Milumil od Milupy, taka zlta krabica 😉

ikke
27. feb 2013

@verronicka aha... 🙂 ja osobne by som asi este isla kupit to do 1 roka, ale zas ked sme my boli mali, bolo um iba jedno a robilo sa "stvrtinkove" pre najmensie deti a plne pre vacsie deti a vacsina z nas z toho nema trvale nasledky 😅

nikolkanitra
23. mar 2013

ano možeš,mne doktorka kazala prejst z 1notky na 3jku lebo 2ku mala vobec nechcela