Môžem kombinovať Nutrilon Ha a Nutrilon Ar?

cslaura
11. apr 2016

Dobry den, chcela by som vediet, ci je mozne kombinovat Nutrilon HA s nutrilon AR? Moj syn ma 5 mesiacov, teraz od HA začal zvracať. Doktorka mi poradila Nutrilon AR z toho prestal zvracať ale teraz nás trápia zápchy. je mozne kombinovat mlieko tak, ze jeden krat do dna by dostal AR a ostatne HA?
Dakujem za odpoved.

tajka1986
11. apr 2016

Podla mna to nie je dobry napad. Hladaj take ktore mu bude vyhovovat uplne. My sme tiez poskusali viacere kym sme nasli to spravne

darina1952
12. apr 2016

@cslaura ahoj, môžeš úplne v pohode kombinovať. Ale neodporúčam tak ako píšeš. Najlepšie by bolo urobiť mu dávku mliečka HA a o jednu odmerku dať menej a tú jednu odmerku daj z mliečka AR. Ja som takto kombinovala klasický nutrilon s AR - kde som na jedno kŕmenie použila 3 odmerky klasického a 2 odmerky AR nutrilonu. Toto mi poradila lekárka a pomohlo to. Čisté mliečko AR je veľmi husté a ťažšie sa u pilo a tak mu úplne stačilo nahradiť časť odmeriek klasického mliečka tým AR. Negrckal po ňom a pekne ho vedel vypiť. AR mliečko obsahuje vločky svätojánskeho chleba, ktoré v brušku nabobtnajú a tak mliečko ostáva v brušku a dieťatko ho nevygrcká. Odporúčam vyskúšať 🙂

mimka1111
14. apr 2016

Ostante na Ha a kúpte Nutriton .. Pred kŕmením na lyžičku dať spapat alebo miešať rovno do mliečka .. Poraďte sa s lekárom co Vám bude viac vyhovovať 😉