Môžem počas kojenia na noc dávať Hami mliečko?

PROSIM O RADU 🙂
berni
28. okt 2013
tvoja mala ma len dva mesiace, a kasicky su od 6. mesiacov ked kojis, a ked davas UM tak od 4. mesiacov.... tak ze myslim si ze nie.... a uz si vyskusala, ked vies ze ti spinka lepsie???
mamina2208
28. okt 2013
len pozor aby sa ti nenaučila na fľašku a nebude chceť potom tvoje mliečko, aj my sme takto dokojili v 11m. ale inak ak ti malá dobre priberá nedavala by som
smalova
28. okt 2013
Ak ti pekne papá tvoje mliečko tak by som nedávala ešte, aby si malinká nezvykla len na fľašu. Môj malý si tak zvykol, ale to som nemala dosť mliečka. Ak máš dosť mliečka tak ešte počkaj si myslím ja osobne.
kvietok2835
28. okt 2013
Mamina sa pyta ci moze davat hami mliecko, nie kasu 🙂
janinna11
28. okt 2013
Ak chces prikrmovat, urob tak, je to na tebe. Ale ja by som ti poradila zabojovat. Dojcenie/ resp.vyziva materskym mliekom urcite stoji za par prebdelych noci. Mne sa maly budinkazdu noc niekolkokrat, uz skoro 4 mesiace som neprespala celu noc, ale vobec mi to nevadi, (len mi to chyba😃), no stoji to za to. Nemame koliky a ani ziadne ine problemy. A dojcenie je nadherne... 🙂
piacere
28. okt 2013
Pokiaľ chceš nočné materské mlieko nahrádzať umelým, tak si znížiš produkciu materského... Iné je, ak máš materského málo a chceš umelým dokrmovať.
A to, že spí po umelom lepšie je preto, lebo materské dieťa rýchlejšie strávi 🙂

Ale...
Prvé dieťa bolo od 1,5 mesiaca na UM, budil sa v noci každé 2-3 hodiny 😉
Druhé dieťa má 2 mesiace, zatiaľ stále plne dojčené, budí sa v noci každé 2-3 hodiny 😃
zahradka76
28. okt 2013
Jasne, mozes. V noci je hladina hormonov, ktore maju na starosti tvorbu mlieka najvyssia, takze ak vecer das Hami a prespi Ti skoro celu noc, tak budes mat postupne stale menej mlieka a potom uz budes len flase zarabat. Ja viem, ze je to tazke, ze sa nevyspis, ale tych par mesiacov z Tvojho zivota sa oplati investovat do zdravia Tvojho dietatka, ci?
zuzkat1
28. okt 2013
Ak chces prestat kojit tak ano.
brisilda
28. okt 2013
opytaj sa laktacnej poradkyne 😉 ...osobne by som radsej vstavala a krmila castejsie ako prist o to najkrajsie co mozes zazit pri dojceni 🙂 opytaj sa tu http://www.mamila.sk/pre-matky/poradkyne-pri-do...
zuzka1008
28. okt 2013
ak nebudes v noci kojiť, tak budes mat malo mliečka,kt.sa ti časom strati, ja som kojila 32mesiacov, bolo to krasne obdobie 🙂
lucia006
29. okt 2013
Ja som prestala kojit ked mal syncek mesiac ,a s um sa mi budil kazde 2hodiny ,teraz ma rok a este stale sa mi budi napapanie,este som neprespala jedinu noc 😎 takze nemusimum znamenat ,ze prespi lepsie noc ako ked je kojene 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli