Môžem striedať Hipp combiotik a Hipp comfort?

livia293
7. máj 2018

Nevie niektora z vas ci mozem kombinovat resp.prestriedat hipp combiotik a hipp comfort ?...malemu som davala ten klasicky ale kupila som Comfort antikolikovy...je to lepsie ale ostalo mi celych 500g rozbaleneho Combiotik...tak ci mozem znova prestriedat mlieka aby dobral uz tych 500 g alebo to mam rovno vyhodit a nechat ho uz len na Comforte ?zdrzte sa prosim blbych komentarov chcem len vediet ci niekto tak uz prestriedal...

nikaeli
7. máj 2018

Ja kojim, no raz za cas maleho na noc dokrmim. Do 3 mes.som mu davala len antikolikovy, teraz ma 3,5 mes.a kupili sme uz "obycajny". Combiotik je tusim az do jednehp roka, ci? Ale podla mna mozes kludne striedat, zalezi od babatka, ako bude reagovat. My sme napr.zacinali s Humanou, ktoru kazdy v okoli chvalil a bola to katastrofa...... Hippko zvladame v pohode 😉

livia293
autor
7. máj 2018

Ani doktorka mi nevedela povedat ze ci mozem ...tak neviem...ja len by som chcela aby dobral tych 500 g. A potom uz by sme boli na tom antikolikovom

malina20061
8. máj 2018

Nič s tým nepokazíte, je to v pohode a je to jedna značka.

nikaeli
8. máj 2018

@livia293 ja by som najprv dala antikolikove a potom to druhe. Neviem kolko ma drobec, ale teraz ma crievka este take vselijake, zvyka si na vsetko nove, prave preto vymysleli to antikolikove a bezlaktozove 😉