Môžu to byť koliky?

bmiroslava
12. jún 2018

môj drobec má 2 mesiace, od narodenia je na UM BEBA HA + asi 3 týždne aj materské mlieko, teraz už iba BEBA Optipro HA a posledné 2 týždne ho trápia dosť zapáchajúce prdíky, pre ktoré sa počas dňa budí zo spánku so strašným plačom a je nervózny, kaká tak raz za deň dva a má tmavozelenú stolicu. Neviem čo si mám myslieť, keďže je to iba cez deň, v noci sa mi zobudí raz ale iba kvôli hladu. Berieme kvapky Espumisan L a Bio Gaia.

bmiroslava
autor
12. jún 2018

ešte som zabudla, že niekedy aj cez deň vôbec nič a prespí aj 4 hodiny

lusy22222
12. jún 2018

Choď detskej doktorke, zelená stolica by nemala byť

vierocka888
14. jún 2018

@lusy22222 pri Bebe je zelena stolica vraj normalna, je to napisane aj na obale 🙂 aj nas ju taku mal

bmiroslava
autor
14. jún 2018

aj mne bolo povedané, že je to normálne, keďže obsahuje viac železa... len si neviem vysvetliť to budenie a zapáchajúce prdíky, kakáme pekne s tým nemáme problém ale to ostatné je trochu divné

momoika
28. jún 2018

@bmiroslava zmenit mlieko, skus France Lait. Biogaiu a kvapky baby calm. Rovnako antikolikovu flašku treba -Mam, alebo Dr. Brown. Uvidiš po tyždni zmenu aka bude.

bmiroslava
autor
28. jún 2018

@momoika antikolikovu fľašu máme MAM, mlieko sme skúšali meniť a bolo to ešte horšie, Biogaiu užívame a kvapky sme skúšali ale tie mu nerobia dobre, jedine Sab.... poslednú dobu mam pocit, že čím je väčší resp. starší tak sa to zlepšuje