Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nadmerné priberanie po mlieku Babylove

vivace
21. máj 2013

Ahojte baby,
Pijeme mlieko Babylove 1 a zda sa mi ze po nom syn strasne pribera. Mame necelych 7 mesiacov a uz ma 9,5 kila. Viac ako je napisane mu pritom nedavam a ak on odmieta tak ho ani nenutim dopit. Citala som ze z 2 sa pribera este viac tak sa na nu aj bojim prejst. Ake mate skusenosti a co si myslite vy?Dakujem velmi pekne za kazdy nazor.

xlucia
21. máj 2013

@vivace kolko mal ked sa narodil, a ako pribera po poradniach a mesiacoch. rovnomerne?

anjelicek26
21. máj 2013

@vivace - tolko mavaju aj kojene deti v tom veku, zavisi aku ma dlzku...kazde dieta je ine a nemozes to zvalovat len na jedlo... neries vahu pri 7 mesacnom dietatku, z jednotky moze pit bez obmedzenia mnozstva, pri dvojke je to ine.

andrejka1974
21. máj 2013

kazde dieta je individualne, niektore priberie viac ine menej , mam kamaratky , ktore deti su kojene a maju taku vahu ako tvoj a ine by za to dali vsetko, aby priberali ako tie moje, moje zasa priberaju pomalicky a pritom su na umelom mliecku od prveho mesiaca a zalezi aj kolko malo pri narodeni a ako su dlhe teraz 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nemusis sa bat , ked bude vacsi zacne sa vela hybat a potom uz tak priberat nebude

vivace
autor
21. máj 2013

@xlucia
@anjelicek26
@andrejka1974
Pri narodeni mal 3400g. Od zaciatku som mala problemy s kojenim ale prve tri mesiace som prevazne kojila. Vtedy tolko nepriberal. Ale pocas 4. mesiaca som uz davala vela UM a to pribral 1,5 kila. 5. mesiac pribral kilo a 6. mesiac a 7. mesiac tiez...tak preto si to myslim. Uz sa vela aj hybe, lebo zacal stvornozkovat. Meria 70 centimetrov, to je asi tak normalne. Mne sa nezda ze je nejako tucny ale doktorka ked sme boli na poradni pred mesiacom a pol povedala ze uz ma dost vela
Normalne sa bojim co povie teraz🙂. Len som chcela vediet ci nema niekto podobnu skusenost a nazory. Dakujem vam velmi pekne🙂. Uz to teda nejdem riesit...nejak bude🙂

anjelicek26
21. máj 2013

@vivace - neries doky fakt 🙂 Mas doma zdrave dieta 🙂 Dlzka k vahe uplne oki 🙂 Nas maly v 6 tyzdnoch zdvojnasobil svoju porodnu vahu a v 4,5 mesiaci ju uz strojnasobil... pritom je to dnes jedno z najmensich deti v okoli, proste neskor vsetko vybehal...

martinkaa
21. máj 2013

neries to, mne pediater povedal, ze dieta by malo v priemere priberat 250-300g za tyzden, takze za mesiac mas cca1200g. A moj drobec priberal okolo 200 za tyzden a je zdravy ako repa 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli