Neocate a ešte bolestivejšie bruško

veronika4495
1. jún 2019
Ahojte nedávno som tu písala o mojom malom aké máva bolesti brucha no a proste termín na gastro sme dostali až o mesiac ale kazali nám odtiaľ nech nám doktorka predpise neocate. Začala som mu to dávať včera poobede doteraz to mal asi 6x a malý sa po ňom zvyja ešte viac a skoro všetko mi vyvrati potom je zas hneď hladný a zas to vyvrati a takto dokola. Ja neviem co mam robiť ci to treba dlhší čas aby si zvykol alebo sa radšej vrátiť k tej bebe lebo aj keď mal kŕče tak aspoň nie až takto a nevracal mi takto po nej 😞 sa bojím aby nebol aj dehydrovany ja už neviem čo robiť zas aby ma na gastre nesprdli prečo som to nedávala ale už si vážne myslím ze nemá problém s laktózu a ze to ma len koliky také silnejšie a zbytočne ho trápia takým mliekom hnusný... Co by ste robili vy koľko by trvalo zlepšenie lebo je tam písané že okamžite úľava a on je ešte horší 😞
jarca1111
1. jún 2019
@veronika4495 my sme ho pili, po tom mlieku by mu nemalo by vobec nic, ziadna bolest brucha.. su to iba vitaminy.. do 3 dni by malo byt zlepsenie.. a zahusti mu mlieko aby nevracal.. a gastrotus sirup
veronika4495
autor
1. jún 2019
@jarca1111 no len on ho v sebe neudrží aj tak všetko vyvrati a zvyja sa ešte viac
jarca1111
1. jún 2019
@veronika4495 tak mu ho nedavaj.. alebo skus teda zahustit a uvidis
livka_
1. jún 2019
@veronika4495 to je nejake divne... moj pije neocate a od prveho hltu bez problemov. Bud zafunguje alebo nie. Ak myslis ze je to z mlieka tak ho netrap aby ho pil..
veronika4495
autor
2. jún 2019
@livka_ no je to čudné on ani nemá alergiu zistenu len povedali ze ak sa mu polepsi tak ma alergiu... Ale on to cele vyvrátil zvyjal sa od rána do večera dala dom zas bebu a 100 percent lepšie nezvracia a od pozorovala som ze po nej má kŕče len piibede a večer doobeda je to fajn takže si myslím ze to ani nie je spojené s mliekom lebo keby ma alergiu na laktózu podľa mňa by sa zvyjal po každom jedle len neviem co mi povie lekárka že mu to nedávam...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli