Neocate LCP

martinasuttova
11. dec 2018

Ahojte pijete niekto mlieko Neocate LCP ? ako ho toleruju vase deti. Nas maly ho pije cca mesiac ale zacal grcat a niekedy place po jedeni. Tak neviem ci to je mliekom alebo to bude reflux. Najspokojnejsi je praveze vtedy ked sa pogrcia.

malinajahoda
11. dec 2018

@martinasuttova na vyšetrení ste boli ci nemá aj reflux?

martinasuttova
autor
12. dec 2018

@malinajahoda ideme dneska tak som zvedavá. Vecer vygrcal vsetko, po dvoch hodinach zase vypil pekne vsetko a aj teraz vsetko vypil aj ked v mensoch davkach. Hadam bude stacit len zahustit mlieko a bude dobre.

malinajahoda
12. dec 2018

@martinasuttova ako ste dopadli?

martinasuttova
autor
12. dec 2018

@malinajahoda mame skusit nutrition na zahustenie. Zobrali nam stolicu preistotu na rozbor. Tak maly vypil 90 ml, dal by aj viac ale bala som sa ked doterazpil menej, vecer mu dam viacej. Vygrcol nieco ale nie vsetko. Tak neviem do akej mieri je grcanie v pohode. ale tak spi teraz tak hadam sa uz nepogrcia

malinajahoda
12. dec 2018

@martinasuttova aj som si myslela, že či vám Nutriton neporadí. Používaš klin? Nam veľmi pomohol. Či pri kŕmení aj v spánku. Doteraz ho stále používame.

martinasuttova
autor
12. dec 2018

No sak poradila aj sme kupili, len som mu dala polku odmerky tak asi preto este grcal. Skusim teraz celu odmerku dat. klin nemame ale zatial sme podlozili madrac tak ak nepomoze tak skusime ten klin.

malinajahoda
12. dec 2018

@martinasuttova dávaj mu asi celú tú odmerku, tak ako píšu. Asi je to malo pre neho. Ono je v podstate jedno ci mate v postieľke klin alebo podložený matrac. A ako ho krmis? Ešte je malý v perinke?

martinasuttova
autor
12. dec 2018

@malinajahoda my sme boli 4 tyzdne na kramaroch a tam nebol v perinke tak uz nemi v perinke. A dnes sme zase na kramaroch. Ked sa zobudil tak grcal.hnedy obsah, tak uvidíme co to je. On bol ako 9 dnovi operovany na hrube crevo a zatial ma vyvod spraveny tak som sa zlakla. Tak hadam to nebude nic vazne.

malinajahoda
12. dec 2018

@martinasuttova malinký je takýto chorucky? Bože, to som nevedela. Lezite v nemocnici? Aj my sme chodili na Kramáre. To sa mi nepáči ze grcka hnedý obsah. Dali to na nejaký rozbor? Koľko mesiacov má malý?

martinasuttova
autor
13. dec 2018

@malinajahoda ano sme v nemocnici. Cakame na vysledky, tak uvidime. Dva mesiace mal teraz

malinajahoda
13. dec 2018

@martinasuttova také malé bábo ešte. Dnes ako sa vám darilo s pitím? Je to aspoň o trošku lepšie? Výsledky kedy budú?

martinasuttova
autor
15. dec 2018

@malinajahoda vysledky boli horsie, teda sono. Vcera vecer ho operovali. Maly ma Pylorostenózu. To je zhrubnutie steny medzi zaludkom a tenkym crevom, cize mu mlieko ostavalo v zaludku a nepreslo do tenkeho creva.

malinajahoda
16. dec 2018

@martinasuttova no to snáď nie. Také ešte malinké bábo a takéto je choré ☹️. Celé zle. To ma mrzí. Nech sa vám čím skôr uzdraví. Ešteže to dobre dopadlo. Teraz ako to dopadne s tým mliekom? Stále bude piť to isté?

martinasuttova
autor
17. dec 2018

@malinajahoda doteraz mal zenske a od dnes zaciname zase na Neocate, tak uvidime ak ho bude tolerovat tak ano. On s nim nemal vobec problemy predtym, tak hadam mu nebude teraz robit problemy. Nerada by som mu davala ine.

jaanah
17. jan 2019

@martinasuttova ak by ste mali zaujem venujem vam 3 neotvorene balenia Neocate, u nas sa neosvedcilo :/ ale Alfamino vyzera nadejne nepachne tak a nie je take horke, mozno skuste aj to.

martinasuttova
autor
17. jan 2019

@jaanah zdravim, nam nastastie sedi stale 🙂 a odkial ste ?

larati
29. jan 2019

Dobrý deň,nemáte niekto na predaj toto mliečko?

martinasuttova
autor
29. jan 2019

@larati odkial ste ?

larati
29. jan 2019

@martinasuttova Dubnica nad Vahom

marhull
29. jan 2019

@larati Pekný deň, mám na predaj 2 neotvorene balenia

martinasuttova
autor
29. jan 2019

@larati my sme od Ba, ak by ste nezohnali niekoho blizsie tak vam viem poslat 4 krabice.

livka_
29. jan 2019

Baby komu sa zvysi ja kupim.. ak mate junior neocate..malemu nestaci co mame od dr.

martinasuttova
autor
29. jan 2019

@livka_ mate ho nejako limitovane ? u nas stym neni problem, mame sice este len LCP. Viem len ze budeme pisat po polroku na poistovnu aby mu ho dalej mohli v pohode predpisovat.

livka_
29. jan 2019

@martinasuttova ano mame -( btw maly ma hodnotu antimilk 40

martinasuttova
autor
29. jan 2019

@livka_ popravde to ani neviem co znamena :D my ho mame od narodenia, lebo ja mam alergiu na laktozu a celiakiu a maly bol operovany na hrube crevo.

jaanah
29. jan 2019

@martinasuttova z Ba, neviem preco mi az teraz prislo upozornenie na vasu odpoved

jaanah
29. jan 2019

@livka_ ak by ho nepotrebovala @martinasuttova rada vam ho posuniem je to pre 0-12

martinasuttova
autor
30. jan 2019

@jaanah my nepotrebujeme, kludne posunte dalej.
@larati zhana.

renka321
7. jún 2019

Ahojte, ak by mal niekto záujem, tak aj nám zvýšilo Neocate LCP, ktoré sa má dávať do 1 roku. My už sme už na Junior.

livka_
7. jún 2019

Dievcata ja zhanam junior -) dakujem