Nový Nutrilon 3. Čím ho nahradiť?

sivika11
20. jan 2009

kocky, neviem, ci podobna tema uz niekde nie je zacata - ak ano, prosim, poslite link 🙂 v kazdom pripade by som vas rada poziadala o radu. zacinam byt zufala... v poslednych mesiacoch zmenili nutrilon3 - obal z oranzoveho na modry, zmenili predovsetkym zlozenie a chut. nasa saska toto nove inovovane "skvele" sladke nieco absolutne odmieta pit. neviete mi poradit nejake ine mliecko podobne staremu nutrilonu? velmi kraaaaasne dakujem... 😉

beboo
20. jan 2009

ahoj silvika aj ja som si vsimla tu zmenu na Nutrilone ten novy je uplne riedky a hrozne vanilkovy, mojmu malemu sice chutil ale zacala som kupovat v Rakusku Aptamil 3 co je to iste ako Nutrilon len ma iny nazov a ten chuti rovnako ako stary Nutrilon aj je hustejsi, a to ma uz tu novu modru etiketu. Navyse je aj lacnejsi, v Hainburgu v Bipe ho kupujem za 12.99 EUR. Povodne som nan presla kvoli cene ale potom som ostala potesena aj po tejto chutovej stranke.

libka1
20. jan 2009

Ešteže mame nakupene zasoby... To fakt? 😕

jaja0110
20. jan 2009

sivika- v anglicku sa da kupit Aptamil- co je "stary Nutrilon"...aj my ho pijeme 😉 ak mas niekoho v UK, daj si ho priniest...inak neporadim 😒

bobulka34
20. jan 2009

no my sme kupili stary este v bille

junovka
20. jan 2009

sIVIKA, tak vyskusaj inu znacku, popripade davaj Nutrilon 2, aj ked je pravda, ze bude menej sytejsi ako Nutrak 3.Niekde uz tu sa preberala raz tema na zmenu Nutrilonu 3 z oranz- na modry 😒 😕

sivika11
autor
21. jan 2009

babulky velmi krasne dakujem 🙂 ste zlate...
bebooo, my obcas kupuje v bipe. aj sme pozerali ten aptamil, ale zistili sme, ze ma ine zlozenie ako standardny nutrilon. tak sme to nechali tak. a fakt ma chut ako ten nas oblubeny oranzovy? tak to pojdeme vyskusat... dam vediet ako sme dopadli 🙂 inak som volala do nutricie a uplatnila reklamaciu na tuto novu modru gebuzinu. zajtra mam volat kovli vysledku... tak som veelmi zvedava 🙂 prajem krasny dnik 🙂
jaja, dakujem za infosku. v anglicku nemame teraz nikoho - vsetci su uz rodnej vlasti 🙂)) ale skusime to raskusko. podla vsetketho je aptamil v anglicku rovnaky a u nasich juznych susedov 🙂 packo

zuka
21. jan 2009

Ja kupujem madarsky Nutrilon cez internet, nasla som inzerat jednej kocky. Prave dnes mi prislo 12 baleni. Jedno vyslo aj s postovnym 370 Sk a je to 900g balenie. A hlavne, je to nas stary dobry Nutrilon 😉

ilduska14
21. jan 2009

sivika,odporúčam z Maďarka,je lacnejší a dobrý.zloženie také isté a tam sa to nemenilo,myslím zloženie, akurát sa zlúčili nejaké firmy,tak sa zmenil názov na Milumil a vyrába to Milupa.Ale pani v lekárni vravela že zloženie je to isté aj ukazovala papier tak skús. 😉

sonulik1
21. jan 2009

zuka, nemoses dat kontakt, kde sa da zohnat cez net ten madarsky?

zuka
25. jan 2009

Sonulik, poslala som do IP

evinka7
11. feb 2009

Mám 3x550g Milumil2, spotreba 08.12.2009, predám za 20eur vrátane poštovného 😉

sipcek
13. feb 2009

sivika,ako si dopadla ohladom reklamacie?

manchiny
14. feb 2009

ahojte , ja by som sa len chcela spýtat , nieje to k tejto téme ale nemám čas to tu hladat. aj vám strašne smrdí Nutrilon? ja som včera prvý krát kupila N.3 ten oranžový čo tu spomínate, bo chcem prestat kojit tak som sa rozhodla, že budem pokračovat umelým mliekom , ale ked som tu krabicu otvorila, a následne zarobila mlieko , potom som aj zo zvedavosti ochutnala, tak ma skoro naplo .... ved to nenormálne smrdííí ☹ , dost humusné to je, ja som si myslela že to bude mat normálny pach ale toto....

junovka
14. feb 2009

manchiny, ja neviem, ale mne kazde susene mlieka smrdia 😀 😉

sipcek
14. feb 2009

junovka detto,mne chuti len to fajne,co sa do kolacov alebo marcipanu pridava,myslim sa to eligo vola.My mame tiez nutrilon 3,no tiez sa mi nejak nepozdava,najradsej by som sa vratila k 2.

manchiny
15. feb 2009

ahojte, no takže niesom asi jediná ako vidím 😒 , ja som si myslela že to bude mat inu vonu preto lebo v tých všelijakých intantných kašiach , aj ked su tam ešte aj iné veci čo tam pridávaju , to nebude vobec citit ako zápach, Dnes som spravila kašu z takej čistej obilnej mučky neochutenej a dala som tam ten Nutrilon a aj tak som to citila... 😖 no čo už, ked sa minie vyskušam iné ,malý sa aj tak čuduje čo mu to tá mama dáva za novinku...

junovka
15. feb 2009

manchiny, nie velmi by som ti odporucala menit znacku mlieka....len preto, ze zapacha?? 😕 😒

tweetinkapp
7. okt 2009

ahojte, chcela by som sa spytat, ci nemate niekto skusenosti s mlieckom milumil od milupa? pretoze som si vsimla, ze aptamil a milumil vyraba jeden a ten isty vyrobca a pocula som, ze je to vlastne to iste 😕

za128
27. sep 2010

ahojte, chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosť s novým - zmenením balením Nutrilon 3. My sme kupovali predtým Nutrilon 3 s nápisom, že obsahuje zložku Immunofortis, pre prirodzené posilnenie imunitného systému vašeho dieťaťa a teraz manžel kúpil to isté balenie na pohľad, ale je tam napísané obsahuje Immunofortis - unikátnu klinicky testovanú zmes GOS/FOS. Tento nutrilon 3 s týmto nápisom je iný, je taký sypkejší a chutí taktiež inak ako ten predtým. 15 mesačná dcérka mi ho odmieta. Najskôr ho pekne papala, ale už ho nechce. Pije ho tak 2 týždne a aj tieto 2 týždne má problémy so stolicou, veľmi tvrdú stolicu. Som z toho znepokojená. Má nietko takúto skúsenosť? Ďakujem.

miluska.h
27. sep 2010

@za128 ahoj, keby som si neprecitala tvoj prispevok, tak ani neviem, ze je novy nutrilon. vobec som si ten novy napis nevsimla, iba som zaregistrovala, ze je sypkejsi. presne ako tvoja dcerka, aj moj syn ma odvtedy tvrdsiu stolicu a toho mliecka vypije menej. vecer pred spanim vypil vzdy dva dcl, ale teraz vypije ledva polovicu. takze asi na tom nieco bude...

za128
28. sep 2010

miluska.h ....Ahoj, dnes som bola v lekárni a kúpila som Nutrilon 3 - pre prirodzené posilnenie imunitného systému a kúpila som hneď 2 balenia a bol tam aj darček detský županik. A lekárnička mi nevedela povedať, či sú rozdielne, lebo sa s tým novým ešte nestretla. Písala som aj na stránku nutrilonu, ale ešte mi neodpovedali. POdľa zloženia som si dnes všimla, že majú zloženie iné, teda hlavne o tú zložku GOS/FOS. Dnes mi vypila dcérka tiež len máličko na noc, len dúfam, že mi začne piť pekne ako predtým. Dúfam, že sa jej mliečko celkom neznechutilo tým nepodarením novým Nutrilonom.