Nutrilon Allergy Care - skúsenosti

thyna29
1. jún 2020

Dobrý večer.

Je tu niekto kto už ma skúsenosti s týmto mliekom?🙂

natka16
1. jún 2020

@thyna29 Ahoj, co by ta zaujimalo? 🙂 Ja davam dcerke Nutrilon alergy digestive care (tento je aj bez laktozy) no davala som aj ten..

thyna29
autor
1. jún 2020

@natka16 ahooj. Tak hlavne ja už po Neocate sa bojím či nám sadne aj toto.viem ze by som nemala dopredu myslieť negatívne ale lekárka z gastra nás vždy odbila že Neocate je naj mlieko na trhu a inak nám pomôcť nevie.a to keď jedol tak plakal,bil fľašu aj mňa,hnačky a vracanie. Od zajtra začíname s Nutrilonom a modlim sa.

U vás ako prebiehalo zvykanie si?píšu že to 7 minút má mliečko stat až tak dať piť.no v noci si to neviem predstaviť nakoľko plače pre hlad na pol bytovky.

Stolicu má z toho normálnu?🙂
Ďakujem že som sa mohla vykecat :D

thyna29
autor
1. jún 2020

@natka16 ten máme aj my. Nutrilon Allergy digestive care. To digestive som zabudla🙂

natka16
1. jún 2020

@thyna29 My sme Neocate nemali, dcerke sa ulavilo po tomto mlieku..o tom odstati 7 min. teda neviem nic, nerobim to nikdy..kde si to prosim ta citala?
Drzim palce aby sa po tomto mliecku ulavilo aj vam..je tazke pozerat sa na dietatko ked sa trapi.. Ma potvrdene ABKM?

A ten postoj doktorky teda nie je pekny..no my sme si tiez vsetko museli vybojovat..skoda reci..stale este hladame co dalsie robi problemy..

Drzim palce a vela sil 🙂

thyna29
autor
2. jún 2020

@natka16 ďakujeme krasne,🙂 na stránke nutriklub som to čítala ale nerobím to. Práve že čakáme na výsledky z krvi ale tá tú alergiu môže a nemusí ukázať čiže som z toho taká nedobra. Mal krv v stolici a hlieny pred mesiacom tak podľa toho usudila lekárka. Ochutnala som to mlieko a je fajn,nie je horké čo je super🙂

Ten boj chápem a mrzí ma že ste ho tiež mali:( a dcérka je už ok?

natka16
2. jún 2020

@thyna29 Aj u nas bola krv, potom sa jej uplne zablokovalo kakanie, mala velke bolesti..bolo to strasne, od nar. do 4 mesiacov😕 Potom sa prislo na ABKM, chvilu bolo dobre..no teraz sa k tomu pridal lepok..a krv je stale obcas..uz neviem kde hladat pricinu..je to tazke..
Krv jej vychadzala raz pozit. raz negat. ..no dolezite je ako dieta reaguje a riadit sa podla toho..

thyna29
autor
3. jún 2020

@natka16 ach dobrý Bože.:( Aby porazilo tie alergie.kedysi sa deti rodili na poli a alergie nepoznali:(
Inak s takým niečím na hlave ste sa u vás nestretli? Máme šampón na mliečne chrasty už mesiac a toto je aj mega suché čo má na hlave

natka16
3. jún 2020

@thyna29 Hm..s tymto som sa nestretla..casto sa alergia prejavuje aj na pokozke..no moze to byt cokolvek..mozno aj zo samponu.. Snad to rychlo vymizne🙂

lyci
14. jún 2020

@thyna29 my sme boli mesiac a pol na Nutrilon allergy digestive care. prestal na nom grcat a zmizli krvave hlieny zo stolice, ale stolica bola hneda riedka a silne zapachajuca. za cely stvrty mesiac na nom nepribral ani gram. pred 2,5 tyzdnami sme presli na kozie dojcenske mlieko a velka zmena k lepsiemu. napisala som dnes o tom cely prispevok na tomto fore. nie som ista ci mal alergiu na bkm, IgE testy z krvi vysli negativne, ale brali krv, ked uz bol 3 tyzdne na speci mlieku. doktorka na gastre vravela, ze alergia by sa potvrdila aj tak. IgA a IgG boli pozitivne, ked este pil normal mlieko, ale tie vraj nedokazuju alergiu a krv brala pediatricka vtedy

thyna29
autor
15. jún 2020

@lyci jej no super.a to dojčenské kozie mlieko kde dostanem? Prosím a ten príspevok nájdem kde tu?ešte sa tu len orientuje :D

thyna29
autor
15. jún 2020

@lyci už som to našla🙂 inak dnes som volala na alergo a nemá potvrdenú bkm.bola v krvi negatívna.tak neviem teraz. V pondelok tam ideme tak som zvedavá

lyci
15. jún 2020

@thyna29 da sa iba objednat cez internet. nevidela som ho nikde v obchodoch ani lekarnach

brigita24
22. sep 2020

Dobrý večer. Po akom čase by mali prísť výsledky pri pití tohto mlieka? Už ho mame týždeň a zvracanie neustupuje

thyna29
autor
26. sep 2020

@brigita24 cca po týždni🙂

brigita24
26. sep 2020

@thyna29 nám zvracia aj naďalej

thyna29
autor
27. sep 2020

@brigita24 máte Nutrilon? Možno mu treba iné..vraj top je ten Neocate ale s tým sme mali problém my:(

brigita24
27. sep 2020

@thyna29 čakáme na Neocate v utorok nám ma prísť. Len mi ostali 4dozy Nutrilonu. V čom Vám nevyhovoval?

thyna29
autor
27. sep 2020

@brigita24 vracal z neho,hnackoval, bolesti brucha..vždy keď ho jedol tak plakal a bil do fľaše. Chuťovo je dosť horké a pil ho len z núdze že hlad. Ale bolo vidno že jednoducho nesedí. Naopak vám môže🙂

julia204
12. nov 2020

@thyna29 mozem sa spytat ako ste dopaldi s nutriolonom? dcerka ma alergiu abkm boli sme na neocate ale strašne po nom hnackovala..na gastre nam kazala kúpiť tento nutrilon alebo sunar expert alergy care nakolko od 1.10. detomnad 12mesiacov nepreplacaju..sunar pijeme mesiac ale stane sa ze ako ho mala vypije do pol hodiny ju preženie...neviem či skúsiť ešte tento nutrilon alebo aké mliečko..uz som na nervy ..tie sojove,mandlove,kokosove nechce vôbec. vypije mliecko rano, vecer pred spanim a v noci okolo 1.. ďakujem za vopred za odpoved

veverkaveri
7. jan 2021

@lyci pripojím sa ak môžem.nam dnes dr vravela o tomto mliečku, nevedela názov presne.Prosim vas nemozem poprosit.?aby som si to omrkla.vdaka

lyci
7. jan 2021

@veverkaveri su rozne znacky. my davame Naše mléko od Goldim. vyrabane v cechach. vychadza cenovo najlepsie a aj zlozenie super. vcera som videla, ze ho uz zacina predavat aj DM normalne v obchodoch

julia204
7. jan 2021

@lyci toto je mliečko ktore spomínate?

lyci
7. jan 2021

@julia204 ano. odkedy sme presli na kozie, nemal ziadne problemy s mliekom. len ho stale pije vyse litra denne 🙂