Nutrilon Anticoliks

zuztinka
31. aug 2018

Ahojte mamičky malý má 4,5 mesiaca. Prvé 3mesiacr nás trápili silné kolíky tak nám p.doktorka predpísala Nutrilon Anticoliks. Teraz nám začal tak viac grckat a mu aj mliečko vybieha naspäť do úst. Boli sme u doktorky je zdravý že má len reflux tak nám zmenila mliečko za Antirefluxne lenže po tomto mliečko síce negrcka ale zas je taký mrzutejsi a v noci okolo 1nej spustí také plače ako keď mal aj kolíky. Poraďte čo by ste robili

asia83
31. aug 2018

@zuztinka Nasadila NORMÁLNE umelé mlieko+Espumisan kvapky do každého. My sme mali obyčajný Sunar+tie kvapky, desať do každej fľašky, koliky boli len do 3. mesiaca. Niekedy žiadne ANTI nič nebolo a tu sme.

vendulka80
31. aug 2018

Ahoj, ak ti mozem z vlastnych skusenosti povedat Nutrilon vyhod, ja nepoznam dieta, ktoremu by sadol. Starsia reflux nemala, papala Nutrilon tyzden a konecna. Tej sadol Sunar a maly ma 3 mesiace, v nemocnici dostaval Bebu HA. A tiez mal koliky, skusali sme vsetky druhy Beby od antirefluxnej po anticolic a nic. Decko nespokojne, stale hladne, tie antirefluxne mlieka su hutnejsie ale nechutilo mu vobec. Na koliky zabral jedine Infacol. Tak nam dr.predpisal Gastrotuss ale povedal, ze podat len v nevyhnutnch pripadoch lebo z neho zapeka. Tak sme ho este nedali lebo som zmenila mlieko na Hipp HA(zatial pijeme HA formulu) a mozem povedat ze milion a jedno. Decko sa ukludnilo, stolicu ma normalnu zltu a kazdy den. A reflux uz nema taky, este sice niekedy vygrcne ale nie je to nic hrozne

vamajka
31. aug 2018

@zuztinka Nas pil nutrilon a ziadne problemy nemal kupili sme nutrilon lebo ho podavali aj detom na novorodeneckom ale to bolo pred 12 rokmi

zuztinka
autor
31. aug 2018

@asia83
@vendulka80 ako prešli tri mesiace malý žiadne kolíky nemaval už sme vysadili aj espumissan ten sme mu dávali pred každým papanim. Doteraz bolo všetko v poriadku bol spokojné bábätko len keď nám začal viac grckat tak sme to riešili s doktorkou či mi niečo nie je a od pondelka ako sme prešli na toto Antirefluxne mliečko nám takto v noci začal plakat.

vendulka80
31. aug 2018

@zuztinka hmm...my sme tiez tento posledny tyzden na nevydrzanie, slintame, ide si zjest rucicky a v noci furt musi mat cumel co doteraz nemusel. Akonahle mu vypadne tak mrnci. Mozno ich uz zacinaju boliet dasienka, zuby sice su este daleko ale ked mu prejdem po dasienkach tak az tak sa ukludni.
Ako bolo spomenute vyssie skus dat normalne mlieko, ci uz nutrilon alebo ine, neviem, mozno ti Nutrilon vyhovuje ale ja ho doteraz neznasam😄😄

conspi
31. aug 2018

My máme tiež Nutrilon od narodenia a nemáme problém.

zuztinka
autor
31. aug 2018

@vendulka80 na grckanie nám to pomohlo od vtedy nevracia len tie nočné záchvaty plaču ... Ešte mi jedna doktorka poradila nech mi skúsim dávať do toho probiotiká dophilus....tak teraz neviem

lubik87
3. sep 2018

@zuztinka daj si antikolikove mliečko a zahustíme nutritonom nebude grckat ani plakať 🙂 u nás to fungovalo tip.top