Nutrilon AR alebo nutrilon omneo. Čo je lepšie?

silvestrova
18. sep 2007

co by ste mi odporucali, mam babo s refluxom a chcem zacat davat nutrilon, je lepsie dat ar, alebo nutrilon omneo1 v kombinacii s nutritonom. dakujem za rady a skusenosti

biccy
18. sep 2007

Ja by som skusila najprv Nutrilon A.R. 🙂

milhaus
18. sep 2007

mala som ho a dobry bol

tamia
18. sep 2007

ja by osm skúsila omneo, bez nutritonu. To mliečko nie je veľmi riedke. 🙂

lucim
18. sep 2007

v omneu (alebo comforte po novom) mas aj hydrolizovanu bielkovinu, cize ak je nabeh na alergiu tak radsej omneo . navyse je aj omneo trochu zahustene, presne ako pise tamia. ale nie az tak ako ar alebo nutriton.
ak ste ok iba je reflux, tak ar.

krizulka003
18. sep 2007

My máme od dvou měsíců nutrilon Comfort(omneo)zahušťovaný Nutritonem a jsme spokojení,zkoušeli jsme i A.R. ale z toho jsme měli zácpu.Comfort nám vyhovuje i kvůli prdíkům🙂)

emjee
20. sep 2007

silvestrova • 1d, 41tt • 20. sep 2007 o 12:43
napisali mi do spravy, ze babo musi mat do 3,5 kg bebu alprem. Zle ju toleruje, lebo v kombinacii s nutritonom je to kolika ako svet. Este berie aj zelezo. Chcem prejst na nutrilon, len ked to ma napisane v sprave bojim sa. Ako to bolo u vas. Teraz ma 2850 g.

kili
21. sep 2007

silvestrova, mne dr nechcela dovoliť dávať do alpremu nutriton, tak som prešla u Samka na nutrulon a.r. už keď mal 2800g. Neboj, nič sa mu nestane, len je menej kalorické. U Adamka to je horšie, keďže nerastie, tak potrebuje kalorické mlieko, tak pristúpila na alprem s Nutritonom a zatiaľ je celkom v pohode. Začalo mu byť totiž trošku zle, trošku začal viac poblinkávať aj s môjho mlieka, ale to je normálne, keďže si musí zvyknúť na UM. Samko tiež zo začiatku grckal aj s UM a.r.

ewschen
21. sep 2007

ja by som tiež skôr odporúčala nutrilon ar...a môžem poradiť-ak mate teda jeden z rodičov alergiu-stačí mať potvrdenie od lekára..a môžete na mliečku nejaké tie korunky ušetriť-okolo stovečky...

kili
21. sep 2007

ewschen, len ten alprem je pre nedonosené deti a pre tie nie je zahustené mlieko zvlášť, takže iné východisko ako ho zahusťovať nie je.