Nutrilon Ar - skúsenosti

eliska1309
11. dec 2013

Ahojte. Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s mlieckom Nutrilon AR? Nezapeka velmi toto mliecko? Dnes nam ho pani doktorka predpisala na reflux a bojim sa aby maleho Lukaska nezapieklo. Ake skusenosti s nim mate vy ostatne mamicky? Dakujem za odpovede.

lucymk
11. dec 2013

@eliska1309 ahoj.ja som sa tiez bala dat to mlieko.poviem ti ze mi to trvalo 2tyzne kym som sa jej to odvazila dat.nutrilon ar pijeme uz mesiac a zatial je to v pohode s kakanim.Ktomu mlieku jej davam este 1xdenne do mlieka infants dophilus odporucila mi to gastronomicka pre lepsie travenie.strasne som sa tesila,ze mala konecne prestala zvraciat,ale neviem co sa deje ale uz mi 3den stale znova zvracia

nikolet_89
11. dec 2013

@eliska1309 ahoj nemam skusenosti cize presne s tymto druhom mliecka, my sme mali koliky dost dlho a mali sme mliecko Nutrilon Colic proti kolikam a zapekalo nas az kym sme nezacali davat Nutrilon HA to bolo jedine co nam ju nezapekalo...tym chcem povedat, ze to mlieko moze mat najlepsiu kvalitu a nech je proti hocicomu vzdy moze tvoje dieta zapiect ak mu nebude vyhovovat...treba vyskusat

freyjanr
11. dec 2013

@eliska1309 ahoj každé dieťa reaguje na každé mlieko inak,treba vyskúšať a uvidíš ;)

csenibaba
7. jan 2014

Ja dávám malèmu nutrilon ar uz rok a nikdy ho nezapekalo.! 🙂

lin123
7. jan 2014

ja mam len dobre skusenosti a nezapekalo ho.

petrasisi
27. jan 2014

Ahojte,my sme presli z NutrilonuHa na Ar.Mliecko je fajn sme spokojnejsi konecne spinkame len nas zacalia trapit zapcha.Neviete poradit co na zapchu?

majulikhubova
11. nov 2016

@csenibaba ..chcem sa spytat..ja mojmu 15 dnovemu syncekovi tiez davam Nutrilon AR...predtym som mu davala HA...no teraz mam pocit,ze sa grcanie ustalilo, no prisli ine probl. taka riedka stolica-ze to vyzera ako ked mate hnacku, a neviem preco, pocas pitia je ok dovtedy kym sa nezacne mrvit, ako keby sa mu uz chcelo odgrgnut, alebo co...potom jazyckom odtiahne flasu...dam ho odgrgnut, hned odgrgne,..a este aj zakasle.. neviem.. pri HA nutrilone bol probl.ten ze dlho nevedel odgrgnut, niekedy neodgrgol..a pocas spanku, travenia mlieka ho napinalo ako keby tie "zvratky "co sa mu vracali spat papal.. ale stolica bola OK...aj vsetko... mam pocit,ze jedno mlieko "lieci" jednu vec,...a druhe sa pridruzia..:/