Nutrilon Comfort. Máte s ním skúsenosti?

divozienka25
14. máj 2009

ahojte mamicky,
neviem ci je tu uz takato tema otvorena. Ak ano len mi prosim dajte link.
Mate prosim niektora skusenost s Nutrilon Comfort? Boli sme na klasickom Nutrilone 1, ale malej nerobil dobre, zapekal ju a dost z neho grckala. Mudr nam odporucil vyskusat tento, je dost horkej chuti ale mala ho zatial vypije. Pomohol Vam s kolikami a zacpou? Ozaj este som sa chcela spytat, treba jej davat mnozstevne menej pri comforte ako pri nutrilone 1? lebo je dost hustejsi oproti klasickemu a zda sa mi ze je to na malu privela - chuda ma dost ked ho ma tahat z flase, zatial co pri klasickom nevedela kedy ma dost a pila ho ako bezodna 😀 Dakujem za akukolvek reakciu.

tombesc
5. apr 2016

Ahojte dievcata,poradte.Mam 6tyzdnove dievcatko,mlieko moje nemam.Mala som nutrilon Ha ten ju zapekal potom pija nutrilon comfort a z toho ma koliky tak mi dala doktorka nutrilon antikolik a ten mi nechce jest+ jej dava kvapky coliprev.Da sa povedat ze nechce ziaden nutrilo.A krmime sa na 5 krat co tak strasne place a cvici s celym telom.Dakujem za rady.

danja121
12. aug 2016

@divozienka25 awoj..no nám pomohol na stolicu jednoznačne nutrilon ha..potom sme mali problémy z refluxiou.dr.nam predpísala ar.ale z toho sme stále hladný.a aj nemôžeme spať lebo nám stále treba odgrgavat z prázdnoty.tak sme prešli na nutrilon confotr.ten nás aj nasiti máme dobrú stolicu a aj spánok...a nám zabral za dva dni.a už bola stolica v poriadku

jamacur
16. mar 2017

@ncora mozem sa opytat sice to uz je starsia tema ale ak ste pouzivali nutirlon comfort malo vase dieta normalnu stolicu lebo u nas tiwz vidimz e koliky vymizli mala je lokojna spinka atd. Aj stoli je riedka len ke strasne zaoachajuca to predtym lri bebe nemala aj ked ju mala strasne tuhu a lroblemy s kakanim atd atd.

autumn11
5. jún 2017

môj malý dostal predpísaný comfort proti zápche, ale nepomohol nám. Museli sme používať aj rektálnu rúrku. Potom som vyskúšala na odporúčanie kamošky amilk bifido a to nám krásne upravilo stolicu aj trávenie. Obsahuje probiotiká, tak asi aj to pomohlo.

enka4
24. júl 2017

Ahojte, ostal mi pi dcérke Nutrilon 1 ak by mal niekto záujem.