Nutrilon Extra na noc. Nemôže mu to uškodiť?

sisi33
20. dec 2008

Ahójte baby chcela by som sa poradit ohladom Nutrilonu1 a Nutrilonu 1 Extra. Na noc dávame malému Extra na zysýtenie,´aby dlhsie spinkal, ale nemôzem mu tym uskodit?

zuza.m
20. dec 2008

ja si myslim že by nemalo ved na to to je nie???ale nemam to vyskušane.

junovka
20. dec 2008

my sme na zaciatku mali klasicky Nutrilon 1 a potom sme presli na Extra Nutrilon.Ja si myslim, ze lepsie ked budes davat len Extra Nutrilon, nakolko to ide aj dost do penazi, ked budes davat aj aj.Ale, rozhodnutie je na tebe. 😉

mishusha
20. dec 2008

neboj sisi, my sme tiez miesali a mala bola uplne v pohode...ale pokial nemusis, tak radsej jej to nemiesaj...my sme mavali koliky a toto nam pomahalo... nutros extra ma trochu ine zlozenie...ale neboj nic sa mu nestane 🙂

sisi33
autor
20. dec 2008

diky baby,Filipto je môj prvý tak som si chcela byt istá...

elri
20. dec 2008

ja som nikdy nemiesala, kupovala som len nutrilon 3 do 13 mes som maleho kojila. Myslim si, ze ked kombinujes jednu znacku mlieka, nemalo by to vadit. Ved vyskusaj a ak mu to nebude robit dobre, tak nemiesaj. 😉

sisi33
autor
20. dec 2008

ja by som bola tiez velmi stastná keby som mohla kojiť, ale to moje malinké trdielko si to nevedel vytiahnut a tak som pomaly strácala mliecko, ale nevedela som o tom a on bol chudatko hladnucký...