Nutrilon good night. Máte s ním skúsenosti?

erni
29. apr 2008

mate niekto skusenosti s tymto vyrobkom,ja som to kupila iba teraz a verim,ze to bude fungovat ako pisu a dietatko budete cez noc syte a kludne

susik77
29. apr 2008

nefungovalo 😒 osvedcilo sa castejsie v noci obyc. nutrilon-teda 2x 😉
prip. kasa 😉

lucaska
29. apr 2008

ahojte, tak ja na nutrilon good nigh nemozem povedat jedno krive slovo, som s nim velmi spokojna a nas drobcek prespi celu noc.........

susik77
29. apr 2008

ono zavisi-treba vyskusat 😉

kadea
29. apr 2008

Myslim, ze to nezavisi ani tak od mlieka ako od babenka. Su deti, ktore proste celu noc prespia a deti, ktore celu noc neprespia.

incasquaw
29. apr 2008

ja som si ho tiez kupila a zatial sa mi zda, ze funguje, lebo hoci ma maly sopliky a tazko sa mu spi, odvtedz ako ho pije, prespi celu noc, s 1 zobudenim na cajik

lencici
29. apr 2008

Tak ja som ho dnes kupila a dufam, že pomôže 😒

julca80
29. apr 2008

malej ho davam uz od 7meho mesiaca, vzdy pri zaspavani, teda na noc. Sice byva len raz za noc hore, a to jej davam normalny Nutrilon 2 alebo cajik, ale ocakavala som, ze mi prespi viac.
....ozaj plati pravidlo, ze kazde dieta je ine....... 😉 Niektore prespi celu noc po tomto mlieku a niektore je aj dva krat za noc hore. ☹

katulka2709
29. apr 2008

ja ho davam malej asi tyzden, len zo zaciatku mi ho nechcela pit tak som jej postupne menila po odmerkach a teraz vypije na noc 180 ml a spi od 20:00 asi do pol 6, ako kedy, ale aj to je dost, takze nam pomohol 😉

zuka
29. apr 2008

urcite je to individualne. nas maly po nom spal rovnako, ako po klasickom Nutrilone 😅

lilyk
29. apr 2008

nam nepomohol, dokonca sa maly zobudil o 2 hodiny skor ako po normalnom 😕 teraz papame kasu a niekedy ani rano nepyta 😉

jahodka11
29. apr 2008

lilyk, mne sa zasa zda, ze sa po kasi maly budi 🙂))) inac prespal kedysi celu noc, ale idu nam zubky.....takze teraz sa nevyspime....inac, vyriesila som to tak, ze kasu dostava o siestej a vecer uz len mliecko...takze nebyt zubkov, spime 🙂

fifla
29. apr 2008

my mame odskusane na noc nutrilon forte, myslim, z eje to nieco podobne len pre starsie deti. zacala som mu ho davat asi tak od 2-heho mesiaca a od 2,5 mesiaca prespinkame celu noc.
takze ja urcite doporucujem

jahodka11
29. apr 2008

fifla, skoda, skusila by som...len nas musi pit nutrilon pepti, to je bez kravskeho.....tak bohuzial nemozem vyskusat nic ine...alebo su aj take, neviete niekto nahodou?

jankand
30. apr 2008

je to individulane, my mame 3 babule a kazda pytala inac. Ale osvedcil sa goodnight. Kazdopadne ak nestaci treba dat extra alebo nejaku kasu na noc. inac pozeram ze celkom slusne ceny maju tuto http://www.nasimdetom.sk/akcie/akcie-1.php
mate niektora skusenost s tymto eshopom? tusim uz im tu bezi druha reklamka. kamoska si to chvali, vraj su neskutocne rychli a chlapik co to ma vie vraj vybavit nemozne 😨 tak idem vyskusat 😉

chymenitta33
30. apr 2008

Aojte kočky🙂K tomu nutrilonu ja s tým skúsenosť nemám ale kamarátka to dáva svojej princezničke a niečo natom bude aj ja som chystám len musím počkať kým bude väčší🙂)ajojte

zuka
30. apr 2008

ahoj jandad, ja som od nich uz mliecko kupovala a skusenost mam vybornu. Kurierom mi to dorucili az domov do par dni. Ale urcite vam davam do pozornosti, ze Nutrilon sa velmi oplati kupovat v Madarsku. Jedna kocka tu na bazare ponuka predaj mliek Nutrilon 1 za 280 Sk (900g) a Nutirlon 2 a 3 za 380 Sk (900g). Pozerala som na madarskej internetovej lekarni, ze jednotka tam vychadza do 230 Sk, tie ostatne su drahsie, ale samozrejme lacnejsie ako u nas. A 😉 este je to vyssia gramaz!

jankand
1. máj 2008

ahoj zuka, a vies mi prosim ta dat nejaky link na tych madarov 😀
kujeem 😉

zuka
1. máj 2008

no ja som to nasla tak srandovne 😉 , nasla som si v slovniku ako sa povie po madarsky lekaren a tak som to vyhladala v googli. Ak by si ho chcela kupit od tej kocky, co ho predava, tak tu je link na jej inzerat:
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
Ale, ja osobne sa chystam v blizkej dobe to ist skusit kupit do Madarska. Ak by ta cena sedela a mala by si zaujem, kludne kupim aj Tebe a nepotrebujem ziaden priplatok (ved aj tak je to nechutne, kolko za to pytaju tu na Slovensku 😠

jankand
4. máj 2008

ahoj zuka,

vdaka za link, no na http://www.nasimdetom.sk/mlieka-nutrilon.php maju celkom slusny sortiment a za dlhodobo nizke ceny. Tych 19,- uz ozeliem kedze mi to dovezu na druhy den az pred dvere... 😉
Ale aj tak dakujem pekne...
Janka

zuka
4. máj 2008

jankad, asi sme sa nerozumeli. Ked to pojdem kupit do Madarska, tak jednotky tam stoja cca 230 Sk! a tie dvojky a trojky by mali byt tiez este lacnejsie, ako predava ta kocka v inzerate (cca 330 Sk) , lebo ta na jednom baleni zaraba cca 50 Sk a navyse je este to madarske balenie vacsie o 100g viac. Ja som uz tiez kupovala z .nasim detom.sk a bola som spokojna. Ale tie madarske ceny su vyraznie lepsie, hlavne co sa tyka jednotky. Moj maly uz bude mat 5 mesiacov, ale lekarka mi povedala, ze cim dlhsie vydrzime na jednotke, tym lepsie...

ikke
2. sep 2009

kristinka.s • 1d • Dnes o 10:59
ahojte mamicky, mate niektora skusenosti s tymto mlieckom? moze sa podavat od 6m a chcela by som vediet ci vam fakt dietatko z neho lepsie spinka. dakujem

ingrid56
3. dec 2011

ahojte mamicky, poradili by ste mi: mam 8mesacnu dcerku, idu nam zubky, myslite, ze by pomohol na lepsie zaspavanie goodnight alebo uz mozem dat aj kasicku? dakujem pekne za vase rady! 🙂

sya
21. nov 2012

mamicky ktore pouzivate good nihgt je naozaj taky ze zasyti?do 4mesiacoch sme nemali problem prespat celu noc a teraz boli obdobia aj kazde 2hod hore,momentalne prespi max 5hod a papame okolo pol noci a o 5hod rano, a to vsetko kvoli zubkom asi bude.je nieco silnejsie aby spokojne spinkal?

verronicka
21. nov 2012

name 7mes. a nam nepomohol budil sa ako obvikle 2x za noc. Dokonca mi ho ani nechce pit, ked mal normalny cumel na flaske (pouzivame Avent so 4 dierkami) horsie mu to tieklo tak sa jedoval a pit nechcel, ked som mu dala s variabilnym prietokom sa zase dusil...no poradte ako pije Goodnicht vase babatko. Prestala som mu ho davat zatial este mam 2 cele krabice tak skusim neskor, teraz papkame obyc.Nutrilon 2 🙂

sakura
21. nov 2012

nám nezabral 🙂 Malá si pýtala večer papať ako pri obyčajnom Nutrilone 🙂

alex137
21. nov 2012

vyskušaj, ale nam nezabral ani pri jednom

dadi21
28. sep 2013

Dievcata ja som dnes kupila tento vyrobok a ako som sa tesila ze mozno sa konecne po 8mesiacoch vyspim...akurat ma moje dietatko prekvapilo a nie a nie cucat z flasky...zrejme jej to nechuti resp.nie je zvyknuta na tu chut kedze doteraz som len kojila...viete mi nejako poradit aby mi to zacala papat?
Za kazdu radu dakujem