Nutrilon HA predpis

mim987
24. máj 2022

Ahojte , dcérka pije nutrilon HA , berieme na predpis no teraz zmenili obal a vraj sa už nebude dať predpísať . Poradíte ktoré mliecko na predpis by bolo fajn ? Toto jej sedí no žiaľ si ho nemôžeme dovoliť kupovať za plnú sumu ..

julka29
24. máj 2022

@mim987 ano zmenili to a aj ked ho da doktorka na predpis je plne hradeny....my sme ho chceli a od dnes sme dostali sunar HA ten je na predpis ale pozvracal sa dost tak uvidime dalsie krmenie ako dopadne. Beba HA vraj dost zapeka....sama som zvedava na zvysne komentare a odporucania inych HA mliek ktore su na predpis. ak nasmu nesadne nic ideme kupovat Nutrilon kedze vraj ho zrusili na predpis lebo mamicky iba ten chceli a ocividne ine znacky mali maly predaj.

mim987
autor
24. máj 2022

@julka29 tak jasne , že ho chceli keď im ho dali už v pôrodnici …. Oh , no je to blbá situácia veru , nerada jej to mlieko mením ale ta suma je sialená pre mna mesačne … ja som zatiaľ čítala celkom dobre recenzie ma hipp HA ale neviem no . A iný nutrilon ste nerozmýšľali ? Či je to fakt to HA lepšie ?

julka29
24. máj 2022

@mim987 moj mal nutrilon pre predcasne narodene deti a teraz nam dali toto a cakam co bude dalsie krmenie, no ak budeme kupovat ideme na klasicky nutrilon 1 nie HA kedze iba priatel ma od kozneho papiere preto dostal HA. Ano pozerala som aj ja Hipp len nemam ziadne recenzie nan. Su to riadne peniaze mesacne, preto ak budeme kupovat ak mu budu chciet z rodiny nieco kupit tak povieme ze mlieko

julka29
24. máj 2022

@mim987 zjedol jednu tretinu a letelo to von...zajtra idem k doktorke už mu to nejdem dávať

mim987
autor
25. máj 2022

@julka29 oh to ma mrzí ,že to takto blbo znáša . My ešte mame jedno balenie , to nám pár dni ešte vydrží a potom uvidíme ako to naša bude znášať tu zmenu no . Ja mam podozrenie , že naša ma ak skrytý reflux , skúsim sa spýtať dr či by nemohla to antirefluxove predpísať 🤔

julka29
25. máj 2022

@mim987 prešli sme na nutrilon 1 klasický a zatiaľ bez problému 🙂

mim987
autor
3. jún 2022

@julka29 ahoj , no ako maly dobre ? My sme prešli na to hipko nakoniec a mala zatiaľ v pohode tiež , dokonca ešte lepšia sa mi zdá , lepsie spí a je celkovo taká pokojnejšia . Tretí deň ho pije .

julka29
3. jún 2022

@mim987 všetko super priberá a negrcká vôbec 🙂 jediné čo tak kaká každý druhý deň iba a má dosť riedke tak uvidím čo na to doktorka povie. Super tak jej sadol ten Hipp 🙂