Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nutrilon hypoalergénny 2

vierunaka
4. mar 2015

Kto ma skúsenosti s týmto mliečkom a hlavne či sa vám robia také želatinove hrudky,ktoré ani nedokážu prejsť cez 3 cumeľ. Kto ma s tým skúsenosti a ako to rieši Ďakujem

adrika72
4. mar 2015

My máme presne tento problém....riešenie precediť cez sitko....

kimina7
4. mar 2015

mne to tiez doktorka odporucila raz, no dieta mi to vobec nechcelo vypit, tak sme ostali pri obycajnom, nastastie dieta malo pravdu ;)

vierunaka
autor
4. mar 2015

no ja som sa
koli tomu povadila dnes v lekarni pol mesačne dieťa aby pilo s cumla na rok ved taku ani pusinku nema ja som s toho neštasna ake mileko jej dať do teraz sme s nim nemali problem lebo v 1 nutrilon sa to nenachadza až v dvojke asi prejdem na obyčajne len neviem ako to zvladne čo jej s neho bude a Adrika ani cez to sitko mi to nejde to je hrozne som volala na informacie NITRILON aky mam problem tak o nom vedia a neriešia tie matky

mirreckall
4. mar 2015

@vierunaka my mame sice Bebu, ale tiez sme mali ten isty problem, ja som si to vyriesila po svojom ,miesam to priborovym nozikom vzdy vo flaske poriadne a je to bez hrudiek a prejde pekne cez cumel urceny na mlieko od 6 mesiacov 🙂

vierunaka
autor
4. mar 2015

len ja tm mam ten nerozpusteny škrob to je ako želatina ja som to na 10 krat skušala miešať a nič teraz mi poradila lekarka tiež bebu ale ked vraviš že toje a jv bebe tak už neviem

zabina27
4. mar 2015

@vierunaka tiez sme to mali po prechode na Nutrilon HA 2, maly to nedokazal z cumlika tahat, tak sme v cumliku zvacsili dierku, ihlou. teraz sme kupili taky avent cumel, ktory ma taky ako keby hviezdicovy otvor, nie dierku, ale taky ako je znak mercedesu, ta hviezdica, uz neviem, ako sa vola, obal som zahodila. cez ten ide mlieko dobre, ale aj tak sa uz tesim, ked prejdeme na kravske. po roku chcem pomaly skusat kravske, v tomto po vypiti ostavaju take usadeniny, asi ta "zelatina", ako pises

vierunaka
autor
5. mar 2015

no tak želatina ale sa čudujem že to vyrobca predava take mlieko mi dopijeme to mlieko a prejdem na obyčajny nutrilon ak to bude dobre znašať skusim si pozrieť ten cumeľ niekde možno že mi to pomože inač musim cez sitko nijak inak to nevidim

mirreckall
5. mar 2015

@vierunaka my uz teraz mame Bebu 3, ta uz taka hrudkava nie je, ale vzdy vsetky mlieka treba dobre rozmiesat, v nemocnici to normalne robia habarkou alebo takym na slahanie vajiciek, teda aspon u nas... a mali sme rozne mlieka nutrilon, bebu a starsia ma teraz neocate a ten je tiez taky

vierunaka
autor
5. mar 2015

len ked som volala s tou pani s informačnej linky Nutrilon tak hovorila že tento škrob čo sa tam nachadza ked sa ešte viacej mieša tak ho vraj ešte viac podporime

sufo
5. mar 2015

Ja som mala hypo do 10mes. Tento problem vznikol u nas iba vtedy, ked muz najskor natrepal do flase odmerky a az potom vodu. Mne osobne za tych 10mes.sa to stalo dohromady 10krat. Hned ako som naliala prevarenu horucu vodu, odmerky mlieka a poriadne pretrepala. Vzdy ok

vierunaka
autor
5. mar 2015

ja som si ich kupila 3 tie mlieka a v jednom sa to tak vobec nenachadza a v tych dalšich dvoch za trest to som skušala na 10 sposoboov riediť a nič no je to problem v mlieku musim to pekne cediť bo mala ma 6 mesiacov a nevytiahne to

sufo
5. mar 2015

Tak ja som potom bola ta stastna osoba v tomto pripade 😁😁😁

vierunaka
autor
5. mar 2015

inač s piatich mliek sa može nachazať jedno take nenachadza sa to vo všetkych mliekach mi bolo povedane vraj to vyrobca rieši ale nevidim nijake zazraky no ja som si ich kupila 5 s toho 2 som vymenila za 1 aby mala mala čo cez noc piť pretože sa mi zobudi aj na 4 razy a s dalšimi 1 je v poriadku a s dvomi to pekne cedim a už nikdy viac taketo mlieko

Tu začni písať odpoveď...

Odošli