Nutrilon na spanie. Mali ste ho už?

loren
26. nov 2007

mala ste uz niektora novy nutrilon na spanie? je tam pisane tusim dobru noc v anglictine alebo nemcine

bubadlo27
26. nov 2007

loren, my papame sice bebu a este jednotku, toto
som ti ale nasla
http://www.nutrilon.sk/sk/imunita-a-dojcenske-m...

pietra
26. nov 2007

kamoska ho kupila, najprv si ho chvalila, ale teraz hovori, ze ho uz nikdy nekupi. Vraj sa tazsie rozmiesava a maly sa jej aj tak v noci budi, ziaden rozdiel oproti obycajnemu nevidi.
Vlastnu skusenost nemam.

monca301
26. nov 2007

Nam ho ponukli v lekarni a nemozem nan nadavat. Nemam pocit, ze by sa tazsie rozmiesaval a aj maly mi prespi celu noc. Ja ho malemu budem kupovat stale. Som s nim spokojna.

pietra
26. nov 2007

neviem, ja osobnu skusenost nemam. Ale ta kamoska hovorila, ze kym obycajny staci zatriast vo flaske, tento musi rozmiesavat lyzickou, inak tam ma take gucky, ktore zapchavaju cumel. Prve dva tyzdne si ho chvalila, ze maly lepsie spi, ale teraz hovori, ze sa jej zacal znovu budit. Takze mna odradila a skusat ho nebudem. Mne teda nastastie mala prespi celu noc aj s obycajnym.
Ale dufam, ze prispeju aj dalsie baby, rada by som si precitala viac skusenosti s nim.

danu
2. sep 2009

kristinka.s • 1d • Dnes o 11:11
mate niektora mamicka skusenosti s tymto mlieckom? naozaj vam baby spinkaju lepsie? dakujem za rady

nikollette
2. sep 2009

Mne spinkal malý tak isto 😒
mozno o pol hodku dlhsie.. tak fakt neviem povedať či zaberá...

samko1
2. sep 2009

ahoj... aj my papáme nutrilon good night a samko po ňom spinká určite lepšie... teraz už bude mať pomaly rok a tak prechádzame postupne na nutrilon 3 aj na noc, ktorý má skoro také isté zloženie ako good night.. ale nám tento na noc určite zabral, spinkali sme celú noc bez zbytočného budenia... ale treba vyskúšať ako sadne vám.. 🙂 je síce trocha hustejší ale to píšu aj na návode, že treba použiť cumel s vačšími dierkami - ja osobne som ho zarábala do teplejšej vody aby sa lepšie rozpustil, poriadne pretrepala a nechala vychladnúť a používala som avenťácke cumle so 4 dierkami..síce trocha trvalo než som na ten postup prišla ale stálo to zato... no veď vyskúšajte a uvidíte čo na to vaše detičky povedia... 😉

sisinka5
5. sep 2009

Mne Matko papal nutrilon good night od 5.mes.skoro do 1,5 r. samozrejme vecer a v noci a bola som s nim maximalne spokojna a Matko tiez 😉 pretoze inak cez den papal nutrilon comfort takze jemu ten nocny bohovsky chutil aj pekne spal.Teraz sme presli na sunar pretoze v noc ia vecer musi mat mlieko a uz je to iná káva vstava aj 4x za noc,co pri nutrilone nehrozilo.

sisinka5
5. sep 2009

A s tym rozmiesavaním-to je riadna blbost...pekne sa mi vzdy rozpustil 😝

kattky
8. aug 2017

A nocny nutrilon nezapekal deti?