Nutrilon omneo. Aké s ním máte skúsenosti?

medvedik21
31. aug 2007

ahojte
prosim vas ktora mate skusenost s tymto druhom um napiste mi svoje poznatky
my sme davali obycajny,aj HA a vrackali sme..inak sme veeeelmi klikovi
dakujem 🙂

holubok
31. aug 2007

My sme mali bolesti bruska a ked sme presli na omneo,tak sa to upravilo.

kamajka
31. aug 2007

Aj my sme papali Omneo ale sme ho pridávali postupne - raz Omneo, raz normálny nutrilon, lebo nie je dobre ani hneď naraz zmeniť mlieko, to mi povedala dr.že to mám tak robiť. Podobne ako Holubok - za pár dní sa to upravilo, nám bol malý zdutý ako dieťa z Afriky no hrôza, a s Omneom mám len dobré skúsenosti. Môžem odporučiť. 🙂

biccy
31. aug 2007

Medvedik,proti vracaniu sa dava Nutrilon A.R.Nepocula si o nom alebo neskusala?

medvedik21
autor
1. sep 2007

viem o nom..ale lekarka mi kazala kupit tento omneo..to ma uz tretie mlieko pocas tyzdna..ono to vrackanie je sposobene asi tou bolestou bruska..on mi place aj po vypiti caju..cokolvek mu vojde do bruska to ho strasne zacne boliet..som hotova..dr. vravi ze je to kolika..aj v nemocnici sme boli a nic mu nezistili..ale nerobili mu vysetrenie na reflux,ani ci nema alergiu na bielkovinu..uz sa o neho velmi bojim..

tamia
1. sep 2007

my sme dostali nutrilon comfort (omneo) na lepšie trávenie a ľahšie kakanie.

biccy,
nemyslela si náhodou nutriton...?

biccy
1. sep 2007

Tamia,nie nemyslela. 🙂 Existuje Nutriton-co sa pridava do mlieka a je aj Nutrilon A.R.-normalne mlieko,len je hustejsie-proti vracaniu. 🙂

ikke
29. jan 2010

ncora • 4. feb 2009 o 09:37
Ahojte ma niekto skusenosti s Nutrilon 1 omneo? Moj 7t drobcek ma koliku a zapchy a uz sme skusili vsetko a nic nepomohlo.Na nete som nasla nieco o tomto mliecku tak ak niekto ma s nim skusenost napiste mi prosim.Dakujem velmi pekne

lienka79 • 1d • 4. feb 2009 o 16:28
nas maly ho papal do roka,na predpis..bolo to nase 3.mlieko v poradi a asi aj najlepsie...aj ked priobklemy s kolikou nezmizli uplne.
Skus mu kupit este kvapky Espumisan..tie ako-tak ulavili.Nam tieto problemy trvali do 7-8 tyzdnov,vtedy sa zacal hybat,kopat nozkami a bol pokoj...Castesie aj cvicte s nozkami,nechavaj ho odkopaneho..nech sa moze hybat.Nam to pomohlo