Nutrilon Profutura a bolenie bruška

veronikamilan_00
14. sep 2018

Ahojte. Ma niekto skusenosti s UM Nutrilon Profutura? Malu dokrmujem nutrilonom pronutra ale vratilo sa jej odvtedy bolenie bruska. Tak potrebujeme nieco aby jej to lepsie travilo. Dakujem

malinajahoda
14. sep 2018

@veronikamilan_00 ak sa môžem spýtať tak pred tým Nutrilon Pronutra ste aké mlieko dávali keďže sa to dcérke vrátilo? Lebo ja mám celkovo s Nutrilonom veľmi ale veľmi zlé skúsenosti.

mima1
14. sep 2018

Ja som davala profutura od narodenia resp.od prveho dna co sme presli z porodnice.

lenzas
14. sep 2018

@veronikamilan_00 My sme skusali, lebo nema v zlozeni palmovy olej, ale nam to mliecko nerobilo dobre, mali sme z neho zapchu, takze vratlili sme sa k Bebe. Ale aj tak nebudes vediet ci vam to mliecko vyhovuje pokial ho nevyskusate. Kazdomu vyhovuje nieco ine. Aj ked ti vacsina napise, ze nemali s tym dobre skusenosti, tak to neznamena, ze vam to nesadne.

malinajahoda
14. sep 2018

@lenzas nám tiež sadla až Beba. Je to individuálne. Každé bábo je iné.

monika7701
15. sep 2018

my sme tiež mali problém s Nutrilonom, skúšali sme rôzne mliečka a nakoniec sme ostali pri HIPPku.

malinajahoda
15. sep 2018

@monika7701 ahoj a aké mliečka ste vyskúšali kým vám sadol Hipp? Ďakujem 🙂.

monika7701
15. sep 2018

@malinajahoda ahoj, vyskúšali sme rôzne: napr. tie BIO z DM drogérie - nestáli veľa (bol stále hladný), BEBA - bol moc živý až divý, Franc light (neviem, či som to správne napísala - to ho zapekalo, čo nám vyhovovalo a bolo perfektné bolo Amilk bifido, ale to stiahli z obehu (to mala len lekáreň Dr.max) a skončili sme pri HIPP.

malinajahoda
15. sep 2018

@monika7701 moja malá pije Bebu AR. A všimla som si a aj som mužovi povedala, že keď jej dám vypiť mlieko tak zrazu z ničoho nič je z nej divoch, akoby bolo to mlieko niečím "nadopované". Akoby v tom mlieku niečo bolo.

lenzas
15. sep 2018

@malinajahoda No nasa tiez je dost akcna, ze by to bolo tou Bebou 😂

malinajahoda
15. sep 2018

@lenzas zaujalo ma čo monika7701 napísala o tej Bebe. Ozaj niečo na tom bude, lebo malinká je jak vymenená keď ju vypije.

veronikamilan_00
autor
15. sep 2018

@malinajahoda kojila som ju

fusy
22. sep 2018

nasej malej nesadol Nutrilon - nemohla sa vykakat ani vyprdiet.
Po Bebe strasne grcala. Sadlo jej az France lait. Pije ho doteraz a to bude mat
coskoro 2 roky🙂