Odkedy sa nemá na noc dávať umelé mliečko?

susik77
10. jún 2008

Ahojte, od ktoreho mes. by nemali pit deti v noci UM? Mala este teraz-10.mesiac vypije okolo 200 ml. Uz vazi okolo 11 kg. Co s tym? Riesili ste to niekto? Inak, do 8.mes. bola ciastoc. kojena, priberat zac. viac asi v 5.mes.

pietra
10. jún 2008

niektore deticky sa v noci na papanie budia zo zvyku. Skusala si zistit, ci ma ozaj hlad alebo je to len zvyk? Skus jej namiesto mliecka ponuknut napr. caj, alebo ak cumlikujete, tak cumlik

ena
10. jún 2008

susik77: nam maly prespi celu noc, takze my davame UM okolo 8mej a potom rano ked sa zobudi, tak okolo 7mej. Ale my sme asi idealny pripad 🙂
mozno skus nejako znizovat davky, pripadne nahradit vodou, alebo skus nedat nic a uvidis ako pise pietra, ci je to zvyk alebo hlad.

jeny
11. jún 2008

My mame noci ked malej staci trosku cajiku a spi dalej,ako napr dnes 🙂 ale inokedy place a place kým to svoje mlieco nedostane,je schopna vypit aj 200ml caju a este chce mlieko,už sa mi zda dost velka na to aby nepapala v noci no ale po hodine vystajania ma vzdy zlomi a idem jej urobit 😉

susik77
autor
11. jún 2008

jeny: u nas je to presne rovnake 😉

nikuska123
11. jún 2008

Neviem preco, ale moja mala asi od 6. tyzdna prespi celu noc, bez papania, tak dufam, ze jej to uz vydrzi. NApapa sa okolo deviatej a potom spinka a papa az rano okolo siedmej niekedy aj osmej.

katka13122
11. jún 2008

unas je to presne tak isto..este ze papa len 1x..uz som skusala vodu..ked je hlad tak mi na vodu kasle 😠