Odmietanie umelého mliečka. Čo mám robiť?

lusilia
15. máj 2009

Ahojte, prosim o radu.
Maly bol doteraz kojeny, ale len som odstriekavala a mlieko mi obcasne strajkuje, nastastie sa momentalne rozbehlo, ale ide o to, ze ked mam takuto krizu musim dokrmovat. Prvy krat som mu dala bebu HA, dva krat ju vypil a na treti a stvrty krat sa z nej pogrcal...o mesiac bola zasa kriza tak som mu kupila nutrilon AR a zasa sa to zopakovalo, teda raz to zpapal a na druhy krat sa pozvracal a na dalsi krat uz to ani nechce papat....
Tak teraz neviem, ci mam skusat zasa inu znacku, alebo davat po troskach uz teraz kym mam svoje, nech si zvyka aj na take. Predsa to nestoji malo penazi a uz som dve cele balenia vyhodila...
Dakujem za rady 😉

lusilia
autor
15. máj 2009

dik Danu

zuza.m
16. máj 2009

možno sa mu zle travi take UM mliečko(napriklad z dovodu alergie na BKM).v obdobi ked maš dost mliečka tak si skus odstriekavat viac a davaj ho mrazit.na taky čas ked ho budeš mat menej a v tedy ho vytiahneš.najlešpšie sa ti zdviha produkcia mliečka v noci.tak v tedy odsavaj.sem tam ak sa chyti si prikladaj aj maleho na stimulovanie.ale to zase popros annag ona ti určite niečo poradi.v teme dakujeme annag

februar2009
16. máj 2009

Zuzi, mam toho mliecka stale len akurat, na odkladanie mi neostane a to odsavam po kazdom jeho papani...ale aj tak sa musi naucit papat umele, vsak aj rocne deti este piju umele mlieko...

lusilia
autor
16. máj 2009

Som sa zabudla odhlasit 😀

luciabah
19. máj 2009

lusilia... nam pomaha, ked do UM pridame trochu urobeneho granulovaneho harmancekoveho caja, trosku 20ml. potom naozaj lepsie chuti.
aj my mame takyto problem, tiez od 1. mesiaca sme na odsatom mliecku a teraz mame velku krizu, dufam ze sa to este rozbehne.

lusilia
autor
19. máj 2009

luciabah, no mne sa to nastastie rozbehlo, tak som velice rada 😀 , ale stat sa opat moze, co je jasne...akurat som bola u obvodnej a povedala mi, ze preco striedam znacku mlieka, ze to sa nema, ze z toho vznikaju alergie na mliecnu bielkovinu, ze ked tak vymenit len druh z jednej znacky, ja ma ten nutrilon AR, ale som myslela, ze to je proti grcaniu, ale to je skor proti refluxu a to on nema, tak, ze mam kupit klasicky nutrilon, tak som zvedava, ale dufam, ze mi mliecko vydrzi zasa co najdlhsie...