Odstup medzi kŕmením umelým mliekom. Musí byť 3hodiny?

u2jana
20. nov 2008

ahojte, moja 11t dcera je na Nutrilone, len v poslednom case si pyta jest skor ako po troch hodinach... ona totiz skoro nikdy nevypije celu svoju davku a potom je hladnucka...
dnes som je skusila dat po 2 - 2,5 hod ale aj tak sa jedovala pri flaske...tak si zas myslim, ze ju bolel zaludok... tak neviem... moze sa davat UM aj castejstie, alebo treba ten 3hod odstup prisne dodrziavat?

gocrazy
20. nov 2008

Ahoj,

my pijeme tiez nutrilon a nas maly mal v 11 t problem vydrzat 2,5 hodiny bez krmenia, to bol skor rekord, krmila som ho vzdy, ked si pytal, lepsie ako ked som to natahovala aspon na 2 hodky a par minut a on bol z toho nervozny a umrncany, teraz v 4 mesiacoch vydrzi v pohode aj 4,5 hodiny, zacalo sa to tak nejako samo od seba predlzovat a pocet krmeni znizovat....

mne doktorka len okomentovala, ze aky jedak, ked som jej spominala, ze kazdu chvilku papame, nic nam nezakazovala, ani aby som ho cajikom krmila, vraj dieta si vypyta vzdy co potrebuje a ked je hladne, tak treba papat 😅

sipcek
20. nov 2008

Neboj,upravi sa to,nasa nebola velky jedak,ledva som po troch hodinach do nej napchala 60,teraz pije niekedy aj 240 ked ide spat.S tymi casovymi odstupami je to tak-ked som prisla domov z porodnice,sledovala som hodinky s 3 hodinovym odstupom a tak som kojila a poviem ti,vediet o MK skor,nemusela by teraz mala byt na UM,teraz som uz ale mudrejsia a pri dalsom budem manifestovat kojenie.A je jedno v akom casovom intervale. 😉

eweny
20. nov 2008

Aj my mame taky isty problem a tiez je to s Nutrilonom..malokedy vydrzi 3 hodiny,takze mu davam aj skor,pretoze sa neda ukludnit nijak inak ked si zmysli papat..ale zas aj dost grcka,idem zmenit mlieko len musim pockat kym absolvujeme sono,aby sa vylucil reflux..

sipcek
20. nov 2008

Este som zabudla,ze mala mi niekedy vydrzala bez Nutrilonu v noci dlho.Krmila som ju len raz,teraz je to aj 3 krat.Asi malo sytiaci efekt.

3558
20. nov 2008

sipcek nechapem,tebe kazali kojit kazde tri hodiny????? ved to je hlupost.

u2jana ja maleho od jeho dvoch mesiacov krmim kazde dve hodiny. je na um.ml. uz je velky cap prikrmujem, ale stale papa kazde dve hodky. nedrzim sa nicoho, ked vidim ze je hladny tak mu dam, lebo on po minute mrncania spusti strasny rev. a to nechcem. neboj to sa upravi, ked bude chciet zvysit davky, tak bude papat menej casto. moj papa 4 odmerky a kazde dve hodiny. preto ma dnes osem kilov. ale co narobim. som rada ze mu chuti. dnes mal prvy krat banan a zjedol ho skoro cely! dala som mu tristvrte a viac som sa bala aby ho brusko nebolelo. ale stale pytal.tak som ho dokrmila mlieckom. od pondelka prikrmujem a stale dufam,ze bude papat menej caasto ale na to si budem musiet este nejaky ten cas pockat. 🙂 🙂 🙂

sipcek
20. nov 2008

Zuzana-ano,a je to velka hlupost.Mala mi aj tak spala skoro stale kvoli zltacke,budit ju bolo velky problem.Ale uz je vsetko za nami a dnes je z nej sibal,co spi uz len raz za den a spapka skoro vsetko co jej dam. 😀