Pilo vaše dieťa mlieko Hipp?

julka1979
25. júl 2013

chcela by som sa spitat ci pilo vase dietatko toto mliecko a ako dlho.zistujem to pre kamaratku,Jej mala ma 21mesiacou a doterz pili sunar ale zacali jej problemy obycajne mlieko jej nechce ale je velmi mliekova doktorka jej kazala skusit prave toto mlieko

kitty88
25. júl 2013

my pijeme od troch mesiacov Hipp Bio Combiotic a je fajn, predtym pila Nutrilon HA a z toho jej bolo tazko a bolelo ju brusko, ale odkedy sme presli na toto mlieko, tak uplne v pohode, nerobi jej ziadne problemy... my sme spokojni

ankiki
25. júl 2013

Aj u nás 100%-tná spokojnosť 😉

katren
25. júl 2013

staci pozriet ine diskusie a dozvies sa odpoved hned.... je tu na 100% odporucane....

sense
25. júl 2013

my sme skusili uz par mliek a ostali sme pri Hipp HA Combiotik a sme spokojny a aj brusko nasej slecny, beba nam dobre nerobila a Nutrilon hotova katastrofa

slniecko77
25. júl 2013

Nas drobec ho pil od 1.5 (do vtedy bol dojceny) do 2.5 roka, neodsledovala som ziadne problemy, chutilo mu 🙂

kaktusik007
25. júl 2013

my sme u starsieho dali hipp ked sme vysadzovali neocate - nieco cez rok mal... mladsi ho pil od 3 mesiacov, ako som prestala kojit.... nemali absolutne ziadne problemy, pili sme 1, aj 2, aj 3 a aj 4 - pretoze starsi mal toto mliecko do 3 rokov a mladsi do 2, vlastne sme ho vysadili iba nedavno a pijeme plnotucne...
co ma tesi, lebo financne to bolo uz o inom.... 🙂 mam doma mliekomilov, rano 3 deci, po obede 3 deci, na noc 3 deci.... a to prosim obaja 😀 cize takmer dva litre mlieka denne....

stellamaris
25. júl 2013

my pijeme Hipp Combiotik,je super a malemu chuti,mozeme odporucat 🙂

cerez
25. júl 2013

My sme prešli z Nutrilonu na Hipp a nášmu krpcovi veľmi chutil.

haniar
25. júl 2013

nasho maleho s HIPPu zapekalo

zyzu
25. júl 2013

my mozme hippko len odporucat, maly je spokojny a usmiaty od kedy ho mame 🙂