Pokračovacie mlieko. Aké dávate deťom vy?

simula
19. jan 2008

Ahojte ,ako mliecko davate svojim detickam,ked uz nedojcite .

zuzana19851
19. jan 2008

ahoj ja som sice mojho jakubka nedojcila ale od narodenia papka BEBU mliecko na zaciatku som mu davala SUNAR ale BEBA je omnoho lepsia.Ma uz skoro 2 roky a stale mu ho davam.

other_side
19. jan 2008

ahoj, ja som maleho dojcila 3 mesiace a potom sme presli na francuzske mlieko 1, neskor 2,3... musim povedat, ze ako som mu ho zacala davat, maly mi od vtedy zacal spavat celu noc 😉 jedna plechovka stoji okolo 130,-
ale presne si to uz nepamatam

other_side
19. jan 2008

este som chcela napisat, ked mal dva roky, presli sme pomaly na klasicke mliecko, davala som mu ho zo zaciatku iba rano, kvôli alergii - clovek nikdy nevie, ale prijal ho v pohode. papame ho dodnes, je to RAJO plnotucne, obsah tuku 3,5 % - zlta krabica 🙂 inac je velmi chutne, ale ako pisem, do dvoch rockov sme boli len na umelom mlieku.

maca793
19. jan 2008

ja dávam od 13 mesiacov už obyčajné mlieko, lebo mi po pobyte v nemocnici nechcela UM, ja som dávala z DM drogerie Babylove je aj cenovo dostupnejšie stojí len 170,-sk 800g krabica

zoya1
19. jan 2008

ja som malú nedojčila vôbec. Zo začiatku sme pili Nutrilon Forte, neskôr pokračovacie mlieko Nutrilon 2. Keď mala Zoja 7 mesiacov odmietala akékoľvek mlieko. Nahrádzala som jej ho v strave. A na 1 rok sme to opäť skúsili so SUNAROM original a ten jej chutí (sme veľmi radi, lebo myslím si že mliečko ešte potrebuje). Inak veľmi chutné a aj s prídavkami vitamínov a betakaroténom je SUNAR PREMIUM COMPLEX. 800 gr. stojí okolo 490 Sk

simula
autor
19. jan 2008

Ja som dojčila 1 a 3 mesiace a potom sam skusila obycajne ,ale nemohol sa z neho vykakat tak som zacala davat sunar .
Ked som sa pytala dr ,tak povedala ,ze hociake detske susene je lepsie ako z obchodu,ale ak nebudu peniazky tak mozem davat aj to obycajne 😖 😖

tini
20. jan 2008

Som rada, ze pisete do tejto temy, lebo mne nikto neodpisal, ja potrebujem nejake HA od 1 roka a tu vo Francuzsku nic nedostat. Mate s tym niekto skusenosti?
Este by som napisala ohladom francuzskeho mlieka... ja zijem vo Francuzsku a poznam naozaj celu ponuku UM pre deti, pretoze patram po nejakom HA od 1 roka, no ziadne France Lait medzi nimi nefiguruje. A pritom na reklame o France lait v casopisoch pisu, ze vyrobene v FR...

simula
autor
20. jan 2008

to je sila ,ved sa to vola Francuzske mlieko ,nie ,tak by ho tam mali mat 😅

tini
20. jan 2008

Mozno vyrobca ho ponuka pod inym nazvom, no rozhodne France Lait nemaju ani v lekarni, ani v obchodoch. Hoci tu je UM velmi 'premakane', kedze tu sa vseobecne nekoji, snad len nizka socialna vrstva a Slovenky/Cesky zijuce tu 😉

susanh
20. jan 2008

My davame od Nestle Junior mlieko Bifidus. Je to vhodné od 1 roka.

zoya1
20. jan 2008

sorry som si pomýlila číslice. Ten SUNAR stojí 290 Sk. 🙂

simula
autor
21. jan 2008

ved som si myslela 😀

danusidlo
8. feb 2008

ahoj. my dávame nutrilon. Od 7 mesiaca, lebo malému moje mliečko nestačilo, takže som ho prikrmovala. Teraz má 2,5 a ešte stále mu dávame nutrilon 4. Doktorka nám neodporučila dávať kravské mlieko, pretože do 3 rokov sa môže dostaviť nejaká alergia na mlieko. Ale do varenia dávam bez problémov obyčajné mlieko. Už som mu robila aj kakao, ale musí to byť plnotučné, prevarené mliečko.

xxmargaretka
8. feb 2008

ahoj..ja som anne davala Hami 1 a Hami Forte bo s 2,3 mi grckala no jedneho krasneho dna ochutnala obycajne mlieko od tatka odmietla umele a tak jej kupujem v bille biomlieko..a poviem Vam vide ma to drahsie nez keby pila um..

adika80
21. aug 2013

Ahojte baby, chcem sa poradiť, malý papa od 2. mesiaca Sunar nutradefense. Skúšali sme prvý Nutrilon ale nerobilo mu dobre, potom francúzske mlieko 1 pixlu a nakoniec Sunar nutradefense 1. Teraz potrebujem prejsť na pokračovacie mlieko, tak sa chcem spýtať, či môžem zvoliť inú značku, alebo je najlepšie pokračovať v Sunar Nutradefense 2.
Rada by som totiž prešla asi na BEBU 2, nakoľko obsahuje aj vitamíny a minerály, na rozdiel od Sunaru. Ďakujem za každú radu.