Pokračovacie mlieko - nehce ho prijať. Čo robiť?

angelina28
8. mar 2009

Zdravím všetky maminky.Mám problém a potrebujem radu.Moja dcérka má 6 mesiacov a 10 dní.Potrebujem však od nej odcestovať na pol dňa,takže ju nemôžem kojiť.Bude to opakovane-raz do mesiaca-školenie,pre mňa veľmi dôležité.Skúšam jej dať Nutriolon 2, ale kategoricky odmieta piť mliečko z fľašky-hádže grimasy a nie je ochotná ani dať cumeľ do úsť,vypľuje.Poraďte kto viete-kedy to skúšať znova,mám vôbec nádej?To mlieko mám vyhodiť-alebo sa dá zohriať pri ďalšom pokuse o 2-3 hodinky?Vďaka za radu.

alon111
8. mar 2009

moju malu som odstavovala od kojenia a tiez hadzala grimasy ked som jej davala ja pretoze chcela aby som ju radsej nakojila,ale zacal jej davat flasu manzel a v klude vypila celu a bez problemov.skus nech jej dava pit manzel.urcite ak pri nej nebudes ty ale niekto iny a bude hladna vypije flasu bez problemov .

angelina28
autor
8. mar 2009

no presne-nechapala,preco jej nedam mliecko tak ako doteraz.tvarila sa čudne a vypluvala.este si utrela aj jazyk🙂)kedy a preco si skusala davat flasku?Pri odstaveni,alebo si striedala s kojenim?dik,alon111.

alon111
8. mar 2009

mne zistili ze mam malo zeleza tak s toho mojho mlieka aj tak nic nemala a uz ma rok tak ani netreba.a este treba najst vhodny cumel .az na siedmy krat sme sa trafili na dobry cumel a uz je vsetko fajn 😉

alon111
8. mar 2009

a este ked ti mozem poradit tak si tu temu daj zrusit a hod si ju medzi babatka tam su mamicky z drobcami .

angelina28
autor
8. mar 2009

No prave.Mam jednu dobru flasku s cumlom,ten mojej malej vyhovuje-je to kriva flaska,da sa odkrutit spodok a cumel ma trojake dierky.Z toho dostavala doteraz cajik.Ine cumle-ak su dlhsie,zabehnu jej hlbsie a nechce ich.No skusim to...🙂prinajhorsom jej skusim nechat doma mliecko odsavanim.Dufam,ze to pojde.

alon111
8. mar 2009

ak ti pije len s tej flase tak malej daj pit aj mliecko z nej a uvidis 😉 ja som tiez nic ine nerobila len umyvala flasu pretoze som nemohla zohnat este jednu taku pretoze mi ju svagrina priniesla z nemecka.

iwanka
9. mar 2009

ahoj, ja som maleho odstavovala 2 tyzdne, bolo to pre mna nepredstavitelne, ze on bude raz pit mlieko z flase. Ale dokazali sme to a maly mi pekne pije.
Ako prve sme skusali mlieko, ci mu chuti, pri jednom sa tvarili tak kyslo, ze bolo jasne, ze je problem v mleku, zo zaciatku sme boli radi, ked si cucol dva tri krat, lebo aj to bol uspech 🙂
No aj najviac mi pomohla flasa Tomee Tipee, som kupila skusit a tak sa mi osvedcila, ze uz by som ani inu neskusala. Je presne formovana ako prsnik a je urcena aj na dokrmovanie, cize ked sa dietatko koji a aj pije UM.Som s nou velmi spokojna, mozem povedat, ze vdaka nej mi maly teraz pekne pijka UM.

Angelina, ale teba, ked este neodstavujes, tak bu postacilo aj odsat si tvoje mlecko a potom by sa len prihrialo.No a tu flasu len odporucam, fakt super. 🙂 🙂 🙂