Poľský Nutrilon - Bebilon

brnka
14. feb 2009

Dnes sme boli v PL a v Kauflande maju akciu na Nutrilon /Bebilon/ 800 g za 29,89 zlotych, co je cca 200 Sk. Mali 1,3,4 - ale "dvojka", ktoru sme potrebovali my, bola vypredana ☹ . Takze, ak mate moznost, sup sup do Polska

baklik
10. máj 2012

baby, ja som ich porovnavala. jednotky su uvadzanym zlozenim uplne totozne, pri dvojkach su uz mensie odchylky pri jednotlivych zlozkach. ale inak obsahuju tie iste zlozky, len nepatrne rozdielne mnozstvo....

ralka
11. máj 2012

@baklik manzel ho kupuje Povazskej bystrici on robi sofera drogerie a nosi tam tovar a tam ho kupuje pozor ta cena je len pre neho taka inak stoji aj tak okolo 13eur

baklik
11. máj 2012

@ralka a aka je to drogerka, nazov? pretoze ja som zatial najlacnejsi objavila v tescu za 14,65

graceful9
11. máj 2012

baby a maďarský millumil? aký máte názor?

katussamus
11. máj 2012

ja by som sa poľského nutrilonu - bebilonu nebála, potravinové škandály v poľsku sa týkali ich domácej produkcie, ale výborcovia ako Nutrica, Nestlé a podobne sú celosvetové takže tam je podľa mňa lepšia ochrana, a zvlášť u detskej výživy. To potom by sme si nemuseli byť istý ani slovenským nutrilonom Ja som posledne kupovala /cca 2 týždne dozadu/ švagrinej nutrilon v AUCHANE v PL a po prepočte akutálny kurzom vyšiel na 10,73 €

baklik
12. máj 2012

@graceful9 madarsky Milumil nie je rovnaky ako Nutrilon. napr. neobsahuje kyseliny DHA a ARA, ktore by kazde UM na urovni uz malo obsahovat (ma ich napr. Nutrilon, Bebilon, Beba, Nutradefense, Hipp)

ebielikova
27. aug 2012

Dá sa v predajni RAJSKA platiť eurom, alebo musia byť zmenené zloté. Ďakujem za odpoveď.

pepibubu
26. sep 2012

Holky, jestli můžu radit, zůstaňte věrný českýmu Nutrilonu....
1) Polsko má DALEKO MÍRNĚJŠÍ normy na dětskou stravu - u nás je přísnější kontrola kvality....
2) Složení Bebilonu je UZPŮSOBENO POLSKÝM POTŘEBÁM - tzn. je tam jinej poměr živin, který vychází z průzkumů, jaké živiny dětem v Polsku chybí.... Analogicky tomu pak český odpovídá českým potřebám atd....
3) Jestli vás "pálí" jenom cena, tak honem honem na Mall.cz, tam je dlouhodobá akce, že ta velká pixla je za 299 Kč....

tortilianik
28. sep 2012

Hm z polska by som nedala decku ani vodu.ked sledujem tie afery o soli na chodniky v potravinach a o roznych rakovinotvornych latkach ktore pridavaju poliaci do zlozeni produktov fuj.ved to su biely cigani poliaci to je verejne zname fakt nic od nich.

madda
1. okt 2012

Prepacte ale nemozem sa nepridat. Suhlasim s tym, ze kto si kupi polske konzervy, musi riskovat ze tam moze najst pomlete pozarucne maso s posypovou solou alebo ked kupuje vyrobky priamo z podlahy dodavky nieco tam asi nebude v poriadku- to je polska vynaliezavost a nasa hlupost!! No ale sorry za tie bezpredmetne proste tvrdenia, ze su to odlisne produkty/zlozenia. Urcite su to tvrdenia slovenskych predajcov/ dealerov. Nebojte sa su uplne identicke!!! a hlavne o dost lacnejsie. Myslite, ze take velke firmy by riskovali svoju reputaciu? A ze kazde 2 polske dieta sa rodi retardovane alebo co?
To iste mlieko sa predava aj v inych krajinach EU len opat pod inym menom!!!
A este @tortilianik: "ze biely cigani" a to kvoli tomu ze sa najdu 2 zo 40 milionoch ze nieco take spravia?? Este sa mame vela co ucit od nich!

tortilianik
3. okt 2012

Este raz opakujem,ani vodu 😉zhasla fajka

kviotecek
3. okt 2012

aj my kupujeme bebilon vyjde nas 9e svagrina kupuje v rakusku to iste len sa to nejak inac vola a tak isto je to lacnejsie nez tu na sk

mafeska
4. okt 2012

pátrám po nejlepší ceně českého nutrilonu a našla jsem toto http://www.zazdravim.cz/nutrilon-1-800g/ kdyby se někomu hodilo 🙂

llluckaaa
4. okt 2012

A což takhle si objednat anglický nutrilon neboli aptamil? Cenově to vyjde opět levněji 😉 http://direct.asda.com/Aptamil-Follow-On-Milk-6...

millada
4. okt 2012

Poliaci uz predavaju 1200 g Bebilon. Na mimibazare som nasla aj predajcov, cenovo to vychadza super. Len teda či riskovat polsky produkt 😅

pepibubu
10. okt 2012

@millada no právě...

a na Mall.cz mají dlouhodobou "akci" - 299 Kč za pixlu, takže úspora pade na jedné...

millada
10. okt 2012

@pepibubu , ale zo SR sa tam asi neda objednat... 😅

pepibubu
10. okt 2012

jo tak to nevím, zda expadndovali i na SR.... občas mi ještě nedochází, že jste vlastně "cizina...."

noname26
10. okt 2012

@millada no krstniatko na nom vyrastalo a ziadne anomalie nevidime🙂) kupovali sme ho asi od 2 mesiacov, kedy sme ho objavili, teraz ma 3, je to zdrave dieta

millada
10. okt 2012

@noname26 , ved ano, ja som staršej dcerke, ktora bude mat v zime 3 roky, tiez davala bebilon. To len teraz sa bojim, ako boli tie potravinove kauzy v Polsku. Nejako nemam dôveru v Poliakov, aj ked na druhej strane, firma Nutricia si myslim, ze by nejake skandaly neriskovala... 😒

noname26
11. okt 2012

@millada tiez si myslim, a viem, ze poliaci vedia vyrobit ako "ausšus" tak aj kvalitu (mame od nich nabytok aj par veci domov a su kvalitne)- myslim, ze na detsku stravu by si nedovolili nieco take, navyse toto nejde na export, ale pre ich vlastne deti. myslim ze to je kontrolovane, ak nie dost poliakmi, tak materskym zavodom, isto nepotrebuje skandaly okolo kvality

superkousky
20. okt 2012

Poláci jsou experti i na kvalitní výrobky.
Ty řečičky o soli aj. jsou dost přehnané - myslím,že u nás se spíš bojí konkurence (toť můj názor).
Plno maminek kupuje pleny,mlíko aj. v Polsku a ne u nás s "vysokohorskou" přirážkou.
Podívejte na kočárky X-Lander a Tommee-Tippee.
Vsadím botky,že 3/4 maminek které tyto značky kupují a chválí,ani netuší,že se jedná o Polský výrobek 😀 ,jinak by na něm hned něco bylo ( třebas rukojeť plná ftalátů - nebo něco jiného).
Vzhledem k tomu,že výrobek koupí u nás za MEGA cenu,tak přece musí být kvalitní 😉 .

pepibubu - Že Bebilon je UZPŮSOBEN POLSKÝM POTŘEBÁM je možná pravda,ale že by moje dítko bylo UZPŮSOBENO jinak než Polské miminko - tak to slyším fakt prvně.
Na netu jsem žádný takový průzkum nenašla (třeba jsem hledala špatně,nebo je tajný).
Ta akce na MALLu je docela dobrá,ale je nutné připočíst poštovné a navíc další akce mi nepřijdou tak lákavé.
Např. 4-6 kaší STEJNÉHO druhu - tomu říkám bezva nákup.Už se vidím,jak baštím 3měsíce stejné jídlo k večeři.
Jo a na MALLu nemají Nutrilon Comfort 😝

Kočárek který jsem koupila v Polsku a v kterém jsem odvozila dvě děti,jsem prodala více jak za půlku původní ceny.
Je pravda,že jsem zamlčela informaci,že se jedná o Polský výrobek,ale paní byla spokojená,tak co 🙂 a navíc byl od koruny 😉 .

Pro ty co věří pouze ČESKÝM výrobkům /prodejcům/ ,bych doporučovala přečíst si tento článek 😉
http://www.novinky.cz/finance/190741-potrebne-v...

forji
5. nov 2012

Zbyla mi krabice bebilon 3, 1200 g, kdyby měl někdo zájem.

woman1
16. nov 2012

Ahojte, chcela by som sa opytat maju aj bebilon 3 Ha v polsku??

effie81
29. nov 2012

Ahojte 🙂
neviete niekto za kolko je teraz v Polsku Bebilon?Nasla som na nete ceny co vychadzaju zhruba na 12eur 800g balenia.Nebolo to nahodou lacnejsie???

bohuli
6. dec 2012

Malá je na mlécích z Polska a nezaznamenala jsem žádný rozdíl a to má hodně choulostivé zažívání, všichni straší kvalitou z Polska a jejich solí, ale měli bychom si zamést před vlastním prahem, raději si dám klobásku s polskou solí než našeho frťana s methanolem!!! Osobně uzeniny a ryby mají daleko lepší než my.

vulka
6. dec 2012

@effie81 Cena z minulého týždňa je 39,90. Čiže v prepočte na eurá 10€. Za veľké balenie.

l_e_n_o_c_k_a
11. dec 2012

Kde sa da za dobru cenu kupit Bebilon 1HA? co najblizsie k hraniciam myslim 😉 😉 😉 😉

777dominika
11. dec 2012

chce sa opýtať či v polsku sa v lekarni da kupit liek puri-nethol a kolko to stoji? ďakujem

superkousky
17. dec 2012

@l_e_n_o_c_k_a
Já koukala na obchody v Polsku a hodila cenu do kalkulátoru.
Cena v Polsku je dnes od 176,-Kč do 212,-Kč.
Na MMB stojí 200,-Kč.,tak si nejsem jistá,zda se vyplatí pro něj jezdit.
Já tam chtěla koupit Comfort,ale když jsem si to spočítala,tak by vyšel ještě dráž jak u nás 😉.