Poľský Nutrilon - Bebilon

brnka
14. feb 2009

Dnes sme boli v PL a v Kauflande maju akciu na Nutrilon /Bebilon/ 800 g za 29,89 zlotych, co je cca 200 Sk. Mali 1,3,4 - ale "dvojka", ktoru sme potrebovali my, bola vypredana ☹ . Takze, ak mate moznost, sup sup do Polska

smajlik
15. dec 2009

můžu se zeptat - ten Bebilon 3 má taky různé příchutě jako Nutrilon u nás?

kukinka84
14. jan 2010

ahojte, chcela by som sa opýtať do ktorého mesta chodíte do kauflandu?

dzio2
14. jan 2010

polsky tesin kukinka aspon teda ja

makyna12
14. jan 2010

Ahoj holky, která jezdíte do Polska do Tesca?? Měli by tam mít akci na hipp mléko, ale nevím jestli to není omezené kusama podle tohohle kuponu
http://www.tesco.pl/akcje-konkursy/24-hipp/inde...
můžu jich tam koupit třeba 20ks???

millada
8. feb 2010

ahojte, chcela by som skusit tento polsky Nutrilon - Bebilon, kedze je o tolko lacnejši. Neviem, či ste tu uz pisali, či ma to iste zlozenie. Chcela som si to pozriet na ich stranke, ale nemaju tam zobrazenu etiketu, tak ako na slovenskej web stranke. Porovnavali ste to, ze je to na 100 % to iste zlozenie? Aj immunofortis obsahuje? 😕

petka035
8. feb 2010

no to by veru aj mna zaujimalo,tiež by sme ho chceli kupiť,ale čo ak jej to nebude chutiť 😝

maznacik007
8. feb 2010

ja ho mam doma a ano ma ja imunofortis... chutovo je velmi dobry...

janulla84
8. feb 2010

JJ obsahuje i imunof. chutna stejne jak Nutrilon,kupuji ho zhruba od 2 mes.(drvim vsem to nevedela ze Polsko je tak fajn na nakupy) 😀 a zadny problem,ted bastime uz 2 pokracovaci a taky o.k.

millada
8. feb 2010

a zlozenie je presne to iste? 😕

Ale Poliaci asi nemaju Bebilon Extra ako je u nas Nutrilon Extra... alebo ano? Neviete niekto? 😨

laska2208
8. feb 2010

aj Magdalenka papa polsky Bebilon, teraz uz 2 (u nej som ani neporovnavala zlotenie) pri 1 ano a je to to iste, ci maju aj Extra neviem, pretoze Magdusku dost zasytil aj obycajny a aj teraz, ked papa 2 tak, ked vecer vypije mliecko prespi celu noc

millada
8. feb 2010

laska, ty mas po akom dlhšom čase male babo. Dvaja odrasteni chlapi su uz doma 😵
Nepochopila som dobre z tvojho prispevku, či jej ta 1-ka chutila rovnako ako nas nutrilon 😕

brusinka.pusinka
8. feb 2010

My také jezdíme do polska do bialsko -biale ale nekupuji nutrilon ale bebiko -to je vlastně mlíčko Hami, složení je stejné a i nutrilony mají stejné složení dělají to stejné firmy jen mají jiné názvy na krabičkách. A je fakt že ty ceny jsou suprrovní. Já kupuji krabičku 350g za 65.30kč což mě vychází perfektně. I mají větší výběr ve šťávičkách a čajích a o kašičkách ani nemluvě. Naší princezně moc šmakuje. Na nákup jezdíme jednou za 2 měsíce a ušetřím tak okolo 3000kč na nákupu, než u nás v čr 😉 😉 😉 😉

brusinka.pusinka
8. feb 2010

tady je leták můžete kuknout jestli chcete 😉
http://www.auchan.pl/promocje-auchan.html

laska2208
8. feb 2010

millada, ano 1-tka jej chutila, nebol vobec ziaden problem prejst z Nutrilonu na Bebilon, pretoze je to rovnake mliecko, cize se nanho nemusi prechadzat postupne, pri Nutrilone 1 som porovnavala aj zlozenie s Hami a tam su nejake rozdiely, preto som sa radsej rozhodla pre ten Bebilon 1

kaa
8. feb 2010

Millada- my jsme taky přecházeli z Nutrilon 1 na Bebilon 1 a malý asi nepoznal rozdíl, pije ho normálně a za chvíli budeme přecházet na dvojku. Extra jsem taky v Polsku nikde nenašla....

dzio2
9. feb 2010

to je to iste len sa to vola bebilon

xaga
11. feb 2010

Ahojte mamicky.Tiez pouzivam Bebilon a kupujem ho mojej malej uz od narodenia.Ak mate niektora zaujem o vyrobky z polska ako je napr. Bebilon,pripadne kase NESTLE,ktore tam vychadzaju ovela lacnejsie,alebo kase BoboVita,co je nase HAMI od nutricie,pripadne navlhcene obrusky ci plienky ozvyte sa nakupim vam a poslem.Mozte si blizsie pozriet aj v mojom bazariku,kde mam opisane aj nejake ceny pripadne ak mate zaujem o nieco ine a ak to budem vediet zohnat rada pomozem.Nakupy robim podla mnozstva objednavky tak raz za dva tyzdne ale niekedy ak je toho viac aj castejsie.
Pytali ste sa aj na zlozenie,tak Bebilon je podla zlozenia prečsne to iste co aj Nutrilon,ja som si to na zaciatku vsetko skontrolovala kym som zacala davat malej.Taktiez obsahuje aj IMMUNOFORTIS,ak sa chcete este na nieco opytat,piste do IP,alebo mail: xaga@azet.sk,mam nejake vyrobky doma tak by som vam mohla pozriet zlozenie ak by ste chceli.

aponchie
11. feb 2010

ja chci ted zkusit neco od Gerbers v Auchanu je dost dobra nabidka ..koupila jsem Bebilon v plechovce na zkousku pac to mam jen na kasicky ne na piti,ale jestli Hami je tak dobre stejne a lepsi cena zkusim to..jo,al evubec ale vube cnebrat jejich nejlevnejsi ubrousky takove mofre auchan znacka za nejakch 2zl to je humus na entou,brala sem jedny na zkousku treba jestli jsou jak ty tesko a fakt des smrdi jak jar a vubec se to nehodi ani an rucicky..v DM maji akci na ty jejich

xaga
11. feb 2010

my pouzivame znacku DADA a sme s nou velmi spokojny,maju 3 druhy ale najlepsie su levandulove a tiez aj kamilkove...a co sa tyka hami to je vlastne polska BoboVita tak tie su neporovnatelne s NESTLE nevidim nejaky rozdiel a mojej malej chutia,tiez si to pochvalovali aj mamicky ktorym som to nakupovala,pytala som sa na ich nazor kedze takyto nakup ponukam aj inym mamickam chcela siom vediet viac nazorov a zatial som negativne reakcie nemala.Je to vlastne to co pouzivaju aj u nas ale pod inym nazvom.Co sa tyka tych obruskou,je to tak ze najlacnejsie zvacsa nie su aj kvalitne...ale tak je to aj u nas DADA ponukam za 1,50€ a su dobre

brusinka.pusinka
11. feb 2010

Apochie my tam kupujeme Gerbers jídla , používám je hlavně na náštěvy a výlety jinak máme domací stravu.Jinak jsem zkoušela jak jejich bebiko tak naše hami a je to uplně stejné a malé moc chutná, i Kaše kupujeme bobovita i čajíky bez cukru a také jsou dobré my hlavně ty bilinkové. Jídla mají ve skleničkách abnormální výběr co u nás ani nevidíš. Ale Gerbers nám chutnají nejvíc 😉

aponchie
11. feb 2010

ja mam ted doma bobovity kase,ale to je jaka znacka u nas teda? to je fakt ten vyber je v auchanu uzasnej ja pokazde zasnu v regalu sirupu dzusu a napoju to vubec u nas neni a neco co je je tam mnohem levnejsi aj kupuju siruo Yo a tady pokud neni v akci silene penize proste jinej vyber nez u nas a hlavne medved pu vyrobky to sem koukala na ty ceny

xaga
11. feb 2010

BoboVita ja nase hami...tak to viem od mamiciek ,ktore kupovali u nas hami kase...

brusinka.pusinka
11. feb 2010

Apochie ty kaše jsou jao kaše od nestle jen je jich více druhů a tak lepší výběr pro naše poklady a o medvídkovi Pů my vykládej manžel je na něj vysazený 😀 😀 😀 😀 a sirupy Yo kupujeme také hlavně bezový vyjde tam na polovic.Jinak plenky a ubrousky tam nekupuji jinak od jídla a hračky a oděvy podle kvality a osaháni koupím i tak vycházejí levněji než u nás 😉

brusinka.pusinka
11. feb 2010

Xaga mě spíš prijdou jako nestle 😉 ale to je moje zkušenost 😉

xaga
11. feb 2010

Ja som zlozenie na kasach BoboVita neporovnavala s Hami lebo hami sme nepouzivali ale tvrdili to mamicky ktore to odomna chceli kupit....Nam chutia aj bobovita ale aj nestle,je medzi nimi troska rozdiel v cene al,e je minimalny.Zlozenie bebilonu a nutrilonu som osobne kontrolovala viem z urcitostou povedat ze je to to iste.Som rada za kazdy nazor a skusenost,ktoru mate s tymito vyrobkami,je jednoduhsie potom poradit ostatnym mamickam ked si objednavaju . 😵

aponchie
11. feb 2010

brusinko ja prave pleny hodne pac imrvere maji akci na huggies premium ,ktere nam sedi a tudle byl mega pack za nejakych 220kc coz je silene dobra cena

maznacik007
11. feb 2010

kocky poradte mi ideme zajtra do polska kde su nejake dobre akcie... chcem kupit
plienky
kuracie prsia
kase bobovita
a ine potraviny

a nahodou fusak eisberchen kde by sa dal kupit...?

pojdeme asi do noveho tagru... diky moc

brusinka.pusinka
11. feb 2010

apochie no to máte fajn nám huggies nesedí ☹ my jsme na tesco plenkách ty jo a ani pampers nééé nemáme na výběr. hold každé mimi má jinou dupku 😉

xaga
12. feb 2010

Ahojte posielam vam mail na ktorom ma najdete,ak by ste chceli nakupit bebilon, lebo mi nejak blbne net a IP xaga @azet.sk

miriak
15. feb 2010

Ahoj, prosim Vas, vie mi niekto poradit, v ktorom obchode priamo v Novom Targu alebo v Jablonke kupim
pampersky a mliecko pre dietatko. Dakujem za odpoved.