Poľský Nutrilon - Bebilon

brnka
14. feb 2009

Dnes sme boli v PL a v Kauflande maju akciu na Nutrilon /Bebilon/ 800 g za 29,89 zlotych, co je cca 200 Sk. Mali 1,3,4 - ale "dvojka", ktoru sme potrebovali my, bola vypredana ☹ . Takze, ak mate moznost, sup sup do Polska

beruska2x
17. feb 2010

😒

xaga
18. feb 2010

Ano ,maju aj HA ,pozri si na www.dino.sklep.pl

beruska2x
18. feb 2010

uz to mam diky 😉

brusinka.pusinka
18. feb 2010

Janulka já kukám tady ale většinou tam jsou i tak levnější mléčka a mají tam i plno slev co v letáku nejsosu. v dětském zboží vždy nějaké najdeš a mívají jednou za 4 týdny velké slevy na mimi věci co jsem tak vypozorovala 😉
http://www.auchan.pl/

haassinka
19. feb 2010

Ahojky, jsme z Trutnova - nevíte, kde nejblíže zakoupit levný Nutrilon - Bebilon???? máme dvojčátka a nemůžu je kojit, takže by to pro nás byla obrovská úspora!

beruska2x
19. feb 2010

haassinka zalezi jesteli mas moznost jet do PL nabo ho chces az domu 😉

haassinka
19. feb 2010

možnost máme, jsme poblíž hranic, ale právě proto, že do Polska nejezdíme, tak nevím, kde nejblíž ho koupit 🙂 takže budu vděčná za rady...přpadně tedy i odkup od někoho za solidní cenu a nejlépe osobně, kdyby byl někdo z Trutnova nebo Náchoda

beruska2x
19. feb 2010

tak to zkus kouknout spise na MMB, ja ti muzu dat kontakt ale to je postou... jinak pokud mas moznost tak jedte sami, urco taho nakoupis vic - plenky, caje, ubrousky... cokoliv...

brusinka dala odkaz na hlidani slev ale chce to kouknout asi v konkretnim meste kam by jste jeli, co je v kterym obchodaku levnejsi..

beruska2x
19. feb 2010

jinak 800g je za cca 250,- Kc

janca.mareckova
19. feb 2010

Haassinka: Ahojda. Já jsem ze Dvora a v polsku jsme byli včera. Poradím ti 🙂 Jeďtě do Kudowa Zdroj hned za Nachod!!! Naproti tržnici (asi 3km od přechodu) je obchod BIEDRONKA 🙂 Je to žlutá budova. A já tam nakoupila bebylony v přepočtu za 220Kč a plenky huggies premium MIDI za 240Kč.......... úplně super ceny!!!!

haassinka
19. feb 2010

janca: moc díky za tip!!!!

haassinka
19. feb 2010

Holky a dokdy mají v těch polských Kauflandech akci za těch 30zlotých??? kaufland nemáme zase tak daleko jsem koukala

listicka85
19. feb 2010

co mají v kauflandech za akci???????

nika
19. feb 2010

holky já byla v auchanu minulý týden a byl tam velký výprodej supr ceny. jo a taky je lepší vzít si tam české a vyměnit je tam za zloté, alespoň minulý týden byl u nás kurz 6,60 a tam 6,25 takže rozdíl.

janulla84
19. feb 2010

Brusinka: moc dikm ja vim vzdycky tam sezenu skoro vse levnejsi a to o dost jen mne napadlo ze by jsme tam jeli cileme jak budou slevy na deste papacko a tak ale moc dik jsi zlata 😀

wydata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikapalo
26. feb 2010

ahojte, neviete mi niektora poradit ako je to z postovnym a balnym, ked si mliecko a plienky objednam z polskeho internetoveho obchodu?

monikapalo
26. feb 2010

Najde sa nejaka mamicka z vychodneho slovenska, ktora chodi nakupovat pre babo mliecko a plienky do Polska? Chcela by som sa opytat do ktorych obchodnych domov je dobre ist, nikdy som tam este nebola ...Dakujem za rady 🙂

aponchie
26. feb 2010

nika ja platim kartou mam stredovy devizovy kurz..jinak ten bebilon mi mala lautr nechce je horkej

beruska2x
26. feb 2010

apon a to mas normalni nebo nejaky alergenni?na koliky nebo tak? ty horky jsou, me ten Nutros HA malej taky nechtel... a ten Confort mel nejdriv, takze ho jedl ale pak jak ochutnal normalni tak uz taky ne....

kathi1234
7. apr 2010

ahojte. potrebujem poradit ohľadom dávkovania bebilonu- teda, na nutrilone je iná dávka mlieka,ktorú ma dieťa vypiť v závislosti od veku ako na bebilone. Tak napr. Nutrilon ma vypiť 233 ml 5-6 mes. dieťa a na bebilone je 180 ml pre 5-6 mes. dieťa. ako to mám vlastne dávkovať? tak ako náš nutrilon? dik za radu.

beruska2x
7. apr 2010

pijte to tak jak jste zvykly 🙂 slozeni je stejny, to je jen rozdil jako ze maji psane u nas napr. Nutrilon 3 od 12m a Bebilon 3 je od 10m.. nebo to aspon tak bylo, mozna uz to sladili 😉

dzobko
8. apr 2010

Kathi, my tiez pijeme Bebilon, davkujem ho podla rozpisu na Nutrilone a maly je spokojny.Poliaci odporucaju mensie davky, asi nemaju doma takych jedlikov. Zlozenie je rovnake, preto nerozumiem, preco maju rozdielne davkovanie.

jizva
11. apr 2010

ahoj
chci se zeptat na prikrmy, jake jsou ceny? a kase maji primo od hami?? mame dvojcata, tak je potreba extra setrit,, jeli bychom tam 160km tak jestli se to vyplati 😕
dik

millada
24. apr 2010

Ahojte, uz som sa to pytala v inej teme, ale zasa dam aj tu otazku

Tie, čo mate staršie babätka, neviete mi poradit, kolko budem potrebovat nutrilonu 2? Lebo mam uz kupenych 6 krabic a tiez mam nejake zlavove kupony z DM na mliečko, čo by som vyuzila, ale platia do konca júna a nechcem toho zasa nakupit vela. Neviem to odhadnut, kedze 2-ka sa papa uz s prikrmami, takze sa jej bude minat pomalšie ako 1-ka 😲
A potom 3-ka mliečko sa papa od jedneho do dvoch rokov? 😨

petka035
24. apr 2010

millada ahoj,no určite budeš potrebovať viac ako 6krabíc 😝 my papame 2ku od 6m a už sme minuli zo 6 určite,jedna krabica nám vydrží týžden a to neni malá nejaká papkáčka, až teraz sa to postupne predlžuje,že vydrží tak týžden a pol a potom ak má dieťa vypiť pri príkrmoch pol litra ,mlieka denne tak rátaj tak 1krabica dva týždne

millada
24. apr 2010

petka, myslis 800 g krabice? 🙂

millada
24. apr 2010

petka, a kolko ti teraz spapa mala, ked ma 7 mesiacov? 😲

petka035
24. apr 2010

ano 800g a papá na desiatu ovocie a na obed prikrm a mlieka vypije ako tak toho pol litra-a už ani nevylievam zbytočne nutrilon, čiže čo spravím to vypije a vydrží nám teraz tak týžden a pol,možno časom dva vydrží

petka035
24. apr 2010

Pije mlieko ráno,najviac 150ml, potom až okolo piatej,dákych 90ml najviac a potom pred spaním 150ml a raz v noci 150ml