• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poľský Nutrilon - Bebilon

20. septembra 2016 
Dievčatá chcem sa len uistiť my pijeme Nutrilon a máme 2 balenia Bebilonu takže môžem bez problémov prejsť na Bebilon a potom zas na Nutrilon?lebo neviem či budeme mať ešte ďalšie balenia
21. aug 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina149 ahoj, my dáváme bebilon, a když nám došel tak jsme dali jednu krabici nutrilonu, než jsme se dostali do polska dokoupit a bylo to v pohodě. takže já myslím, že klidně můžeš
24. aug 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, nasa tiez pije nutrilon2.... a chcem z pl zacat s bebilon-om....
kto sa v tom vyzna, ako to funguje? ked teraz mame nutrak 2, kupujem bebilon 2? prip.do kolkeho mesiaca sa dava bebilon2 ??? :slight_smile: :slight_smile:
24. aug 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 bebilon 2 sa dava do 1 roka kedze bebilon 3 je pre deti starsie ako jeden rok... my tiez kupujeme bebilon :slight_smile:
24. aug 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2706 ahaa...dakujem.. :slight_smile: :slight_smile: chcela by som tiez z pl priniest...ved tu stoji 15 a v pl 8-9? tak kamoska veavela, ved to 2nasobok :angry: :angry:
24. aug 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my chodime do noveho targu do almy na mliecko a vyjde nas tak okolo 9-10 eur ale aj tak mam vzdy tych 5 eur ak nie viac usetrene na jednej krabici takze sa fakt oplati ak sa nakupi vacsie mnozstvo naraz tak je to riadny peniaz usetreny :slight_smile:
24. aug 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2706 jasne ze je..a hlavne ked dietatku chuti a pije dennodenne plne davky... pozerala som uz aj tu na mk ci niekto nepredava, nasla som aptamil za 11... tak este na mmb predavaju za tych 10eur :slight_smile: :slight_smile:
a tvoja mala este je na um???
24. aug 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 no hej my sme este na umelom mliecku lebo jej velmi chuti tak nemam dovod menit za kravske a predsa len kravske je tazsie na zaludok si myslim...
24. aug 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer. Chcem sa spytat,kde v Polsku kupujete to mliecko? Myslim typy obchodov. Viem, ze napr. Lidl. Da sa kupit aj v lekarni? A kolko tam stoji to 800gr balenie? Dakujem.
25. aug 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,chcem sa spýtať,prechádzali ste z Nutrilonu 1 na Nutrilon 2 postupne alebo odrazu?A chuťovo je taký istý ako jednotka?neboli problémy pri prechode?My vlastne pijeme Bebilon ale to je to isté.
28. sep 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, taky přidám svou zkušenost. Jsme na UM téměř od narození. Nejdříve kojení + dokrmování a pak asi od konce 2. měsíce úplně na UM. Jezdím do PL na Bebiko - u nás Hami. Je výborné,stejné složení, stejná firma- Nutricia jako Nutrilon, v PL Bebilon. Teď mám vyzkoušené i kaše Bobovita, čaje Bobovita- taky u nás Hami, příkrmy atd. Máme to do PL asi 30 min, takže žádný problém.
Tak např: u nás Hami 300g - 120 Kč/ v PL Bebiko - asi 70 Kč
čaj Hami - 89 Kč/ v PL Bobovita 49 Kč
příkrm 125 g - 22 Kč/ v PL 16-17 Kč
Vše se odvíjí od kurzu, nakupuji v Kauflandu a platím kartou,přepočte se nejlepší kurz. V lékárně kapky BIO GAIA - 250 Kč:slight_smile: Skvělé!!!!!!
U nás by mě vyšlo mlíčko pro bobánka na celý měsíc asi 1400Kč tam 700. 1400 i s nákupem pro celou roďku:slight_smile:
Mlíčko je chutné,chuťově jako naše mlíčka.

16. okt 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby a dá sa mliečko kúpiť aj niekde v Jablonke, prípadne v Targu?
21. nov 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 ano, v Jablonke normalne v obchode s potravinami maju Bebilon, umele mlieka aj vyzivy, rozne druhy za super ceny :wink:
21. nov 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iva87 a v ktorom obchode? aká je tam cca cena? Majú tam aj plienky papmpers za lepšie ceny? Ja kupujem v Bystrici plienku za 14-16centov kus.
21. nov 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Su tam tri vacsie obchody s potravinami Leviatan jeden hned pri trhu (ten je mensi, neviem ci tam maju aj UM) a druhy vacsi na namesti, tam maju ten Bebilon, okolo 39 zlotych 800g aj tie vyzivy, plienky pampers a huggies vysli okolo 34 zlotych a potom este Biedrunka ta je hned na zaciatku ak pojdete z Trstenej, maju tam aj plienky, vyzivy, aj mlieka, ale polske znacky :wink:
21. nov 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iva87 a ti plienky čo výdu?
21. nov 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, po čom vyjde 1 ks Bebilonu 1 v Poľsku? Tu na Slovensku ho predávajú ľudia po 10 Euro. Koľko môže stáť v Poľsku?
27. nov 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stojí 8-9 eur,podľa toho, kde.
27. nov 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@burina111 Tak napríklad v okolí Jablonky a Nového Targu, kde to mám najblžšie...
27. nov 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petfi no my chodíme do nového targu...my kupujeme v le clerku alebo v alme...tam je lacnejší a aj plienky happy tie stoja cca 8eur balenie.
27. nov 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, přidávám zkušenost s Bebilonem AR - je málo hustý, o hodně méně, než ARko české, takže je třeba ho zahustit Nutritonem, vyjde tedy finančně stejně a ještě je s ním více práce.
30. nov 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....som čitala celu diskusiu dvakrát a tiez rozmýslam, či si neobjednam Bebilon. Len som sa nikde nedočítala, či je aj Bebilon Extra, tak isto ako Nutrilon Extra....dakujem za odpovede... :wink:
3. feb 2011 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja davam malej Bebiko polske od nutrilonu :slight_smile:my mame polsky obchod tu vo svidniku a tu aj maju mliecko takze zatial nijake cestovanie do pl :slight_smile: 400g-3.80€ :slight_smile:
3. feb 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... chcem sa spýtať... dnes som hľadala na internete lacnejší Nutrilon a našla som ten Poľský Bebilon. Neviete mi povedať koľko stojí toto mliečko priamo v Poľsku? Ak sú ceny rôzne, hovorím konkrétne o jednotke. Ja som ho našla na internete za 10 eur. Ďakujem
13. apr 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
14. apr 2011 o 15:53 • bumbuska
ahoj nevíte, kde je nejblíž Tesco v Posku z Náchoda?
25. máj 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Predaj patri do bazaru”
25. jún 2011 o 20:12 • lussilla23
baby neviete mi poradit nejaky obchod v novom targu kde by sa dali kupit pampersky a kase napr. od nestle a od hami?
a ci sa to oplati kolko to tam stoji?
7. júl 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “bazar”
21. júl 2011 o 08:09 • slunecko
Ahojte kocky, nejak som sa nedocitala ci ste niektora nasla Bebilon extra, my fachcime na Nutrilone extra - malej viacej chuti a ani po nom nevracia a krasne spinka, existuje v Polsku Bebilon extra ? nestretli ste sa s nim :sweat_smile: diiik za odpovede :wink:
12. aug 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok