Poľský Nutrilon - Bebilon

brnka
14. feb 2009

Dnes sme boli v PL a v Kauflande maju akciu na Nutrilon /Bebilon/ 800 g za 29,89 zlotych, co je cca 200 Sk. Mali 1,3,4 - ale "dvojka", ktoru sme potrebovali my, bola vypredana ☹ . Takze, ak mate moznost, sup sup do Polska

mima595
14. feb 2009

Brnka- a polsky Kaufland sa ako vola? Ja totiž poznam iba Biedronku a Real.

aponchie
14. feb 2009

polsky kauf je proste kauf a jeste je auchan a ten ma super akce

www.auchan.pl

sylvya
26. mar 2009

Prosím ťa chcela som sa spýtať v ktorom meste v poľsku si kupovala nutrilon za tú super cenu?sisa

eimiky
16. máj 2009

ahojte,
nenašla by sa nejaká ochotná mamička čo by mi kúpila v Poľsku Bebilon2 a zaslala?
Samozrejme cena podľa Vás ´+ poštovné.ďakujem

mirkadena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
megi93
19. jún 2009

Bebilon sa vraj dá objednať aj zo slovenska, ale neviem na akej stránke....neviete mi poradiť?

cerkris
19. jún 2009

baby tie čo dávate umelé mlieka , nutrilon viete kúpiť aj v Madarsku oveľa lacnejšie stojí okolo200sk a je to ten 900gr len nemá imunofortis a je to to staré balenie.a ak nemáte možnosť ísť do madarska na internete tiež viete kúpiť toto len za 240sk .aj ja som kupovala pre istotu jedno balenie takže je to normálny nutrilon.

mirkadena
19. jún 2009

BABY, Áno Bebilon sa dá kúpiť aj cez internetovú stránku, ale cena vôbec nie je taká ako hovoríte. Kúpiť sa dá len cez internetovú lekáreň, pre porovnanie posielam link,

http://bobovita.frisco.pl/catalog/group/03130400

takže lepšie je ísť na Bebilon osobne, aj keď tá doprava tiež niečo stoji.
Čo sa týky Nutrilonu v Maďarsku, aj ten som mala, ale už vôbec nestojí 200Sk, vyjde oveľa viac, nemá však imonufortis, ale môžem povedať, že som aj s tým bola spokojná. Ináč v Maďarsku sa už nedá tak ľAnahko zohnať, viem to podľa vlastnej skúsenosti. V Maďarsku sa ten náš Nutrilon volá Milupa, ten však už stoji tak ako u nás, v Anglicku Aptamil, v Poľsku Bebilon.

brnka
autor
19. jún 2009

mirkadena, ale v kauflande alebo biedronke (prip.aj inych supermarketoch) je urcite lacnejsi ako v lekarni.

megi93
19. jún 2009

Mirkadena ale ja som ho skušala objednať aj cez tuto stranku ale napisali mi, že do zahraničia nedovažaju ☹

A to chcete povedať, že v obchode v polsku je lacnejší ako v tomto obchode????

selavi
19. jún 2009

No v Reali v Poľsku stojí okolo 39 zlotých, ak nie je akcia - inak aj lacnejšie okolo 35 zlotých - takže určite lacnejšie

mirkadena
22. jún 2009

ahojte baby-áno v obchode v Poľsku je lacnejší ako v lekárni

marteen
12. aug 2009

Zdravim vsetky maminy. Ano v pl sa da kupit babilon (nutrilon) 800 g podstatne lacnejsie. Jazdim do pl pracovne kazde 2 tyzdne. Na poziadanie mozem doviezt. momentalne mozem ponuknut ceny -1 za € 10,80 a 2,3,4 za € 9. Pri odbere 6 a viac ks doveziem domov v okresoch NR, TO, PN, PE, HC a BN. Ak niekto ma zaujem, ozvite sa.

hava77
12. aug 2009

ahojte, mne zosatal nutrilon1 900 g /madarsky/ cela nenacata krabica.... ak mate zaujem ozvite sa do IP za 9 eur....najlepsie zo zvolena

michaelal
26. aug 2009

Můžu se prosím zeptat, kdo má zkušenost s polským Nutrilonem...Není to nějaká náhražka, je to ten správný Nutrilon? Nemáme se bát ho koupit malé? 😖

cilka167
26. aug 2009

Ja som použivala iba Bebilon a nemali sme s ním žiadny problém. Je ho dostať aj v Reali a aj kopu iných príkrmov, ktoré môžem iba doporučiť, sú cenovo oveľa výhodnejšie ako u nás.

smilers
26. aug 2009

michaelal ja ho odebiram ve velkem od jedne pani pres MMB a je to to same jak nutrilon, vzdyt je to ta sama firma, tak proc by to mela byt jina receptura, akorat maji polaci jinej nazev, tot vse🙂

michaelal
26. aug 2009

Díky moc za ujištění🙂 Jdu do toho! Proč platit víc, když můžeme alespoň někde ušetřit.

bmmz
26. aug 2009

beba je v polsku predavana pod značkou nestle nun

nikollette
26. aug 2009

Baby napríklad cez MMB sa dá objednať 😉

zuzana030
26. aug 2009

cilka v akých cenách tam kupuješ príkrmy?
ja nakupujem v dm-ke to je zatiaľ najlacnejšie a chutí nám

nikollette,
hod mi prosím do ip kontaktné údaje, cez koho objednávaš, alebo ako.. 🙂

jajkax
3. okt 2009

Holky, prosím Vás je to opravdu totožné.Obědnala jsem si to přez intermnet od jedné holčiny ale mám trošku strach abych s tím maličké nějak neublížila.Máme nutrilon 1-zelená.Tak je to stejné jako bebilon 1?

dzio2
3. okt 2009

ach ach bebilon je to iste ako nutrilon len v polsku sa vola bebilon ja v polsku este kupujem pampersky 94ks za 250korun na nasich

jajkax
3. okt 2009

Dzio2:díky za odpoved, ale to víš.Potřebuji trochu ušetřit ale na jednu stranu mám strach aby to nebyla jen nějaká náhražka z tržnice.Ale už víc lidí mi říkalo že né.Tak to vyzkouším

smilers
3. okt 2009

jajkax jak uz jsem psala,nutrilon a bebilon je jedna a ta sama firma,jenpolaci dali jiny nazev,jinak vse odpovida klasickemu nutrilonu 😉

jinak ja pres MMB kupuju od jedne holciny z polska i plenky huggies premuim za 280 dle kurzu,u nas stoji 399kc

jajkax
3. okt 2009

tak dík 🙂

mima595
3. okt 2009

fakt baby, nemusite sa bat - &nutrilon je v Polsku bebilon - mne to odporucila jedna detska lekarka - ona mala tiež dvojcata, a jej muž sa pozna s mojim otcom, a on nam to povedal - a verim, že detska lekarka si overila zloženie.
Ja - neveriaci Tomas - som si pre istotu vzala so sebou krabicku Nutrilonu 2a porovnavala zloženie s Bebilonom a je to fakt to iste.
A este skusenost z praxe - nase dvojcata bezne prechadzali z Nutrilonu na Bebilon a spat a nikdy nebol ani najmensi problem.
My sme tam kupovali aj kase - tiež tie, co vyraba firma Nutricia - myslim, že Bobavita - a tiež v pohode

stokodej
5. okt 2009

Zdravím všetkých aj my pravidelne nakupujeme v Poľsku Bebilon a napr. tento víkend tam bola cena 30 Zl. čo je približne 7 eur za 800gr. balenie je to presne ako hovorí mima595, výrobok vyrába firma nutrícia ako u nás nutrilon len poliaci si dali vlastný názov zloženie je skoro rovnaké ako naše len oni ho majú troška ináč odstupňované u nás je 1. pre novorodencov, 2. od 6.mesiacov a 3. od 10.mesiacov atď. V poľsku je 1. pre novorodencov, 2. od 6. mesiacov ale 3. (oranžová) je až od jedného roka, medzi tým nič nie je. Pri porovnaní vlastností oboch výrobkov sme zistili, že slovenská 3. nutrilon je približne rovnaký ako poľský bebilon 2. Takže do jedného roka dávame zatiaľ bebilon 2. Čo sa týka ostatných výrobkov skoro všetky sú lacnejšie ako u nás: napr. plienky pampers vychádzajú lacnejšie o 1 až 2,- sk na kus (1plienka) lacnejšie na kus ako u nás podľa toho či sú na slovensku v akcii alebo nie. Ďalej napr. vhlčené utierky pampers alebo huggies vyjdú na asi 35,- sk! a viete predsa aké sú ceny u nás nie? No proste oplatí sa tam väčšina ako čistiace prostriedky, prášok na pranie(10kg persil za 500,-sk) ale aj syry, káva, alkohol, mäso apod. A čo sa týka dopravy pohonné hmoty sú lacnejšie ako u nás na 1 litri nafty ušetríte 7,- sk!!!! Aktuálna cena je 3,7 zl. za liter na normálnej benzínke pri hranici no a ďalej ešte menej 😠 😲 😕 Tak už viete koho ste volili... Ja som ho nevolil ani nebudem... ale to je už o inom takže prajem veľa úspechov pri nakupovaní 🙂 🙂 😉 😅

matra
5. okt 2009

stokodej,
prosim te, kde jsi ho kupovala? V kterem shopu? A nevis do kdy ho tam za tu cenu maji? Diky moc

stokodej
5. okt 2009

Kupoval "som" ho 😀 😀 s manželkou v Jablonke (pochádzame z oravy) je to jeden supermarket V Jablonke po ceste do Targu na pravej strane v znaku má takú paradajku asi sa volá RAJSKA. A ceny sú tam stále rovnaké neboj, bol som tam v auguste aj teraz v sobotu a nič sa nezmenilo! Ich obchodníci nezarábajú na nás až tak moc ako naši... 😎 😎 😉