Poľský Nutrilon - Bebilon

brnka
14. feb 2009

Dnes sme boli v PL a v Kauflande maju akciu na Nutrilon /Bebilon/ 800 g za 29,89 zlotych, co je cca 200 Sk. Mali 1,3,4 - ale "dvojka", ktoru sme potrebovali my, bola vypredana ☹ . Takze, ak mate moznost, sup sup do Polska

martina149
21. aug 2010

Dievčatá chcem sa len uistiť my pijeme Nutrilon a máme 2 balenia Bebilonu takže môžem bez problémov prejsť na Bebilon a potom zas na Nutrilon?lebo neviem či budeme mať ešte ďalšie balenia

geliva
24. aug 2010

@martina149 ahoj, my dáváme bebilon, a když nám došel tak jsme dali jednu krabici nutrilonu, než jsme se dostali do polska dokoupit a bylo to v pohodě. takže já myslím, že klidně můžeš

tatiana1985
24. aug 2010

ahojte dievcata, nasa tiez pije nutrilon2.... a chcem z pl zacat s bebilon-om....
kto sa v tom vyzna, ako to funguje? ked teraz mame nutrak 2, kupujem bebilon 2? prip.do kolkeho mesiaca sa dava bebilon2 ??? 🙂 🙂

mirka2706
24. aug 2010

@tatiana1985 bebilon 2 sa dava do 1 roka kedze bebilon 3 je pre deti starsie ako jeden rok... my tiez kupujeme bebilon 🙂

tatiana1985
24. aug 2010

@mirka2706 ahaa...dakujem.. 🙂 🙂 chcela by som tiez z pl priniest...ved tu stoji 15 a v pl 8-9? tak kamoska veavela, ved to 2nasobok 😠 😠

mirka2706
24. aug 2010

no my chodime do noveho targu do almy na mliecko a vyjde nas tak okolo 9-10 eur ale aj tak mam vzdy tych 5 eur ak nie viac usetrene na jednej krabici takze sa fakt oplati ak sa nakupi vacsie mnozstvo naraz tak je to riadny peniaz usetreny 🙂

tatiana1985
24. aug 2010

@mirka2706 jasne ze je..a hlavne ked dietatku chuti a pije dennodenne plne davky... pozerala som uz aj tu na mk ci niekto nepredava, nasla som aptamil za 11... tak este na mmb predavaju za tych 10eur 🙂 🙂
a tvoja mala este je na um???

mirka2706
24. aug 2010

@tatiana1985 no hej my sme este na umelom mliecku lebo jej velmi chuti tak nemam dovod menit za kravske a predsa len kravske je tazsie na zaludok si myslim...

smejkaa
25. aug 2010

Dobry vecer. Chcem sa spytat,kde v Polsku kupujete to mliecko? Myslim typy obchodov. Viem, ze napr. Lidl. Da sa kupit aj v lekarni? A kolko tam stoji to 800gr balenie? Dakujem.

martina149
28. sep 2010

Ahojte,chcem sa spýtať,prechádzali ste z Nutrilonu 1 na Nutrilon 2 postupne alebo odrazu?A chuťovo je taký istý ako jednotka?neboli problémy pri prechode?My vlastne pijeme Bebilon ale to je to isté.

svarcka
16. okt 2010

Ahojky, taky přidám svou zkušenost. Jsme na UM téměř od narození. Nejdříve kojení + dokrmování a pak asi od konce 2. měsíce úplně na UM. Jezdím do PL na Bebiko - u nás Hami. Je výborné,stejné složení, stejná firma- Nutricia jako Nutrilon, v PL Bebilon. Teď mám vyzkoušené i kaše Bobovita, čaje Bobovita- taky u nás Hami, příkrmy atd. Máme to do PL asi 30 min, takže žádný problém.
Tak např: u nás Hami 300g - 120 Kč/ v PL Bebiko - asi 70 Kč
čaj Hami - 89 Kč/ v PL Bobovita 49 Kč
příkrm 125 g - 22 Kč/ v PL 16-17 Kč
Vše se odvíjí od kurzu, nakupuji v Kauflandu a platím kartou,přepočte se nejlepší kurz. V lékárně kapky BIO GAIA - 250 Kč🙂 Skvělé!!!!!!
U nás by mě vyšlo mlíčko pro bobánka na celý měsíc asi 1400Kč tam 700. 1400 i s nákupem pro celou roďku🙂
Mlíčko je chutné,chuťově jako naše mlíčka.

adka12
21. nov 2010

Baby a dá sa mliečko kúpiť aj niekde v Jablonke, prípadne v Targu?

iva87
21. nov 2010

@adka12 ano, v Jablonke normalne v obchode s potravinami maju Bebilon, umele mlieka aj vyzivy, rozne druhy za super ceny 😉

adka12
21. nov 2010

@iva87 a v ktorom obchode? aká je tam cca cena? Majú tam aj plienky papmpers za lepšie ceny? Ja kupujem v Bystrici plienku za 14-16centov kus.

iva87
21. nov 2010

Su tam tri vacsie obchody s potravinami Leviatan jeden hned pri trhu (ten je mensi, neviem ci tam maju aj UM) a druhy vacsi na namesti, tam maju ten Bebilon, okolo 39 zlotych 800g aj tie vyzivy, plienky pampers a huggies vysli okolo 34 zlotych a potom este Biedrunka ta je hned na zaciatku ak pojdete z Trstenej, maju tam aj plienky, vyzivy, aj mlieka, ale polske znacky 😉

adka12
21. nov 2010

@iva87 a ti plienky čo výdu?

petfi
27. nov 2010

Ahojte, po čom vyjde 1 ks Bebilonu 1 v Poľsku? Tu na Slovensku ho predávajú ľudia po 10 Euro. Koľko môže stáť v Poľsku?

burina111
27. nov 2010

stojí 8-9 eur,podľa toho, kde.

petfi
27. nov 2010

@burina111 Tak napríklad v okolí Jablonky a Nového Targu, kde to mám najblžšie...

burina111
27. nov 2010

@petfi no my chodíme do nového targu...my kupujeme v le clerku alebo v alme...tam je lacnejší a aj plienky happy tie stoja cca 8eur balenie.

ivarei
30. nov 2010

Ahojky, přidávám zkušenost s Bebilonem AR - je málo hustý, o hodně méně, než ARko české, takže je třeba ho zahustit Nutritonem, vyjde tedy finančně stejně a ještě je s ním více práce.

martinkkka22
2. feb 2011

Ahojte....som čitala celu diskusiu dvakrát a tiez rozmýslam, či si neobjednam Bebilon. Len som sa nikde nedočítala, či je aj Bebilon Extra, tak isto ako Nutrilon Extra....dakujem za odpovede... 😉

mariana0915
3. feb 2011

ahojte aj ja davam malej Bebiko polske od nutrilonu 🙂my mame polsky obchod tu vo svidniku a tu aj maju mliecko takze zatial nijake cestovanie do pl 🙂 400g-3.80€ 🙂

renka24
13. apr 2011

ahojte... chcem sa spýtať... dnes som hľadala na internete lacnejší Nutrilon a našla som ten Poľský Bebilon. Neviete mi povedať koľko stojí toto mliečko priamo v Poľsku? Ak sú ceny rôzne, hovorím konkrétne o jednotke. Ja som ho našla na internete za 10 eur. Ďakujem

bumbuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macholenka78
25. máj 2011

ahoj nevíte, kde je nejblíž Tesco v Posku z Náchoda?

lussilla23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vierkasteffi
7. júl 2011

baby neviete mi poradit nejaky obchod v novom targu kde by sa dali kupit pampersky a kase napr. od nestle a od hami?
a ci sa to oplati kolko to tam stoji?

slunecko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka_k
12. aug 2011

Ahojte kocky, nejak som sa nedocitala ci ste niektora nasla Bebilon extra, my fachcime na Nutrilone extra - malej viacej chuti a ani po nom nevracia a krasne spinka, existuje v Polsku Bebilon extra ? nestretli ste sa s nim 😅 diiik za odpovede 😉