Poľský Nutrilon - Bebilon

brnka
14. feb 2009

Dnes sme boli v PL a v Kauflande maju akciu na Nutrilon /Bebilon/ 800 g za 29,89 zlotych, co je cca 200 Sk. Mali 1,3,4 - ale "dvojka", ktoru sme potrebovali my, bola vypredana ☹ . Takze, ak mate moznost, sup sup do Polska

matra
5. okt 2009

Děkuji, to jepro nás moooc daleko,někdy zkusíme někam zajet kouknout 🙂 Kdyby byla nějaká akce v nějakem marketu budu moc ráda za info... 😉
Jo a chtěla jsem se zeptat máte někdo zkušenost s polskými kašemi?
Je ta jejich Bobovita to samé co u nás kukuřičná, rýžová a špaldová mléčná kaše NUtrilon?
Popřípadě na kolik vyjdou v Polsku??

stokodej
5. okt 2009

Ahoj matra podľa mňa sú ceny týchto výrobkov v celom Poľsku približne rovnaké a česká koruna bola predsa silnejšia ako bývalá slovenská, takže na tvojom mieste by som to skúsil veď si pozri akým kurzom je prepočítavaný u vás jeden zlotý v banke a hneď vieš na čom si. 😉 😉 😅

janulla84
8. okt 2009

Tak jsme vyrazili taky do Polska na nutros a byla jsem v soku koupili jsme krabici v prepoctu za 220kč no nazec 😝 za chvilku ho jdem vyzkouset tak doufam,ze bude chutnat!!!!!

eimiky
8. okt 2009

stokodej ja zajtra akurát vyrážam k starkej na Oravu, ideme na návštevu, tak si zas nakúpim do zásoby mliečko, presne v tom obchode čo si uviedol.je to asi len pol hodka od starkej, ja som tam bola v júni a nakúpila som si fajn, ale zásoby sa míňajú a už ideme na 3 ku. Inak tam majú fakt super ceny a aj keď som až z BA stále sa mi to oplatí, lebo v Poľsku mám 2 mlieka za jedno na SK. 😉

clea214
12. okt 2009

Ahojte zeny.Viete mi niektora poradit kde sa daju v polsku kupit lacne pampers alebo huggies?u nas su prehnane ceny

janulla84
12. okt 2009

Ja jsem kupovala normalve v TESCO a v prepoctu vysla jedna Huggies premium na 2,6kč.

palomka
13. okt 2009

moja dcera pije Nutrilon HA a taktiez sme vyskusali aj polsky Bebilon HA a taaak sa vyhadzala, ze uz nikdy viac 😢

dzio2
13. nov 2009

prosim vas neviete ci sa da v polsku v obchode kupit bebilon HA,akolko stoji na nase peniazky?dakujem potrebovala by som to do zajtra vediet 😉

mata1826
13. nov 2009

Ahoj dzio2. My sme boli v Poľsku v sobotu v Bialsku v obchodnom centre a bebilon HA 1 tam stál 400g 140sk

dzio2
13. nov 2009

mata mas ip dakujem za odpoved

jankalu
17. nov 2009

Caute ja som dnes kupovala po 27,90 Zl to je 27,90/4,08=6,84 EUR (206 SK).
mata1826 kde si to zohnala za taku cenu.Dik 😉

tinnka9
18. nov 2009

Ahojte. Kočky, ktoré kupujete v Poľsku Nan Ha - je to to isté čo u nás Beba Ha?

aponchie
18. nov 2009

holky a jde sehnat v polsku i nutrilon jak u nas ten samej nazev?jestli ne tak je to to same jen jejich nazev ..taky zajedu teda cumim jak sysel..ted meli v polsku hipp caje 3kusy za nejakych90kc a ja to blb nevzala bo este nepijeme,ale mela sem 😝 jo a huggies premium beru za 230kc megapack

mata1826
18. nov 2009

Ahoj jankalu. Mali ho v bialsku v auchane. Aj mi sme s manželom čumili 😀 že čo to tam stojí pretože u nás na predpis stojí približne 6 eur a bez 11eur. ☹

janulla84
18. nov 2009

aponchie: V polsku nesezenes NUTRILON ja ho shanela vsede oni maji BEBILON a je to na 100% to same.Stejna firma Nutricia,obal i slozeni ja to primo v Tecsku kontrolovala,mela jsem vystrihnute skozeni naseho Nutlinonu a porovnavala s Bebilonem a je to na chlup stejne slozeni jen tady stoji 340 kc😠 a tam 213kc ( v Tesco)
jj vsechno tam vyjde levneji ted jsme nakupovali Hami kase taky 76kc tam 33kc 😅 a prikrmy tady 17-29kc tam 6-10 kc no mazec jeste ze to do Polska mame kousek.

aponchie
18. nov 2009

no tak to bude ono sak je spousta veci v jinejch zemich maji sve nazvy to mas jak kubik napoj u nas a v polsku ma trosku jinej nazev,ale je fakt,ze je to mnohem levnejsi hned tam zajedu a naberu kde co pac uz to zacina bejt znat na tech pidisklenickach 25kc ani nemrknu denne a to zatim ochutnava..varit jeste nechci me to vubec nenapadlo tam resit nutros a vidim,ze super cena a nevite jestli ejto i v lekarnach?pac v Ratibori sem nevidela tesko jen kaufland carefour myslim a ten jejich auchan +lekarny nevim kde tam maji tesco

laska2208
18. nov 2009

aponchie, aj moja Magdalenka papa Bebilon a musim povedat, ze je to presne to iste ako nas Nutrilon, co sa tyka zlozenia a dokonca sa mi zda, ze sa vo vode rozpusta este lepsie

laska2208
18. nov 2009

a este, ja ko kupujem cez internet od jedneho pana zo Ziliny, je sice trosku drahsi, ale my do Polska akos nechodime

aponchie
19. nov 2009

dole myslim 18ty letak je nabidka nutrilon a detske jidlo tak na to kliknete x6,2kurzem samo je lepsi kurz platebni kartou nez hotovosti

aponchie
19. nov 2009

jo a super ,ze maji Gerber to je dobra znacka u nas sem nevidela

janulla84
19. nov 2009

aponchie:ale bacha neni lekarna jako lekarna v Auchenu v lekarne stla Bepanten 100g 290kc a v Tesco v lekarne 220kc chce se to vzdy poptat a kurz pres plat.kartu je vzdycky lepsi.My mubec nemenine na Zlote ale vsude platime kartou 😀

kaa
23. nov 2009

Dávám už 3.Bebilon, je to to samé jako Nutrilon, vyrábí Nutricia, jediný rozdíl je v tom, že Bebilon je o stovku levnější. Dost mně to štve, zajímalo by mě jak je to možné 😝A teda lituju mamky, co nemají možnost jet do Polska 😝
A když už jsme u toho Polska, v listopadu mají v Tescu akci na Pampersky, jedna vyjde na 3,80Kč. Klikněte na "hity listopadu" http://www.tesco.pl/promocje/gazetki/38-podstaw...
Platím všude kartou, aspoň nemusím přesně počítat, kolik musím měnit.
Ještě blíž jak Rybnik (od Ov cca50km) je Wodzislaw (od Ov cca35km)

janulla84
25. nov 2009

kaa. V Polsku je to levnejsi protoze maji o dost mensi DPH 😠 😠 😠

kaa
27. nov 2009

Janulla- ahááá, tak to mně nenapadlo 😒 , to je ale bordel, no aspoň bydlím v Ově a můžu si tam dojet.

giovanina
28. nov 2009

Ahoj laska2208.My chodime tiež do Polska na nákupy a tiež kupujeme bebilon.My sme z Ružomberka.Smieme vediet po kolko ti nosi to mlieko ten pán zo Ziliny,kedže píšeš že je trošku drahšie?Ak mate niekto záujem,mohli by sme doniest aj väčšiš množstvo bebilonu,plienok pampers,huggies,detského čaju.

janulla84
29. nov 2009

kaa: ano at zije nase ekonomika 😀

joey.k
1. dec 2009

ahoj chodim skoro kazdy tyzden do polskal a ak by mal niekto zaujem tak mozem kupit nutrilon podla vasho vyberu a na cene sa dohodnut. mozete mi napisat email na joey.k@centrum.sk Určite budete spokojný. Ked som predával známym tak sa nemali žiadne problemy. Možem doviezt aj plienky. Bývam nedaleko Žiliny. DAKUJEM ZA VASE PRISPVKY

ivka90
2. dec 2009

Ahojte všetci. ja mám dvojičky, takže som skoro dva roky hľadala, kde je najlacnejšie mlieko...a náhodou som na to prišla v Poľsku, že Nutrilon je Bebilon. Ak niekto chce, môžem priviesť bebilon1,2,3,4, rôzné mliečné, nemliečné kaše, čaje, detské vlhčené obrúsky, či plienky. Naozaj sa to oplatí, ak ide človek pre väčšie množstvo, poliaci majú DPH 7%, a samozrejme ešte lacnejší tovar ako my. Môžete mi písať na mail: komzalova.iveta@zoznam.sk. ďakujem za Váš záujem. Pochádzam z Kysuckého Nového Mesta.Mamičky, ktoré odo mňa kupujú boli veľmi spokojné.

giovanina
15. dec 2009

Ahojte. Som z Ruzomberka a casto chodime do Polska, mame malu dceru a kupujeme jej mlieko Bebilon, plienky (Huggies, pampers), detsky caj HIPP, vlhcene obrusky. Sme velmi spokojni. Mame to osobne vyskusane.Garantujeme spokojnost. Ak by ste mali zaujem, tak piste mail na gena@post.sk
Pekny den