Poľský Nutrilon - Bebilon

brnka
14. feb 2009

Dnes sme boli v PL a v Kauflande maju akciu na Nutrilon /Bebilon/ 800 g za 29,89 zlotych, co je cca 200 Sk. Mali 1,3,4 - ale "dvojka", ktoru sme potrebovali my, bola vypredana ☹ . Takze, ak mate moznost, sup sup do Polska

aponchie
15. feb 2010

brusinko to prave koukam pac u prvni nam nesedlo nic jen tesco a pampers vyjimecne 😀 ted se nam ze vseho ohodi jen huggies a hlavne sou do rana suche ikdyz pije 4x za noc!!

beruska2x
15. feb 2010

pokud jezdite nakupovat do Polska tak kouknete na plinky DADA jsou stejne jako z Tesca, delaji se na jedne lince v jedne tovarne 😉

ja pouzivala Pampersky jen do vel 3, vyhradne ale pak to uz neslo, jsou kratke a malej to mel fakt jak bokovky, a byly hned procurany, Hug. premium jsou fajn ale u nas je malokde maji 🙄

jinak Bebilon mame uz delsi dobu a prijde mi ze voni lip nez nas Nutrilon 😕

aponchie
15. feb 2010

ja jsem outsider v UM ,ale neni nahodou nejak horkej ten Bebilon na chuti?ja jsem z toho delala vcera kasi a malem me natahlo jak je to chutove hnusne se ani nedivim te male,ze to nechtela pit

beruska2x
15. feb 2010

to prave neni, je moc dobrej, horka jsou mlika HA a Comfort - co je na koliky to je fakt hnusny...a fakt voni jinak nez Nutros - lip...

aponchie
15. feb 2010

jezisi fakt?tak me to teda prijd ehnusne chutove a nahorkle a jakej je sunar?myslim chutove proti nutrosi a slozenim a s tim jak ho deti akceptuji?

brusinka.pusinka
15. feb 2010

Apochie mo právě každé dítko jiná prdelka 😀 😀 😀 😀 😀 u syna jsem měla papírovku asi 4x byli děsně drahéééé a také můžu říct že byl od roka bez plenek uplně i na noc jsme nedávali 😉 😉 takže přes den dávám klasické plenky do kalhotek a na noc a ven dávám tesco 🙂 . Bebilon nepoužívám my kupujeme Bebiko to je vlastně Hami a malé moc chutná a nejvíc to mlíčko na dobrou nocje v něm rýžová kaše a je tedy vydatnější. i Kaše Bobovita a šťávička švestková ji moc chutná 😉

Beruška díky za typ zkusím při nákupu kouknout a koupit jeden balík na zkoušku , když tak budeme tam nakupovat vš 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
15. feb 2010

Apochie Sunar je nejlepší ale pokud děti měli už od malička koliky tak bych byla opatrná, já ho začala dávat malé než jsme začali jezdit do polska, a na doporučení mého pediatra jsem ho dělala do vývaru z heřmánku pro lepší stravitelnost. po týdnu jedla normálně. Ale pak jsme přešli na Hami když v Polsku vyjde na polovinu hold ušetřené penízky můžu do ní investovat jinak 😉 Jinak pokud by nebyla jiná možnost zůstala bych u sunaru 😀 😝 😝 😝 😝

beruska2x
15. feb 2010

Sunar nevim, my meli od zacatku Nutrilon...

brusinka koukni, netusim ale kolik stoji, me je vozi prave kamaradka primo z vyroby 😀 takze proto to vim...

aponchie
15. feb 2010

brusinko ja nedavam zadne umele mleka pac kojim ale chtela jsem ji naucit pomalicku na flasku nebo sosatko at ji muzu obcas dat UM abych mohla nekam ven na to,ze ma 9mesicu tak se doji denne 3-4x 4jidla k tomu denne presnidavka,kase,zelenina,jogurt, v noci s ebudi imrvere a koji se ja uz fakt nezvladam tak sem mela pocit,ze ji byhc ji davala na zkousku neco nakoupila sem vzroky nutrose hami sem mela dvojku domaprisla mi postou jako vzorek a hipp a sunar jeste ne ,ale kazdopadne mi nechce pit z niceho nic 😲

brusinka.pusinka
15. feb 2010

no to tak bývá Apochi, já kojím v noci 2x ale přes den malá nechce přijmot prsko . tak jsme na obojím i s příkrmama 😀 😀 😀 Moje kamarádka naučila malého tak že mu nejdřív na ochutnání mléka dala stříkačkou tak 20 ml a to několikrát denně před kojením. Až si na chuť zvykl tak pak to dala do lahvičky a jak říkáš kojila a dávala i UM a to jen proto že malý byl hladovec a začalo u mlíčko scházet. no snad se tvoje tak nebude trápit a jednou ji mlíčko zachutnáááááá 😉

Beruš se máš to je bezva také bych to brala, ale jasně kuknu a uvidím my zatím kupovali v akci za těch 199 kč v tescu nebo 2+1 zdarma tak uvidíme kolik nás vyjdu v polsku 😉

beruska2x
15. feb 2010

zkus lahev od Jupik Aqua nebo od Kubika dzusu, ma pekny sosatko, me z toho malej umel hned a to Avent hrnecek odsoudil 😉

aponchie
15. feb 2010

ja jsem zkusila avent se vsema nastavcema sauvinox,nuk hrnek z dm,pitko z ikei a prd 😀

brusi ja prave nechapu ze starsi dcera pila to i to v pohode a tato barakuda bude klidne hladna dokud ji nedam prso ,2x za noc kojit by mi nevadilo ,ale 4-6x????

brusinka.pusinka
15. feb 2010

Apochi no hold je to tak každé dítko jiné můj syn musel mít jídlo často a kojení mu nestčilo od 4 měsíců papal příkrmy a UM tedy tehdy byl jen sunar a Feminar ale ten byl hnus 😝 😝 😝 a je z něj 15 letý supr kluk bezproblemový v jídle 😀 😀
Malá je kojene do 4 měsíců plně, a pak začala odmítát se přes den přisát to byli cavyky no tak jsem odstříkavala a dokrmovala UM, no a tak jsme zůstaly na kojení jen v noci to se asi zapomene a přicucne 😀 😀 😀 😀 😀 . a příkrmy papká bezproblemově vše a s chutííííí a nejvíc miluje pohanku na jakýkoliv způsob 😀 😀 😀 😀 . Zkuz to pítko co říkala Beruška možná ji to pujde 😉

aponchie
15. feb 2010

zkusim to 🙂..pohanku by nemela vubec delat problemy v brisku zejo?jakou beres a jak upravujes prosim te?

beruska2x
15. feb 2010

pohanka je super a i jahly.. maji jak celou - loupanou i neloupanou i vlocky na kasi

aponchie
15. feb 2010

berusko a kolik mu bylo kdyz z toho zacal pit?ja jsem male dala ten sosak z DM a jak zatahla jednou asi omylem tak se zakucala pac ji toho vletelo strasne moc anebo to na sebe cele vyleje

beruska2x
15. feb 2010

no to mu rok jeste nebyl , prave mi nechtel nic a z niceho pit ☹ zkus ji to davat po malych lokach a nebo s tou membranou tam musi sat - ma to ten Juúpik nebo Aquila fitnes

brusinka.pusinka
15. feb 2010

Apochi to je vlastně bezlepková potravina tudíš pro miminka jak dělanáááá 😀 😀 Kupuji ji jako kaši jako vločky a jako těstoviny a mouku , z mouky dělám palačinky které může i malá jsou bez bílku a mléko dávám její Bebiko, a kaši dělám jak na sladko s ovocem tedy a tak i se zeleninou. Nudličky do polívky nebo do příkrmu a to samé dělám s kukuřičnou kaší polentou, využívám zdravou výživu i pro nás ale nejsem nějaká fanatička to né 😉 ale prostě jsem tyto věci zařadila do běžného jídelníčku 😉

aponchie
15. feb 2010

zkusim berus dik

brusinko a v kterem obchode to beres?

beruska2x
15. feb 2010

bud zdrava vyziva, Kaufland ma hodne druhy takovych obilovin... vcera jsem to tam kupovala...

brusinka.pusinka
15. feb 2010

Apochi ve zdravé výživě v jakékoliv je to standartní zboží u nich, měsíčně tam sice nechám asi 150 kč ale malé to chutná a synovi také 😀 😀 😀 😀 Polentu dělám třeba místo bramborové kaše je to kukuřičná kaše 😉 a zahuštuji jáhlama i omáčky.a navíc tam mají kukuřičné křupky co může žvýkat i kojenec jsou bez jakých koliv chemických přípravku a bez soli je to čistá kukuřice 😉 😉
http://www.bionebio.cz/index.php?main_page=prod...

mají je ve všech takových obchodech 😉

aponchie
15. feb 2010

dekuju kuknu

janca.mareckova
16. feb 2010

Nevíte některá, kde se sežene levněji?? Zda v polské lékárně, nebo spíš někde v obchodě???

brusinka.pusinka
16. feb 2010

Janča mě se zdá že i tam i tam je levněji než u nás a vím jen že pokud jsou akce v marketech jako je Auchan vychází tam levněji ale není to pořád že. musíš kuknout a porovnat 😉

zuzanakarolinka
16. feb 2010

baby, chcem sa Vás opýtať, či náhodu neviete ako je to s plienkami v poľsku, či sa to tam oplatí a tak
dakujem za odpovede

dzio2
16. feb 2010

zuzana urcite sa to oplati plienky tam stoja 33-35zlote aj mliko aj caj , vyziva no proste vsetko aj potraviny , sladkosti měso , okrem liekov tie tam maju drahe

sue250
16. feb 2010

baby vsetko najdete na www.dino.sklep.pl kupite mlieka, pampersky kase vsetko

janulla84
17. feb 2010

Jen chci upozornit kdo kupuje v polsku Bepanthen tak v Auchenu v lekarne za 100g chteli v prepoctu 290kč a TESCO v lekarne jen 205kč takze neni lekarna jako lekarna radeji se zeptat. 😎

janulla84
17. feb 2010

Brusinka:prosim kde najdu aktualni letaky pro Auchan????Na jake adrese a tak aby jsem predbezne vedela co je v akci kdyz tam pojedu dik

beruska2x
17. feb 2010

holky kamaradka se me ptala je stli je i Bebilon HA .. nevite? jestli jde koupit a jake baleni a cenu? diky