Poraďte umelé mliečka

sonickat
24. mar 2013

Ahojte babenky.. Prosím Vás zúfalo o radu ... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Ja viem že už tu bolo vela takých tem aj som si dačo prečítala , ale radšej takto a nanovo... 😉
Vie mi niekt poradit??? ake mliečko mam davat??? Mam dvoj mesacnu dcerku a vlastne skoro celu dobu máme problemi papame nutrilon HA doktorka si ho chvali ale malinka sa mi nevie vykakat mava krce musim jej pomahat s rektalnimi tycinkami.. A doktorka mi vzdy povie ze pokial pribera to nemusime riesit...
Neviem na ake mliecko prejsť ci sunar alebo babylov.. co by ste vy odporucili ake mate skusenosti s babylove mlieckom..???,

effie
29. jún 2013

Mame podobny problem,dojcim a kedze mame malo mliecka davame aj Nutrilon HA, no maleho boli brusko, naduva ho,nevie sa vykakat a kaka kazdy druhy az treti den ale stolicu ma normalnu. Myslela som si najprv ci ja nieco zle nejem co by mu mohlo vadit ale asi to nebude tym.Na odporucenie Dr.sme skusili Nutrilon comfort ale ziadna zmena tak sme sa vratili na HA. Maly ma dva mesiace,myslite ze mozem skusit prejst na ine mliecko,napr Hipp?