• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prdíky po zaradení mlieka Nutrilon HA2. Čím to môže byť?

26. apríla 2008 
Ahojte,chcem sa poradit.Od 5.mesiaca davam malemu Nutrilon HA2, a mam pocit,ze odvtedy prdi dost casto a nahlas dokonca sa pri tom jeduje.Riesim dilemu,ci by to mohlo byt tym mliekom,alebo ze by to bolo tym,ze uz ma prikrmy? :confused:
24. apr 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elinka27,my sme na tom rovnako. Myslla som si, ze to má maly z jablckkovej vyzivy, ale aj ju nepapa, tak prdka ako divy. a aké prikrmy mu davas? :wink: :wink:
25. apr 2008 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi sme zacali pit mlieko c. 2 asi pred tyzdnom a prdiky su tiez veeeelmi hlasne a musi pri tom aj viac tlacit. Dokonca aj stolica je tuhsia. Ale ja umelym mliekom len dokrmujem.
25. apr 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj baby, moja prdi uplne desne, asi je to naozaj tou dvojkou, nic ine nema zmenene... Normalne som dnes musela vetrat po poobednom spanku izbu... Nejde o to, ze su hlasne, ale smrdia viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jablckovu kasu sme tiez skusili, ale nema uspech...
25. apr 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevesta a ja som uz upodozrievala z toho smradu manzela :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme po zavedeni dvojky mali tiez smrdlave prdiky a aj stolica smrdela ako vajicko,tak sme to vyriesili probiotikami a odvtedy prdiky,ani stolicu necitit vobec. Dokonca ked sa mala pokaka,tak to necitim,musim preventivne stale pozerat do plienky :slight_smile:
26. apr 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok