Prechod z mliečka Beba na Hami. Sú pri tom ťažkosti?

mataaaaa
5. jan 2009

Mozem prejst z Beby na Hami mliecko? co myslite? Mame 3mesiace, a chceme skusit ine mliecko.su pri tom nejakle tazkoti?

beelinka
5. jan 2009

Kazde dietatko reaguje na kazde mliecko inak. Niekto je spokojny s hami niekto s bebou. Preco chces menit ? 😕

amdeis
5. jan 2009

My sme tiez asi v cca 1. mesiaci skusili prejst z beby na nutrilon HA AR lebo sme mali velke koliky. Nemala som to robit. Pri bebe totiz podla tabulky davas viac ako pri nutrilone. Takze zo 120ml beby sme mali davat cca 60ml (myslim) nutrilonu. Je to omnoho menej a chlapci boli uplne na nervy lebo nemali pocit zasytenia. Tak sme po dohovore s doktorkou skusili im davat viac, pretoze v jednom kuse plakali hladom. Po vacsich davkach boli ako keby frcali na kockovom cukre a coca cole. Uplne naspidovani a excitovani. Tyzden poriadne nespali len plakali a v jednom kuse sebou mixlovali. Vratila som sa k bebe a odvtedy pokusy s detmi nerobim.

gucz
5. jan 2009

tak my sme prešli z beby na francúzske mliečko, ale to mala malá už 10 mesiacov. Prechádzali sme postupne, najprv som jej trebars vymenila jednu fľašu v dni, za pár dní dve fľaše a tak ďalej až malá za dva týždne pila len to francúzske. Pred výmenou mlieka je však dobre sa poradiť s detskou lekárkou, či to odporúča a malinkým detičkám ktoré nič iné nepapajú okrem mliečka, by sa mlieko meniť ani nemalo, pokiaľ nemajú zdravotné problémy

kate11
6. jan 2009

Ahojte, ja prikrmujem synceka, má 5 mesiacikov a 8 kil, je velky a moje mliecko mu uz nestaci. Ja mu davam Bebu a som s nou velmi spokojna, je velmi kvalitna a mam s nou len samé dobre skusenosti, a aj mamicky v mojom okoli, dokonca aj detska sestra-kamoska odporuca len Bebu, takze ja by som nemenila. Ale je to samozrejme individualne.

pietra
6. jan 2009

mataaa a preco chces menit mlieko? pri takto malych detoch by sa zmena mlieka mala skonzulotvat s pediatrom. Ak malej povodne mlieko nerobi ziadne tazkosti, ja by som ho nemenila.

bianca
6. jan 2009

mataaa my sme prechadzali s beby na hami a nebol problem.Teraz sme sa vratili zase k bebe lebo hami ju zapekalo

heppu
6. jan 2009

my mame tiez od zaciatku bebu, raz sme skusili dat nutrilon ale Miuska bola po nom hladna tak papame bebu 2 ha

elize
6. jan 2009

Tiez sme skusali prejst z Beby na Hami, ale vratili sme sa k Bebe, vtedy mal 8 mesiacov. Maxik mal obdobie kedy odmietal mlieko, tak som skusala, ci mu ine nezachuti viac. Ked sme prestali s experimentami a vratili sa k Bebe pil ako keby tyzden nic nejedol 😀

sisi33
7. jan 2009

Ahojček, my máme necelý tri mesiace a museli sme prejst z Nutrilonu na iné mliečko, lebo ho veľmi zapekal (zaujímavé že mesiac sme boli spokojní a potom ho začalo zapekať). Prešli sme na Hami a malinký je spokojný a ani s "kakaním" nemá problém.