Prechod z Nutrilonu 2AR na Nutrilon 2. Môže byť z toho nervózna?

danuskam
2. mar 2009

Mate skusenosti z prechodu zahusteneho mlieka na obycajne. Dcerka uz kvoli refluxu dlhodobo nevracia,tak skusame teraz klasicky Nutrilo.Len sa posledne dni cudne sprava-nespokojna,mrzuta. Rozmyslam, ci to nebude aj tou zmenou. Niekedy vypije plnu davku, a niekedy odmieta, da si len par hltov.Neviem ci ju nemoze boliet brusko alebo nieco pod.

yasmina
2. mar 2009

Danuska my sme rok 14 mesiacov pouzivali nutrilon najprv AR1 potom AR2 a par dni sme na Nutrilon 3 obycajnom a pohoda...ked nevracia...tak by to malo byt v pohode...myslis ze ju boli brusko? ved AR tam je zahustovadlo...
U nas Max niekedy uplne odmieta Mimi nikdy neodmietne 🙂 tak tam Maxovi rozmixujem 4 susienky Sunarek trosku bananu a uz to fici... 😉

andyalukasek2008
2. mar 2009

Ahoj, my jsme přešli na Nutrilon 2 postupně... Se zavedením příkrmů jsem mu ty 2 nutrilony začala míchat... Vždycky každý týden o odměrku více Nutrilonu 2 a méně AR-ka... Bez problémů...

muffinka
2. mar 2009

danuskam - moj syn mal AR2 asi tak do roka a pol, potom sme presli na obyc. Nutrilon a z toho furt hnackoval, tak mame uz dlhodobo Nutrilon Law Lactose. Az teraz som zacala znova skusat Nutrilon 4. Inak dcerka ma 8 mesiacov a tiez odmieta mliecko, ked jej ho chystam tesi sa, nevie sa ho dockat a ked jej ho dam, trha si ho od ust. Robil to aj syn, ked mal tolko mesiacov, a este parkrat sa to opakovalo. Isli im ZUBY!!!

kaskya
3. mar 2009

od 6. mesiaca som presla na nutrilon2. bez problemov.

danuskam
autor
3. mar 2009

dakujem za info. asi to fakt budu zuby. Lebo aj dnes mi vypila jednu komplet flasu bez problemov, a rano ledva 80ml. Takze asi ta znizena hustota jej az tak nevadi ako som si mysela..

yasmina
5. mar 2009

kocky drobce zacali hnackovat...teraz neviem ze ci to je zmenou z AR2 na Nutrilon 3 alebo nieco ine...lebo AR2 vseobecne zahustuje proti daveniu a zaroven stolica je tvrdsia ale nemali sme problem...odkedy nemaju AR2 riedka stolica...mate s tymto skusenost?

muffinka
6. mar 2009

Mne tiez deti hnackovali pri prechode z AR na obycajny Nutrilon. Malemu zistili intoleranciu na laktózu a malej som dala iny Nutrilon a bolo to ok.

yasmina
6. mar 2009

mali robene testy nie su alergicky na laktozu takze nepotrebuju low lactose mliecko boli sme na gastro ked mali 9 mesiacov a tam to potvrdili...