• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prechod z Nutrilonu 2AR na Nutrilon 2. Môže byť z toho nervózna?

6. marca 2009 
Mate skusenosti z prechodu zahusteneho mlieka na obycajne. Dcerka uz kvoli refluxu dlhodobo nevracia,tak skusame teraz klasicky Nutrilo.Len sa posledne dni cudne sprava-nespokojna,mrzuta. Rozmyslam, ci to nebude aj tou zmenou. Niekedy vypije plnu davku, a niekedy odmieta, da si len par hltov.Neviem ci ju nemoze boliet brusko alebo nieco pod.
2. mar 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danuska my sme rok 14 mesiacov pouzivali nutrilon najprv AR1 potom AR2 a par dni sme na Nutrilon 3 obycajnom a pohoda...ked nevracia...tak by to malo byt v pohode...myslis ze ju boli brusko? ved AR tam je zahustovadlo...
U nas Max niekedy uplne odmieta Mimi nikdy neodmietne :slight_smile: tak tam Maxovi rozmixujem 4 susienky Sunarek trosku bananu a uz to fici... :wink:
2. mar 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, my jsme přešli na Nutrilon 2 postupně... Se zavedením příkrmů jsem mu ty 2 nutrilony začala míchat... Vždycky každý týden o odměrku více Nutrilonu 2 a méně AR-ka... Bez problémů...
2. mar 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuskam - moj syn mal AR2 asi tak do roka a pol, potom sme presli na obyc. Nutrilon a z toho furt hnackoval, tak mame uz dlhodobo Nutrilon Law Lactose. Az teraz som zacala znova skusat Nutrilon 4. Inak dcerka ma 8 mesiacov a tiez odmieta mliecko, ked jej ho chystam tesi sa, nevie sa ho dockat a ked jej ho dam, trha si ho od ust. Robil to aj syn, ked mal tolko mesiacov, a este parkrat sa to opakovalo. Isli im ZUBY!!!
2. mar 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od 6. mesiaca som presla na nutrilon2. bez problemov.
3. mar 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem za info. asi to fakt budu zuby. Lebo aj dnes mi vypila jednu komplet flasu bez problemov, a rano ledva 80ml. Takze asi ta znizena hustota jej az tak nevadi ako som si mysela..
3. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky drobce zacali hnackovat...teraz neviem ze ci to je zmenou z AR2 na Nutrilon 3 alebo nieco ine...lebo AR2 vseobecne zahustuje proti daveniu a zaroven stolica je tvrdsia ale nemali sme problem...odkedy nemaju AR2 riedka stolica...mate s tymto skusenost?
5. mar 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne tiez deti hnackovali pri prechode z AR na obycajny Nutrilon. Malemu zistili intoleranciu na laktózu a malej som dala iny Nutrilon a bolo to ok.
6. mar 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali robene testy nie su alergicky na laktozu takze nepotrebuju low lactose mliecko boli sme na gastro ked mali 9 mesiacov a tam to potvrdili...
6. mar 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok