Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prechod z Nutrilonu 3 na Nutrilon Alergy care 2

petko8888
29. máj 2013

zistili nam alergiu na kravske mlieko,no syn odmieta pit alergy care2,doposial pil nutrilon3,neviete poradit ako ho to naucit???

matkamirko
29. máj 2013

@petko8888 tak toto bude zaujimat aj mna. Nas pil doteraz nutrilon 4, na mesiac ho ma vysadeny, a nasledne bude mat n.alergy care. Ryzove vobec nechce, a pochybujem, ze bude chciet toto specialne. No bez mlieka je to hrozne, kedze ho pil 2x denne.

blavacka
29. máj 2013

@petko8888 skus mu ho trosku dosladit, bud hroznovym cukrom, alebo ja som davala malu lyzicku bananovej alebo marhulovej instantnej kase, ktora sa rozpusta v mlieku, aby to bola sladsia chut, lebo allergy care je dost horky...

mimikas
29. máj 2013

@petko8888 moj maly isiel tiez z Nutrilonu 3 na alergycare 2, nie je tym vemi nadseny a dost bojoval proti mlieku ale zvykol si, treba sa ale pripravit ze nezasiti az tak ako Klasicky Nutrilon 3, u nas fungovalo to ze sme mu dali cumel a zabavili ho hrackou a potom narychlo len vymenili cumel za flasu. Neviem aku velku mate alergiu ale mozno by pomohol keby ste mlieko najprv miesali tak ze pol davku z klasickeho a pol z Alergy a postupne to menili az by dostaval len ten AC a nebol by to taky chutovy sok. Pripadne aj mlieko osladit ale to by som brala len ako poslednu moznost, mozno pridat trosku ryzovo ovocnej kase nemliecnej, Hami taku urcite ma.
@matkamirko

sheronka
6. jún 2013

@petko8888 Ahoj. Prosim ta ako zistlili malemu ze ma alergiu? Aj sa mu to nejako predtym prejavilo?

petko8888
autor
10. jún 2013

@sheronka cely sa vyhadzal isli sme s nim na 5 dni do nemocnice a za 2 tyzdne zavolali vysledky

marlenka75
11. jún 2013

@sheronka Moja malá sa vyhádzala, bola stále nafúknutá, zvracala, striedali sa jej hnačky so zácpou.To máte ešte dobré z Nutrilonu na Alergy Care, nám to nepomohlo a museli sme prejsť na Neocate - to je iný humus ☹ Ale teraz sme už ok.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli