Prechod zo Sunar HA1 mlieka na Sunar Premium 2.

janinka147
12. júl 2019

Ahojte.Prosim vas o radu.Moja mala papa mlieko Sunar HA1, ma pol rocka a chceme prejst na mlieko Sunar premium 2, musime ist na Sunar premium a nemozeme pokracovat v Sunar HA2, lebo toto sa nevyraba a znacku mlieka menit nechcem lebo nam Sunar po dlhom hladani sadol.Ale ked som malej dala prvykrat ochutnat Sunar premium tak ju natahovalo a skoro sa pogrcala, dokonca aj ked som jej z toho mlieka kasu tak aj z nej ju natahovalo.Preto dom jej zacala mliecka miesat a chuti jej to.Najskor som jej davala 1/3 Sunar premium a zvysok HA a teraz davam pol na pol a vobec jej to nevadi a chuti jej to tak.Postupne by sme uplne presli na Sunar premium 2 .Myslite ze je toto spravny postup? DAKUJEM ZA RADY , aj

malinajahoda
12. júl 2019

@janinka147 a prečo nechceš pokračovať v tom Sunare HA?

denisa098
12. júl 2019

@janinka147 výborný, poradila by ti aj doktorka.

janinka147
autor
13. júl 2019

@malinajahoda no ja by som aj pokracovala, mala ho super znasa ale predsa len tie mliecka 1 su tak do pol roka a potom by babo malo prejst na mlieko 2.Myslim ze zlozenim su mlieka prisposobene na vyzivove potreby babatka v danom veku.Tak iba preto chceme prejst na dvojku mlieko.Keby bola HA 2 tak zostavame na HA mlieku.

janinka147
autor
13. júl 2019

@denisa098 Tak dakujem moc 😊😊.Som kludnejsia.Nebola som si ista ci nerobim chybu.Nechcela by som babatku uskodit.

denisa098
13. júl 2019

@janinka147 veď sa poraďte aj s lekárkou, my keď sme prechádzali z mlieka na mlieko tiež sme takto domiešavali aby si zvykla na chuť, ak je to ale nejaké bezlaktozové tak sa poraďte s doktorom či môžete prejsť na iné, nech ho nebolí bruško.

mary841
10. dec 2019

@janinka147 ahoj, môžem sa spýtať, ako sa tvojej malej podarilo prejsť zo sunaru ha 1 na sunar premium 2? Lebo aj nás toto čaká, keďže značka Sunar výrobca Hero nevyrába pokračovacie ha mliečko. Náš malý bude mať ukončený 6. mesiac čoskoro... A niekde som čítala, že toto Sunar ha 1 mliečko môže byť až do 10. mesiaca, ale či je to pravda, to fakt neviem, lebo na škatuli/plechovke nie je nič v podstate napísané... rozmýšľam spýtať sa pediatra alebo priamo výrobcu...
Ďakujem pekne za odpoveď 😊

janinka147
autor
11. dec 2019

@mary841 Ahoj.No ked som malej prvykrat dala Sunar premium 2 tak ju natahovalo a dogrcala sa.Ono je to mlieko sladsie ako HA mliecka a je to nezvyk pre to dieta.Riesila som to aj s lekarkou a bola uplne ok s tym ze by som miesala zo zaciatku HA1 mlieko a premium2.Povedala ze to nie je problem ak je to jedna znacka mlieka.A naozaj to fungovalo.Zacala som v pomere 2:1.2 diely HA mlieka a 1 diel obycajneho sunar premium 2.Postupne som pridavala 1.5 HA mlieka a 1.5 sunar 2.Nakoniec bol uz len 1 diel HA mliecka a 2 diely sunar 2.Az som uplne presla len na Sunar premium 2.Trvalo to cele cca 1 mesiac.Dufam ze aj u vas to pojde.Drzim palce😊😁

mary841
11. dec 2019

@janinka147 Ahoj a ďakujem krásne za odpoveď 🙂 dúfam, že to dá malý, tak ako tvoja malá. Značku meniť nechcem veru 😊
Pekné blížiace sa Vianoce prajem 😊

mravvcek
13. dec 2019

@janinka147 a nebola ti mala hladna po sunareha1? Moja pije sunar premium 1 ma 2 mesiace ale kaka raz za 3 dni a zelene riadne. Neviem ci mam prejst na sunar ha

janinka147
autor
13. dec 2019

@mravvcek ahoj.Vobec nebola hladna.Kakala z neho kazdy den a tiez zelene.Ta farba je zevraj uplne normalna.Ale je pravda ze moja mala nikdy nebola nejaky velky jedak.Teraz ma skoro rok a rozjedla sa az posledne mesiace.A ona kaka kazfy den aj po Sunare Premium 2.

mravvcek
13. dec 2019

@janinka147 toto mi vrta v hlave,ze po nom kaka obden pripadne az na treti,asi vyskusam ha

essenceee
29. feb 2020

moje deti pili sumar premium do jednoho roku a potom som davala sunar komplex. Chutilo im to. Samozrejme som od 4.mesiaca prikrmovala, neskor som davala aj mliečne kaše a ovocne kapsičky do ruky. Tie zachrnaili každu situaciu 🙂