Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prečo má moje bábo biely jazyk po Nutrilone?

jespera
27. aug 2012

Maminy chcem sa opytat - s nutrilonom mam nulovu skusenost, mam 2 tyzdnove babatko - vsimla som si ze ked mi vypije nutrilon, zaspi, zobudi sa - cely jazyk ma biely akoby zrazene mlieko, zvysky....robim spravne ten nutrilon...alebo je to normalne..

ankaevka
27. aug 2012

možno ide o žabu, snoor. Po papaní mu skús čistiť jazýček s mokrou plienočkou, pomáha vraj aj citrónová šťava (rozrieď to radšej s vodou aby to nebolo také kyslé)

eemmaa
27. aug 2012

Celaskon razpusteny a namoceny do gazy a s tým vytierat.

monika2606
27. aug 2012

@jespera ahojky, naša malá to máva tiež, je to povlak s mliečka, ako píšu vyššie, volá sa to snoor alebo žabka, mne doktorka kázala to vytierať sodov bikarbonov, namočiť plienku do prevarenej vody potom troška tej sody a vytrieť ústočká aj po bokoch, nechať 10 minút a potom dať papať....ale tú sodu môžeš vynechať, malej to najprv vadilo keď bola maličká, ani sa nečudujem, teraz jej to už nevadí

radka24
28. aug 2012

ja som pouzivala na jazycek ruzovy medik, je to ludovy nazov ale pouziva ho aj nasa p. doktorka a v lekarni to tiez pod tymto nazvom poznaju. 🙂

ketina1409
1. sep 2012

Ahoj, naša Tamarka to mavala tiež,zlakla som sa že to ma snoor - žabu, čítala som že to byva bolestivé a dieťa odmieta papat lebo pri cecani boli jazycek, ale doktorka ma upokojila ze nie, len jej mám dávať viacej pit vody alebo čaju. A pomohlo to.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli