Prešli sme na mlieko Neocate, no 2-mesačnej dcére nechutí.

zofia_15
26. mar 2020

Milé zienky, mám otázku. Dcérka má 2 mesiace a zistili jej alergiu na kravskú bielkovinu. Prešli sme na z Nitrilon HA1 na Neocate, ale mlieko jej nechuti. Papa ho ešte len 2 dni, ale je to boj pri jedení. Viete mi poradiť niečo, ako by som ju mohla ,,oblbnut’’ aby chcela papať mlieko? Alebo chce to len čas, aby si zvykla? Ďakujem za odpovede

ivetafer
26. mar 2020

@zofia_15 dobrý deň je to len o zvyku, musíte vydržať a určite si zvykne, je normálne ze bojuje s tým mliekom keď predtým ochutnala niečo lepšie....a neocate je dosť nechutne ale ma zase kopec vitamínov takže odporúčam vydržať

zofia_15
autor
26. mar 2020

@ivetafer áno hrozné smrdí a chuť tiež nemá bohvieaku. Ďakujem za odpoved 😊

tulipanicek
27. mar 2020

@zofia_15 My sme síce prešli z HA na Allergy digestive care ale my sme musí zo začiatku miešať mlieka. Pár dní som pridávala len 1/4 nového mlieka atď. Postupne si zvykla 🤷‍♀️ Tiez to bol chvíľu boj ale takto na odporúčanie našej lekárky to išlo 🙂

lucycia
19. jún 2020

@tulipanicek prosim a ake problemy mala vasa mala?moja ma cerveny horuci krk ktory si skriabe a nic jej nepomaha,tak z nutrilon Ha mame prejst na neocate aby sa vylucila alergia na BKM,no bojim sa ci to pomoze a ci ho vobec bude chciett pit..

tulipanicek
19. jún 2020

@lucycia Robia expozicno-eliminacny test. To sme mali aj my. Napíš mi pls as a Napisem ti tam neskôr viac