Problémy s prikrmovaním beby, nutrilonu a alergiou u deti

dadak
4. máj 2007

Chcela by som sa opytat na jednu vec. Maleho prikrmujem nutrilonnom, ale po nom vzdy dost zvracka. Chcela by som vyskusat bebu, ktoru mu davali aj v nemocnici a robila mu celkom dobre. Mozem len tak vystriedat mlieko? A ked nebude nahodou vyhovovat, mozem sa vratit k nutrilonu? Aky nazor mate na bebu a nutrilon?A este jedna otazka.Mojho 3-rocneho syna som od 3 tyzdnov nemohla kojit, tak bol iba na nutrilone.Musim poklopat, ale doteraz nemame ziadne alergie ani choroby. Mate niektora skusenosti s tym, ze ste nekojili a tiez mate dietatko bez alergii a naopak, ze ste kojili dlho a vas maly ma slabu imunitu a chyta vsetko okolo?

ellit
28. apr 2011

Ahojte, pisem tu...lebo do bazaru sa mi nechce fotit. Mam doma Nutrilon od 24 mesiaca, velke balenie, original zabalene este Ak mate niektora zaujem, kludne vam ho dam zadarmo, len nechcem ho posielat postou. Najlepsie osobny odber, alebo aspon za postovne 🙂

julienka
17. máj 2011

Maminy, nepostrehli ste zmenenu chut nutrilonu? Na obale je iny popis (nie Immunofortis, ale to, ze obsahuje GOS/FOS), ma inu nutricnu hodnutou, prasok ma inu konzistenciu a uplne inu vonu, ked sa spravi....
Moja mala mi ho nechce ani pit.... a to som uz bola rada, ze som nasla to spravne mliecko pre dcerku.... 😖

bibap
24. máj 2011

Ahojte, co je lepsie a blizsie k MM? Beba Sensitive alebo Nutrilon Comfort?
mala ma reflux a prdiky a lekarka povedala, ze tieto dve by boli fajn. Ktore je lepsie?

vierkasteffi
24. okt 2011

aky je rozdiel medzi nutrilonom 2 a 3 moze pit dieta 2jku v pohode aj dlhsie alebo nie?

perlaoceanu
4. nov 2011

Ahojte. Da sa mat Nutrilon aj na predpis? Za akych podmienok ho lekar predpise?

jancu
30. nov 2012

na mesiac moze doktorka predpisat 5 krabic nutrilonu.inak po nom moj maly este dlho po vypiti grckal.stolicu mal strasne smradlavu.nebolo to to dieta,ako ked som ho kojila,teraz sme presli na bebu,tak cakame ako ju prijme

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavka26
19. sep 2013

dobry, poradi mi niekto??2 tyzdne papa maly bebu HA, a v poslednom case zvracia tak mierne,teraz chcem prejst na nutrilon, je to dobra volba???a dava niektora aj trosku čaju detskeho či fenikloveho čaju, vraj by sa malo, aby dieta malo pravidelnu stolicu...dakujem

kejkej
27. sep 2013

@slavka26 ahoj
moj pije nutrilon 1
skusali sme nutrilon comfort ale ten mu nerobil dobre.... a nutrilon ti vie predpisat aj lekarka

baba24
9. dec 2014

Mam otazocku.moj maly ma 3,5mesiaca kojim ho ale aj mu davam umele davala sommlieko beba pro 1 anfangsmilch a teraz neviem ake mam kupitci take iste alebo len beba pro1.