Umelé mlieko pre dvojmesačnú slečnu

lana11
16. mar 2019

Mám malú dcéru ktorá bude mať 2 mesiace a neviem sa jej trafiť do um, skúšali sme Nutrilon, z neho bola stále hladná, potom sunar HA, z neho mala zápchu, dalej sunar proti zápche z neho mala hnačku, teraz mame Sunar premium, tiež ma z neho krče, a dokonca aj zápchu, ešte sme skúšali aj Hipp combiotik 1 do tohto mlieka som vkladala nádeje, mala ho iba den, a hned mala zelenú stolicu a krče.Už som zúfala neviem čo robiť.Mali ste takú skúsenosť?Este chcem napísať narodila sa mi v 38 tyzdni s hmotnosťou iba 2260.

katy1781
16. mar 2019

Dieťa potrebuje aj 2tyzdne kým si zvykne na mlieko za krátky čas veľa zmien si myslím ja mam HiPP a a žiaden problém ta zelená stolica je v poriadku aspoň lekár to trvdi že farba môže byť vseliaka

vivien16
16. mar 2019

@lana11 presne ako napísala @katy1781, nechaj aj dva týždne, dieťatku trvá kým si zvykne na niečo iné a keď jej to tak často meníš môžeš ešte aj uškodiť. Nám sadlo Babylove z dm

lana11
autor
16. mar 2019

Ja viem, že nieje dobre stále meniť mlieko, ale tiež nieje fajn ked ma hnačku alebo zápchu a k tomu krče a pritom jej dávam coliprev :/ a ten hipp combiotik som jej dávala iba dva dni lebo mala zelenú stolicu ktorá jej zapáchala takže som hned nasadila sunar premium ale tiež to nieje dobre.

vivien16
16. mar 2019

@lana11 to je len reakcia na to mlieko. Keď máš teraz ten sunar, tak používaj aj dva týždne a uvidis.

demonka5
16. mar 2019

Ja som zacala beba ha spokojnost ziaden problem ale suhlasim s vyssie uvedenymi nemozes striedat za taky kratky cas tolko druhov mliek vela krat dietatku ani nevadi um len si zvyka,vyvija sa

nikpa
16. mar 2019

@lana11 súhlasím, že mlieko sa tak často meniť nemá. My sme mali najprv Hami a zahustovala som Nutritonom lebo syn z riedkeho, nezahusteneho mlieka grcal. Neskôr sme prešli na Kendamil ale to tiež zahustujem, no uz ryzovou kasou.

jankaolm
17. mar 2019

Ja by som ti poradila mliecko France lait a pri kŕčoch sa nam osvedcil espumisan L ..9 kvapiek na lyzicku dat jej spapať keď ma kŕče... (daj iba 9 nie viac)..a kľudne aj dva krat do dňa ked ju to chytí......mame to odskúšane v rodine na viacerych detoch od narodenia..skus takto nejakých pár dni a uvidíš...malo by to zaberať. Držím prsty..nech sa to upokojí

jankaolm
17. mar 2019

A ešte sme masirovali bruško mastickou Pupik...ale ten espumisanL pre bábätká je super..aj ked sa zacina prikrmovat a nesadne nejaký príkrm. Doktorka nam kazala dat vela kvapiek, ale to nebolo dobre....tych 9 bolo akurat

zuzipolo
17. mar 2019

@lana11 ahoj,my máme HiPP,pred tým Nutrilon a katastrofa..tak isto si myslím,že si veľmi rýchlo prestriedala mlieka,treba počkať minimálne týždeň až dva kým sa prejaví mlieko.rovnako zmena stolice je úplne normálna a aj zelená farba je ok.my sme mali silnú koliku (HiPP to dosť zlepsilo,ale neprešla úplne) a dávali sme espumissan l pred každým jedením + coliprev..hlavne nemeňte stále mlieka,to je bomba pre malé bruško..držím palce 🙂

katy1781
17. mar 2019

Ináč HiPP má aj mlieko pri kolikach a vracani extra vyrobené pre to

lana11
autor
17. mar 2019

@katy1781 Hipp sme mali combiotik ale iba 2 dni mala veľke krče a zelenu stolicu ktorá zapáchala, ale aj teraz ma krče takže žiadna výhra

lana11
autor
17. mar 2019

@zuzipolo coliprev dávam aj ja ale nič z toho a espumisan je veľmi slaby

lana11
autor
17. mar 2019

@jankaolm espumisan nam vôbec nezaberá ešte coliprev zaberal ale nejako uz neučinkuje berieme už tretie balenie, ani neviem koľko sa toho moze brať myslím balenia.

zuzipolo
17. mar 2019

@lana11 cvičiť nôžkami,dávať na bruško,aj keď sa to nepáči a masírovať ho niekoľko krát do dňa všetko..ja viem čo sú kŕče v brušku,plakávala som s dcérkou,keď kakala..

evittam
17. mar 2019

@lana11 Ak davas Vigantol skus vysadit

veroni_21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veroni_21
17. mar 2019

@lana11 Jamieson Baby D, Jamieson Baby Probiotic a Kendamil mlieko. Ostatne totizto obsahuju humus v podobebe palmoveho na oleja ktory je pre babatka tazko stravitelny a maju po nom velke brucha bolenia.

lana11
autor
17. mar 2019

@evittam nie nie dávam Devit

lana11
autor
17. mar 2019

@veroni_21 čo su to za mlieka ? nepočula som o nich

katy1781
17. mar 2019

Keď si mala ten HiPP možno si mohla prejsť na čo je na kolíky a kŕče aby si za každým nemenila výrobcu

veroni_21
17. mar 2019

@lana11 Kendamil jr anglicke mlieko

jarca1111
18. mar 2019

@lana11 ja som takto striedala mlieka az som tak malemu dodrbkala zaludok ze musi papat specialne mlieko bez vsetkeho... puramino, ale mame ho na predpis lebo inak stoji okolo 45€ ...

simca06022011
18. mar 2019

@lana11 nemeniť. Tebe sa nezdá že nie j dobre keď ma zápchu alebo hnačku alebo je "hladná". Ale to dieťa si na mlieko musí zvyknúť, vezmi si že čreva má.nive, všetko čo dostane do nich je novinka. Striedaním a vymyslanim dosiahnete úplny opak. Zelená stolica je v poriadku aj zapáchajúca. Aj farebná aj kadejaka konzistencia. Vykašli sa na to, lebo si ešte nejaké kolíky zarobíte a to bude ešte horšie. Bruško pomasirovat, pocvicit nozkami. A vydržať.

malinajahoda
19. mar 2019

@lana11 mojej malej pomohla až Beba a k tomu Coliprev.

lana11
autor
25. mar 2019

Dievčatá ako sa da zistiť intolerancia laktozy? Z krvi sa to da zistiť ? Na gastre nam vraveli že nie,

22petruska
25. mar 2019

@lana11 ahoj naša malá tiež prešla kadejakými mliekami počnúc Nutrilon potom baby love a France lait no nakoniec nám sadol Sunar complex z neho žiadne ťažkosti nemala aj pekné vydržala do ďalšej dávky nebola hladná v kuse ako po babylove. Možno keď máte teraz Sunar by som skúsila ten complex

jarca1111
25. mar 2019

@lana11 na malych detoch iba podla priznakov alebo pokusom doslova... treba vyskat kvapky coliprev tie roztepia laktozu..a u starsich detoch zistuju z dychu

fiafia
25. mar 2019

@lana11 určite nestriedat tak často, pre tak malé bruško to musí byť riaden záber. My sme mali Nutrilon ha mala mala hnačky a zelenú stolicu.volala som dr že chcem zmeniť mliečko a povedala mi,že nie. Že treba vydržať 2tyzdne a keď sa to nespraví potom zmeníme. Našťastie mala pravdu do pár dní sa to upravilo a Nutrilon má dodnes.

relaxx11
15. nov 2019

@veroni_21 skvelá kombinácia, odporúčam