Rozdiely v umelých mliekach Hipp

evitka83
2. jan 2015

Ahojte kocky, prosim o radu mamicky, ktore maju skusenosti s tymto UM. Od narodenia jej davam HA radu. Posledny mesiac podavam HA2. Mam vsak pocit, ze jej to nestaci, pretoze ma zelenu stolicu, co je vraj "hladova" stolica. Hnacku ani ine zazivacie tazkosti nema, ma to lem inu farbu. Ale nechcem len tak skusat ine UM. V tych rozdieloch HIPP umelych mliek sa nevyznam. Pediatricka mi poradit nevie, len radi skusat ine. Nakolko malej ine znacky UM mliek nesadli, ked bola mensia, nechcem to zas menit/skusat. Mate s tym skusenosti u svojich deti? Dakujem

bibistec
2. jan 2015

no my sme pouzivali hipp ale s tym som sa nestretla ze sa zmeni farba stolice, nesuhlasim s tym ze je to hladova stolica, skor ze jej tam moze nieco vadit. a prekvapuje ma nazor pediatricky, to akoze od coho tam potom je ak nevie poradit? toto som este nevidela taketo jednanie, zmenila by som ju ale to je moj nazor, skor skoc na gastro tam urobia malej rozbor stolice prip. ine vysetrenie vselico to moze byt. U nas sa napr. zistila alergia na bielkovinu kravskeho mlieka a to treba riesit .

lauricka
2. jan 2015

zelena vobec nemusi byt hladova a moze to byt prechodne. Ale ak to uz trva mesiac, skusila by som ine mlieko, myslim, ze sa jej nic nestane. Len to tiez treba skusat aspon par dni...ak sa da. Alebo si zajdite na to gastro, za konzultaciu clovek nic neda.

luliu
2. jan 2015

@evitka83 zelena stolica nie je hladova. Aj my sme mavali zelenu stolicu a sposobovalo to zelezo v Bebe. Mlieko som nemenila

mamulienka30
2. jan 2015

Zelena stolica je zo zeleza v mlieku, hladova je to pri dojcenych detoch - a ani to nie je vzdy pravda. Co je to pocit, ze nestaci??? Nepribera? Castejsie sa budi? Ak nie, tak nestresuj no... ved o chvilu budete prikrmovat.