Skúsenosti s Nutrilonom AR

Prosim vas mate niektora skusenosti s nutrilonom AR? zapekal ? dakujem
zuzana_s1977
19. okt 2013
Ahoj, nas dlho nezapekal, ale posledne 3 tyzdne zapeka.... Riesim to harmancekovym cajom, na odporucanie pediatra, kedze nie je vhodne casto menit mliecko...(tak sa mi uz 2x vyjadril osobne a aj telefonicky) Ale, na buduci tyzden ideme opat do poradne, tak to budem znovu konzultovat, lebo sa mi nezda normalne, aby som dcerke denne davala kamilkovy caj, aby kakala. Skusila som jej ho vysadit a hned bol problem, skusala som to aj s prevarenou Luckou, ale ani ta nepomahala. Len caj....
kochanka
20. okt 2013
Ahoj nás nezapekalo ale vypila len asi 4 plechovky potom sme prestali lebo stale trošku grckala naštastie teraz už je to fajn
katren
20. okt 2013
@26kaja12 AR1 nie a AR2 neskutocne....tak som kupila HIPP Combiotic a zahustovala som ryzovou kasou 😉
mirkamurko
20. okt 2013
@26kaja12 nás zapekal,museli sme používať rekt.rúrku,ale nás zapekalo zo všetkých Nutrilonov dokonca aj z komfortu,len kvoli grckaniu sme museli piť AR.
mirkamurko
21. okt 2013
@mirkamurko ešte som zabudla,potom sme začali dávať probiotiká Dophilus a už bolo všetko v poriadku,stolica sa upravila a bruško nebolelo.
26kaja12autor
22. okt 2013
Ja uz som z toho zufala. my sme najprv mali nution HA ten zapekal. potom nam dala comfort, ten bol dobry asi 2 mesiace az pokial nezacala kakat uplne zelene a mala tam take kusky ako keby som jej spenatove listy dala jest a este mi aj vygrckavala. a teraz mi dala AR a v lekarni ma upozornila ze moze zapekat. zostal mi este comfort, tak to iesim tak, ze davam vzdy do jedenia jednu lyzicku comfortu. mala som to odporucene v lekarni. tak dufam ze to bude dobre. a este sa mi zda ze po tom AR mi je castejsie hladna.
uz aby pila normalne mlieko lebo z tychto ma asi sibne 😞
danielatn
22. okt 2013
@26kaja12 ahojcek, ja som ho davala synovi skoro rok a nastastie bez problemov. Potom sme presli na lacnejsie francuzske tiez AR a nakoniec obycajny sunar.

Začni písať odpoveď...

Odošli