Skúsenosti s Nutritonom

ssussie
4. okt 2012

Caute mamky, tak teda dnes sme boli na poradni a lekarka nam teda odporucila kupovat antirefluxne mliecko (maly je kojeny ale viac uz prikrmovany). A kedze nas oblubeny Hipp nema AR mlieko na predpis (zatial), museli sme kupit zahustovadlo Nutriton, preto sa chcem opytat skusenejsich ako na to. Chceme ostat pri Hippe, s tym, ze do neho budeme davat Nutriton. Davali ste to niektora tak? lebo navod na krabicke je uplne od veci - pisu ze zahustovat len nutrilon mlieka a potom reci o tom ako to davat na lyzicke ... preto by som chcela nejaky simple navod na vmiesavanie nutritonu do Hippu ... pri kazdom kojeni dokrmujeme, takze asi odsavat nebudem musiet - zmiesam mu to az pri prikrmovani.

andje
4. okt 2012

Ahoj, my zahustujeme nutritonom bebu a je to uplne v pohode. Velmi to malej pomaha, lebo predtym nam dost grckala. Na 100ml beby davam jednu odmerku nutritonu.

mummy01
4. okt 2012

@ssussie ja mam s nutritonom velmi zle skusenosti,maleho veeeelmi brusko z neho bolelo ☹ ,ja odporucam skor Gastrotuss.Ale vyskusaj,urcite sa moze primiesat aj do hippu

ssussie
autor
4. okt 2012

@andje a cakala si kym sa to zahusti tie tri, styri minuty? lebo to si moj maly dovtedy hlasivky vykrici. Totizto ja ho odkojim a potom mam tridsat sekund aby som doniesla flasticku na jeho poloprazdne brusko 🙂

andje
5. okt 2012

@ssussie hehehe tak to poznam, aj nasa mala ziapala ako pavian. Zo zaciatku som sa snazila pockat aspon tie 2 minutky. Ale ked sa to nepodarilo, tak som jej strcila flasku hned a potom som ju pocas jedenia parkrat pretrepala, aby sa to zahustene premiesalo

ssussie
autor
6. okt 2012

@andje no dnes ma u nas nutriton premieru, ale este by som sa ta chcela opytat v com si to skladovala, lebo ta krabicka je uzka a ledvo mi do toho vojde odmerka :(

andje
7. okt 2012

@ssussie umyla som si malý zavaraninovy pohár a vybavené 🙂

ssussie
autor
8. okt 2012

@andje ja som kupila speci krabicku co sa da vyvarat a nevosla mi lyzicka :D tak som z nej odstrihla :P

adri28
19. apr 2022

@andje a zahustovala si s tým Bebu sensitiv?